Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Moją ostatnią miłością jest film w absolutnie nie moim stylu (na dzień dobry powiedziałam mu: NIGDY W ŻYCIU, nie ma szans...), no ale wyszło inaczej :P A jest to... "Oblivion".

 

Oczywiście:

"LOTR"

"Hobbit"

"Inni"

"Osada"

"Oczy szeroko zamknięte" ( ♥ ♥ ♥ )

"Dziewiąte wrota" (Johny ♥)

"Dom latających sztyletów"

"Przyczajony tygrys, ukryty smok"

"Dziewczyna z perłą"

"Piraci z Karaibów"

"Piraci" (Polańskiego)

"Karmazynowy Pirat"

wszystkie filmy spod znaku "płaszcza i szpady" (♥ ♥ ♥)

...

adaptacje kryminałów A. Chriestie (najlepiej z D. Suchetem)

"Lekarstwo na miłość" (albowiem kocham Kalinę :P)

...

a z kreskówek:

"Madagaskar" (1 i 2)

"Epoka lodowcowa"

"Śpiąca Królewna"

"Gdzie jest Nemo" ("daj, daj"... przeszło do legendy :P)

"Piękna i Bestia" (tę baśń kocham w każdej adaptacji)

...

A na pewno jeszcze o wielu rzeczach zapomniałam i zaraz będzie mi głupio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na dalsze przygody Hobbita, ale słabe było zakończenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hobbita nie czytałem i raczej nie przeczytam- nie pałam taką pasją do fantastyki, film jednak bardzo przyjemnie się oglądało, w szczególności w wersji 48 FPS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Hobbitem (filmem) za przeproszeniem pupę można sobie podetrzeć. Cała pierwsza część praktycznie przegadana, krasnoludy wyglądały jak zwykli ludzie, charakteryzacja, czy zabawa efektami praktycznie zerowa. Raz sięgali Gandalfowi do pasa, a raz do nosa... Całkiem logiczne... Żałuję pieniędzy, które wydałem w kinie, by obejrzeć ten film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hobbit jest przewspaniały ♥ Byłam w kinie i było to niesamowite przeżycie.

 

Mam podobne odczucie, film podoba mi się zdecydowanie bardziej niż książka, którą czytałam trzy razy, tylko po to, żeby się do niej przekonać. Niestety - do tej pory lubię ją najmniej spośród dzieł Tolkiena.

 

@The Escapist - w LOTRze jest jest też sporo technicznych pomyłek i - jak to nazwałeś "nielogiczności", szczególnie przy postaci Gandalfa, a Krasnoludy, no jak by nie patrzeć wyglądają tak, jak we Władcy, więc nie rozumiem Twojego rozczarowania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez go widziałem ze względu że tam Frodo gra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Escapist - w LOTRze jest jest też sporo technicznych pomyłek i - jak to nazwałeś "nielogiczności", szczególnie przy postaci Gandalfa, a Krasnoludy, no jak by nie patrzeć wyglądają tak, jak we Władcy, więc nie rozumiem Twojego rozczarowania :D

 

niee... w Hobbicie jest kilkoro krasnoludów, którzy faktycznie wyglądają jak trzeba. są tacy "zbici" mają brody i... no nie wiem, wyglądają jak krasnoludy :P ale na przykład Fili, Kili, Thorin... dla mnie nawet nie przypominają krasnoludów. słaby zarost, jacyś tacy szczupli i te rysy twarzy takie jak nie u krasnoludów. nie podobają mi się oni.

 

@Nymp - tych Hooligansow widziałam kiedyś. nie podobało mi się. nie wiem dlaczego brak ci słów, czy dlatego, że super czy właśnie na odwrót :P mi zabrakło bo takie słabe to było :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi* Zgadzam się to tez moja myśl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez go widziałem ze względu że tam Frodo gra :)

 

LOOOOOOOL 128.

 

@Evi

 

Po prostu w szoku byłam .. nie rozumiem jak można stawiać barwy ponad wszystko ;o Nawet ponad życie.

W sumie to nie ważne jak grają, jaki wynik, ważne jest to, żeby się napie**alać, albo zmiażdżyć głowę dwunastolatkowi o.O Trzeba mieć na prawdę nierówno pod sufitem, żeby się tak zachowywać ...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam sie z ta myślą Nymf mi sie też nie podobał ten film szkoda że Elijah tam grał..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film jako tako mi się podobał, bo był bardzo realistyczny ...

Tylko takie zachowanie mi się nie podoba ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nienawidzę przemocy ten film był odzwierciedleniem że dresy to niby górą są ... a są tak na prawdę nikim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie oglądnęłam 'Fast&Furious 6'.

Nie mogę wyjść z szoku : o Nie spodziewałam się takiego zakończenia ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

filmy to ja rzadko oglądam, a jak już oglądam, to jakieś horrory z koleżankami. ale że jakimś koneserem filmowym nie jestem, to podoba mi się praktycznie wszystko. ostatnio oglądałam "Taśmy z Poughkeepsie" i "Tropiciele grobów" i mimo niskich ocen dla tych filmów, ja osobiście byłam pod wrażeniem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Forgotten - ja mam na odwrót... Oglądam dużo filmów, ale ciężko, żeby mnie coś naprawdę zachwyciło. Dla przykładu: na filmwebie mam ocenionych 1163 filmy, z czego tylko 27 ma najwyższą notę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, wybredna jesteś :P 1163? Duuużo. Ja ostatnio mam fazę na Alicję, po avatarze zresztą widać. I mam zamiar wreszcie obejrzeć Demonicznego Golibrodę oraz Jeźdźca bez głowy. Burton ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla - koniecznie! Jeździec bez głowy to jeden z tych filmów, którym dałam 10 :P Genialny może nie jest, ale oglądam go za każdym razem jak jest w TV. Bardzo mi się podoba! A Golibroda... Ma klimat, też dobry film. Ogromny plakat wisi nad moim łóżkiem właśnie z Johnnym jako golibroda xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja miłość do Johnnego to jeden z czynników, który sprawia, że chcę Golibrodę zobaczyć :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też go uwielbiam, widziałam z nim 32 filmy xD Mam zamiar zobaczyć wszystkie, ale najważniejsze w tej chwili to Beksa i Ed Wood :) Do Eda Wooda już od dawna się zabieram i pewnie niedługo sobie zrobię seans. Beksa jest na drugim miejscu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Obejrzałam w piątek trzecią część Harry'ego Pottera. Do połowy, bo moja zdenerwowałam siostrę komentarzami i wyłączyła telewizor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Ja grudnia nie mogę się doczekać czyli premierę Hobbita .. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pomózcie ;_; W jakiej bajce była ta gra "moje małe oko widzi" i mieli tylko sosnę? ;___; To był "Mój brat niedźwiedź" ? Czy co? ;_;


Okej, znalazłem ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.