Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

No i na co teraz głosować? Na co?!?!?! ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja głosuję, by Scaretale wygrało :happy: Nie ma mojego faworyta - Dead Boy's Poem, więc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nie wiem na co głosować. Bardzo się cieszę, że 10th man down zaszło tak daleko ♥ W finale jednak chyba będę głosować standardowo na GLS ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja się zdziwiłam właśnie, że 10th Man Down zaszło tak daleko :O Stargazers to jedna z moich pierwszych piosenek NW, więc jakiś tam sentyment jest, ale jednak spośród piosenek, które miałam do wyboru, tej najrzadziej słucham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej rundzie po raz pierwszy w naszym plebiscycie zagłosowało ponad 20 osób. Jak na razie mamy 21 głosów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

10th Man Down zostało zbombardowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) przyłączyłam się do większości :P później biorę się za GLS :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mojej to Ghost Love Score do boju ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja też mam zamiar na GLS następnie głosować xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z kilkugodzinnym opóźnieniem ogłosiłem zakończenie rundy. W poprzedniej padł rekord frekwencji: zagłosowały 23 osoby!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba następnym razem przydałoby się zrobić taki kolorowy pasek na głównej stronie forum, jak było w przypadku wywiadu dla Marco i kilku innych wydarzeń ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy głosować za odpadnięciem BotB czy Scaretale. To ciężki orzech do zgryzienia bo BotB jest utworem na serio a scaretale jest utworem nie na serio, groteską wręcz z wpływami dark cabaret. Ale czasem ekstrawagancja i umiejętne niemal aktorskie przerysowanie są trudniejsze. Poza tym Scaretale ma ciekawszą aranżację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszę szczerze. Przy obecnym głosowaniu zrobiłem sobie... losowanie. Te utwory to Nightwish. Różnorodność, mnogość motywów. świetne teksty. Jak wybrać geniusz wśród geniuszy? Nie da się! Losowanie było bez komisji, ale nie oszukiwałem. Każdy z tych utworów zasługuje na podium, patrząc pod różnymi kątami.

 

Edit:

Głosujemy na zwycięzcę czy dalej na słabszego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to doszliśmy wreszcie do finału.

 

W razie, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, głosujemy co ma odpaść

 

Kolejność w rundzie finałowej na podstawie dotychczasowego głosowania.

 

3. Beauty of the Beast

4. 10th Man Down

5. Stargazers

6. She Is My Sin

7. Elvenpath

8. Wishmaster

9. The Islander

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głosuję by GLS odpadło, dla mnie najprzyjemniejsze jest jedynie z end of an era, a scaretale ma: super scenę w filmie, Anette fajnie moduluje głosem, nie nudzi się szybko, na żywo czuć moc, SQUEEEEEELING PIGS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. Kompletnie nie mam pojęcia na co głosować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również. I ta i ta piosenka są świetne. Obie mają wiele atutów. Ech, bardzo trudny wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Szymek pojechał sobie do Szwecji... A głosowałby na GLS :( Why? Nie chcę żeby GLS wygrał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam potworny dylemat. Kocham Ghost Love Score, uważam, że to po prostu idealny numer, w którym wszystko się zgadza i który niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny. A jednak... Scaretale chyba po prostu bardziej pasuje do mojej natury. Nie da się ukryć, że lubię rzeczy przerysowane, karykaturalne. A jak mam do wyboru dramat i komedię, najprawdopodobniej wybiorę komedię (a zrobić dobrą komedię to też sztuka! ;)).

 

Choć jeżeli Ghost Love Score wygra, będę jak najbardziej zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GLS to, GLS tamto... jakby wygrało coś innego, to już bym była zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia - dokładnie! Zgadzam się w 100%. IMO to ten GLS jest trochę przereklamowany :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.