Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

O patrz trafiłaś w to co lubię, fajna muzyka,

A śpiew, aż tak nie kręci, z czasem i tak mi wszystko pasuję :)

 

 

Pomijając to o czym dokładnie, jest ten utwór, to fascynuje mnie ten nadzwyczajny styl, niespotykany klimat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijając to o czym dokładnie, jest ten utwór, to fascynuje mnie ten nadzwyczajny styl, niespotykany klimat.

Hahah, ktoś tego tu słucha oprócz mnie :D

Ancient zobacz sobie, jeśli nie znasz, ale myślę, że kojarzysz Shpongle - Divine Moments of Truth :P

 

Sionqa - ooo język Polski' date=' to coś nowego! Jednakże nie w moim stylu. Może komuś się jednak podoba taka soft nutka? [/quote']

A dlaczego nie :P ? Przecież nasz język też jest piękny :P

 

No i Taiteilija sprowokowała mnie do polskiego utworu :P

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja ostatnio zasłuchuję się czymś takim: http://www.youtube.com/watch?v=S823a0vA3Ko

 

a tak w ogóle to świetny temat. często szukam czegoś nowego w muzyce i fajnie jest mieć taką małą "ściągę" ;)

 

i jeszcze może coś o ty, kawałku Agressiva - świetny! jakoś nigdy nie byłam przekonana do tej grupy, ale może jednak warto się zapoznać z całym dorobkiem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja ostatnio zasłuchuję się czymś takim: http://www.youtube.com/watch?v=S823a0vA3Ko

W sumie nie mój styl (o ile coś takiego istnieje), ale wpada w ucho - trzeba przyznać. Troszkę mnie wokal drażni na pierwszy "rzut ucha", generalnie ciekawy kawałek.

 

No to ja coś takiego wrzucę. Często do tego kawałka wracam...

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tak myślałam, że niewielu osobom to podejdzie ;) widzę po tym co jest tu wrzucane, że raczej innej muzyki słuchacie. ja słucham każdej. bo każdy gatunek potrafi mieć w sobie to coś. :)

co do Twojej propozycji to przygnębiająca trochę piosenka... mniej więcej od połowy podoba mi się już dużo bardziej, chociaż dalej przygnębia ;) dla mnie to nie na dziś. ale brzmi całkiem dobrze. jak stara, dobra, polska muzyka ;)

 

to jak już jesteśmy przy polskiej muzyce to może komuś spodoba się coś takiego:

 

gdziekolwiek jestem staram się promować ten zespół. bo myślę, że warto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę po tym co jest tu wrzucane' date=' że raczej innej muzyki słuchacie[/quote']

E? Każdy z nas słucha w pewnym stopniu innej, ale to jest genialne, uwielbiam różnorodność, a łączy miłość do muzyki.

 

Arcana dzięki, przypomniałaś mi o Abraxasie ^^

 

Evi, znam Kabanos, na koncertach lub jak ktoś puści nie przeszkadza mi, ale sama sobie nie puszczę :P

 

[video=youtube]http://youtu.be/L2Tu-g-_rEE

Zawsze poprawia mi nastrój :D

Polecam każdemu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

o nie, nie, nie :D japoński to mi tylko w anime pasuje :D no i tak... jest jedna piosenka, którą uwielbiam: http://www.youtube.com/watch?v=OcRvON4T4BM

 

do innych chyba nigdy się nie przekonam... trochę dziwne, bo uwielbiam Japonię z całą jej kulturą, anime i mangę też kocham, ale jakoś muzyki znieść nie mogę... no chyba, że jako podkład do anime właśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam j-music jest całkiem przyjemne i ten kawałek co dałaś też ^.^

No to może coś z Islandii :> ?

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo, no widzisz, Islandia to już jak najbardziej! zwłaszcza Bjork.

 

a tego co wrzuciłaś... nie znałam. hmm i muszę przyznać, że zaciekawiło. a kojarzy mi się trochę z tym: http://www.youtube.com/watch?v=Vt2r2rUHc7Q

 

nie wiem czemu, ale już sam początek tak mi klimatem do tego podszedł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi - a to ciekawy kawałek muzyki. Bardzo tajemniczy, magiczny, powiem nawet: bardzo "elficki", ale z nutą orientalną.

 

A co powiecie na to:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qHcwIiqm7qQ

 

Film był bardzo średni; pomysł dobry, obsada też, ale mogło być lepiej. Muzyka jednak bardzo ciekawa, choć przyznam, że nie znałam tego kompozytora wcześniej. Melodia skojarzyła mi się z Elfmanem, a sam film...zastanawiam się...jakby mógł wyglądać, gdyby został zrealizowany przez Burtona; ale nie zgodnie z jego "nowym stylem tworzenia", tylko "po staremu" - coś jak Nożycoręki i Miasteczko Halloween.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija - to jest świetne ! zwłaszcza początek... Wow... a film kompletnie mi nie znany... chyba muszę oglądnąć :)

 

to ja się podzielę czymś takim:

 

zespół niestety już nieistnieje... podkreślę, że był to zespół polski. wokalista z Lublina, wcześniej tworzył Asstellyte. wydał jedną płytę, chyba własnym nakładem, później śpiewał w Transmission, a później niestety zakończył "karierę"... ciekawy kawałek muzyki, tak mi się przynajmniej wydaje. polecam.

i jeszcze coś Asstellyte:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi przyciągnęłaś mnie tym Lbn :P

Ciekawe, ciekawe... tym bardziej, że nie znałam ;/

 

A Lorennę znam i lubię :P

 

A! I Bjork jest jest oklepana, jeśli chodzi o Islandię :D

 

[video=youtube]

 

To też z tej pięknej krainy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

może i oklepana, ale bardzo ja lubię :)

 

Royksopp - lubię, zwłaszcza What Else Is There? właśnie :)

 

a z tą piosenką zawsze w parze idzie mi ta:

 

kiedyś w tv słyszałam jedną po drugiej i obie bardzo mi się spodobały. ale osobiście reszta twórczości Pati Yang już do mnie nie trafia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj lubię bardzo ten utwór, jest magiczny.

 

Evi, a ten utwór Pati?

Moim zdaniem też śliczny ;)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhmm... no muszę przyznać, że to musiało mi gdzieś umknąć :) bardzo ładne :) taki klimat mi odpowiada. z tego co kojarzę (bo to już jakiś czas temu przesłuchałam jedną z jej płyt, więc pamięć może mnie trochę zawodzić) to inne jej utwory totalnie odbiegały od takiego klimatu. dlatego mi to nie podeszło... może jeszcze do niej powrócę i poszperam, bo dla takich perełek warto :)

 

to ja rzucę jeszcze czymś takim:

 

ciekawam czy się spodoba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyjemne. nie porwało mnie, ale przyjemne :) jak dla mnie mogliby to w radio puszczać zamiast tego co teraz akurat słucham (troublemaker czy coś takiego... już nie mogę, uszy mi więdną od tego...)

 

- tym się kiedyś strasznie zachwycałam. może nie jest jakieś świetne, ale wpada w ucho i trzyma się długo. tak ze mną przynajmniej było :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajne, no wpada w ucho, takie lekkie wykonanie, które da się słuchać. Nie raz trzeba się w niektóry styl wczuć. Takie i podobne temu style, są raczej dla mnie obojętne.

 

Kiedyś tego tak nie lubiłem, ale dziś eeh fajowe :) niesamowita gra gitarowa, ten utworek, miód

ktoś tytulik pokręcił :D

 

p.s. Evi szaleje :D no potem posprawdzam co tam wrzuciliście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo taaakk ! też uwielbiam ten kawałek :D

 

a szaleje, szaleje :) bo w inne tematy próbuję się powoli wkręcić, a tutaj nie jest to aż tak konieczne. no i już kilka piosenek ciekawych tu znalazłam, więc bardzo to przydatne dla mnie :)

 

a to miałam w powiązanych przed chwilą na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=NyyOgVZ4S6Y

i teraz będę ciągle słuchać, zawsze tak mam z tym kawałkiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo bardzo to lubię :) kiedyś kupowałam takie czasopismo Teraz Rock i tak co jakiś czas dodawali płytę. no i na jednej z nich był właśnie ten kawałek. normalnie się w nim zakochałam. słuchałam w kółko :) polecam posłuchać całej płyty, z której ten utwór pochodzi :)

 

a to mi dziś od rana w głowie siedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo bardzo to lubię :) kiedyś kupowałam takie czasopismo Teraz Rock i tak co jakiś czas dodawali płytę. no i na jednej z nich był właśnie ten kawałek. normalnie się w nim zakochałam. słuchałam w kółko :) polecam posłuchać całej płyty, z której ten utwór pochodzi :)

 

 

Ja się przy nim radośnie bawiłam na swoim własnym weselu :D Jak to ocenił mój Tato: "Odstawialiśmy tańce pogańskie" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem fanem Maleńczuka, jakoś nie przemawia do mnie, a ten utworek eh wolałbym go nie słyszeć, muzyka jest ok.

 

[video=youtube]

Mój jeden z pierwszych utworków, najbardziej ukochany, poznany przez przypadek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja akurat lubię Maleńczuka dlatego kawałek mi się podoba w innym wykonaniu pewnie niekoniecznie, mam słabość do Macieja może dlatego że w końcu imiennik :D

 

A Diane Arkenstone - śliczne, odprężające, w sumie nawet dość celtyckie.

 

A ode mnie Diablo Swing Orchestra czyli zakręcony zespół który łaczy m.in metal z muzyką lat 20/30-tych i operowym wokalem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient - fajne. ale taką muzykę to lubię do brzdękania mi w tle, nałogowo bym nie słuchała :)

 

Maciek - to jest coś co lubię :) i kolejny kawałek do ulubionych na YT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.