Jump to content
Adrian

Nasze Nightwishowe kolekcje

Recommended Posts

Składankę najlepiej stworzyć samemu ;)

Dokłanie ;).jak bym robił własną składankę to moze 20% HH by się ostało :D

Highest Hopest to rzecz głownie złożona z singli, pokazująca Nightwish trochę jednowymiarowo i kompilacja niby najlepszych bez GLS, Gethsemane czy TPTP o kilku innych nie wspominając nie spełnia swojej roli pokazania tego co najlepsze w NW ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Składankę najlepiej stworzyć samemu ;)

Dokłanie ;).jak bym robił własną składankę to moze 20% HH by się ostało :D

Highest Hopest to rzecz głownie złożona z singli, pokazująca Nightwish trochę jednowymiarowo i kompilacja niby najlepszych bez GLS, Gethsemane czy TPTP o kilku innych nie wspominając nie spełnia swojej roli pokazania tego co najlepsze w NW ;)

 

Ta Twoja składanka to by się chyba na jednym krążku nie zmieściła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest trochę słabo z kolekcją.Nie mam żadnego albumu ale mogę się pochwalić przepiękną koszulką (http://rockmetalshop.pl/product-pol-136045-koszulka-NIGHTWISH-IMAGINAERUM.html) i kubkiem , który dostałam od brata gdy wrócił z wakacji w Bułgarii.

 

 

O!Tak zapomniałam!Wydrukowane zdjęcie szarego Nightwish na szafie.. :) he he .Albumy może w najbliższym czasie jakieś kupie ale po wiosennych zakupach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest trochę słabo z kolekcją.Nie mam żadnego albumu ale mogę się pochwalić przepiękną koszulką (http://rockmetalshop.pl/product-pol-136045-koszulka-NIGHTWISH-IMAGINAERUM.html) i kubkiem , który dostałam od brata gdy wrócił z wakacji w Bułgarii.

 

to i tak lepiej ode mnie :P ja nie mam nic. prócz zdjęcia Tarji wydrukowanego z neta i przyklejonego na szafie :P na razie mam inne priorytety. powoli dążę do celu. mam w planach na najbliższą przyszłość zakupienie wszystkich albumów prócz DPP. za gadżetami jakoś nigdy nie przepadałam więc prócz tego raczej nic posiadać nie będę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się kolorystyka tej koszulki :)

 

Sam mam bluzę Century Child kupioną chyba z 7 lat temu. Mocno już wyblakła i właściwie jej już nie zakładam. Czas pomyśleć o nowej.

 

Co do wydrukowanych zdjęć, to mam na szafce naklejoną kolorową okładkę Oceanborn.

 

Zdjęcie Tarji też mam. Nawet zalaminowane i z podpisem. Od lat leży w tym samym miejscu i pokrywa się kurzem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja właśnie dostałem wisiorek :D

 

64350_388927424548037_124988773_n.jpg

 

Musiałem się pochwalić xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

TheEscapist. Śliczny.


[attachment=16]Oto mój.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam koszulkę, płyty Angels Fall First, Oceanborn, Imaginaerum oraz niedawno kupione Lokikirja. Oprócz tego posiadam czarno-biały zespół nad biurkiem samodzielnie wydrukowany :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Z płyt: Century Child, Once i Imaginaerum.

- Dwie koszulki: Century Child i Bye Bye Beautiful

- Wisiorek z napisem Nightwish

- Wszystkie koncertowe bilety, na których byłam

- Wielki plakat z Imaginaerum z podpisami, Century Child i MoR'12

- I na tablicy korkowej kilka sztuk wydrukowanych zdjęć z różnych okresów + zdjęcie Tarji z podpisem i biletem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam dużej kolekcji nie mam... Koszulka z DPP, koszulka CC i jeszcze jedna z IM, ta taka z brązowym sterowcem ♥ http://rockmetalshop.pl/product-pol-130723-koszulka-NIGHTWISH-THE-GREATEST-OF-ADVENTURES.html

 

Potem jeszcze jakieś siedemset tysięcy naszywek (nie liczę już :) Za każdym razem jak coś zamawiam z rockemtalshopu, to biorę sobie jeszcze naszywkę :)), piórnik DPP i to chyba tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

100zł za koszulkę :O no nie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety... Ale to był prezent ;) Jak rodzina nie wie co mi kupić na święta, to robi zrzutę i zamawia coś większego ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Widzisz, mnie siostra zaczęła wypytywać o płyty, dopiero gdy jej oznajmiłam, że nie chcę kolejnego słownika.

A teraz czekam aż mi przyślą "High hopes" z allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odkąd mam Lokikirję nie muszę już żadnych albumów Nightwish kupować :D przy okazji - polecam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia, może pokusisz się o jakieś zdjęcia jak taka kompilacja wygląda od środka? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ładne to :) all in one :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ze jestem na zaproszenie mnie jednej sympatycznej Pani powiem jak każdy mam kilka płyt, brat koszulki, ale i tak ich muzyka jest najlepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites

kusicielka, to prawda. Jednak jakiekolwiek pamiątki: bilety, artykuły, plakaty...to jak relikwie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

kusicielka, to prawda. Jednak jakiekolwiek pamiątki: bilety, artykuły, plakaty...to jak relikwie;)

 

FanArty własnego wykonania dają największą radość :) Gdy patrzysz na coś związanego z zespołem i mówisz "to ja to zrobiłem". To jest niesamowite uczucie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam jakoś biletów i innych pamiątek nie otaczam szczególnym pietyzmem. Bilet na krakowski koncert Nightwisha, gdzieś tam leży, ale prawdopodobnie jest pognieciony i zakurzony... Z podpisanym zdjęciem Tarji jest podobnie (choć ono nie jest pogniecione bo zostało zalaminowane ;) ).

 

Z tym wytworem własnych rąk to ciekawe spostrzeżenie. Masz coś ciekawego tego typu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wrzuciłem w temat "Made by TheEscapist" :D Koszulka oraz pendulum sufiotwe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.