Jump to content
Adrian

Nasze Nightwishowe kolekcje

Recommended Posts

Zmobilizowałam się w końcu i zrobiłam zdjęcie całej mojej kolekcji XD Torba, koszulka i płyyty :3

24g4qq1.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejciu, jaki piękny widok. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie płyty! Ładny widok, ładny. :)

Wychodzi na to, że ja to się bardziej lubię w Nightwisha ubierać niż go słuchać, bo mam 3 koszulki i, co prawda, 6 płyt, ale nadal. 3 koszulki. Serio? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

AFF edycja kolekcjonerska? Kupiłem sobie w Kitee (jedyny egzemplarz NW w sklepie) i też mam biały grzbiet. Jakby zapomnieli wsadzić jakiegoś elementu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow.. Że tak powiem, kupiłeś u samego źródła, bardziej nie można.. :)

 

A edycja kolekcjonerska to nie jest przypadkiem ta z członkami zespołu na grzbietach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow.. Że tak powiem' date=' kupiłeś u samego źródła, bardziej nie można.. :) [/quote']

O tak! Zdziwiło mnie to, że znalazłem w sklepie płytę NW... Ale hej, to przecież kolebka NW. ;)

Znalazłem też ręcznik i wino Imaginaerum... I to w sumie wszystko z takich Nightiwshowych skarbów. :)

 

A edycja kolekcjonerska to nie jest przypadkiem ta z członkami zespołu na grzbietach?

Dokładnie ta. U mnie nie ma tej spodniej części pod płytą. Dziwne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowna kolekcja ♥ Fajna torba i mam identyczną koszulkę .


 

Wychodzi na to, że ja to się bardziej lubię w Nightwisha ubierać niż go słuchać, bo mam 3 koszulki i, co prawda, 6 płyt, ale nadal. 3 koszulki. Serio? xD

 

Nie tylko ty :P Ja mam trzy koszulki , ale wszystkie pochodzą z czasów NW i Anette , a chciałabym mieć koszulkę z czasów z Tarją (chyba w końcu kupię tą z GLS ♥ ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dalej mam tylko skromną Lokikirję. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

skromną Lokikirję

 

Wyczuwam oksymoron. Just sayin.

:D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale skromną w porównaniu z Wami... :P Zwłaszcza z Saharką.

No dobra, nawet w porównaniu z Wami nie jest taka skromna. Dobrze wyczuwasz.

Skromna czy nieskromna, fajna jest :3 I chyba całkiem niezłą miała cenę, bo sto... siedemdziesiąt (chyba, nie pamiętam już dokładnie) złotych za sześć longplejów, EPkę i singiel. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

AFF edycja kolekcjonerska? Kupiłem sobie w Kitee (jedyny egzemplarz NW w sklepie) i też mam biały grzbiet. Jakby zapomnieli wsadzić jakiegoś elementu... ;)

 

Tak, kolekcjonerska. Kupiłam w Media Markt w Katowicach jakiś rok temu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła i na mnie kolej ;)

 

kolekcja.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książka? Aż zazdrość mnie zżera...

Co to jest to okrągłe?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to jest to okrągłe?

Winyl z demówkami z Imaginaerum wydany przez Roadrunner Records. :) Z tyłu jest ten emblemat z ptakami.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę o czymś takim... I jeszcze wydane przez Roadrunner? Pewnie ciężko to dostać, nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze słyszę o czymś takim... I jeszcze wydane przez Roadrunner? Pewnie ciężko to dostać' date=' nie? [/quote']

Roadrunner to wydawca NW w Stanach. :) Winyl przyszedł w paczce z koszulką OSA, z książką i płytami IM. Są na nim demówki do: Storytime, I Want My Tears Back, The Crow... i Slow, Love, Slow.

 

Widzę, że jest dostępny w sklepach w necie: http://store.warnermusic.com/nightwish-trials-of-imaginaerum-10.html

Tylko ta cena... typowo dla kolekcjonerów... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam cena, dla Amerykanów ta cena jest całkiem ok. W sumie 20$ za winyl to też nie jest jakaś z kosmosu cena. Chociaż nie dałabym tyle.

 

Książka to dopiero ma cenę. Chociaż 16$ na Amazonie to też jakoś nie bardzo zawrotna cena. Może kiedyś, jak wygram w totka, to sobie kupię wszystkie te kolekcjonerskie rzeczy... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych kolekcji. Ja niestety mam tylko koszulkę z Once tylko jedną i czuję się przy was strasznie blado. Adrianie, to twoje malunki? Jak tak to Floor genialnie ci wyszła. Zazdroszczę ci książki w namacalnej postaci ja mam tą książkę, ale e-booka. Piękny winyl ja bym sobie go obramował w fajnej ramce i powiesił na ścianie jako obraz. A czasem koszulka z Oceansouls to obrazek, to nie twojej roboty, bo gdzieś go kiedyś widziałem. Zazdroszczę ci też Showtime,Storytime i autografów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja niestety mam tylko koszulkę z Once tylko jedną i czuję się przy was strasznie blado.

Niepotrzebnie. Rozmiar kolekcji o niczym nie świadczy. :) Większość z moich fanitemków wygrałem albo dostałem, bo z kasą różnie to wygląda. "Ceny europejskie i polska waluta", jak to zawsze powtarzam. :)

 

Adrianie' date=' to twoje malunki? Jak tak to Floor genialnie ci wyszła.[/quote']

Nie mój rysunek. Dostaliśmy w Kitee kalendarze i wydruki z Floor do podpisania. To dlatego, że nie ma Jansen na kalendarzu (jest z 2012).

 

Piękny winyl ja bym sobie go obramował w fajnej ramce i powiesił na ścianie jako obraz.

Myślałem o tym! :) Muszę tylko miejsce zagospodarować...

 

A czasem koszulka z Oceansouls to obrazek' date=' to nie twojej roboty, bo gdzieś go kiedyś widziałem.[/quote']

Tak, to mój pierwszy projekt koszulki. :) Wiem, że chcę się tym w przyszłości zajmować i ta koszulka będzie mi o tym przypominać. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

20$ to nie drogo. Przynajmniej nie dla kogoś, kto w dolarach zarabia ;) a nawet po przeliczeniu na złotówki nie jest to jakaś bardzo wygórowana cena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

283996268_2014-08-0411_35_07.jpg.61734de08618c7109a2b8f069de548b4.jpg619657664_2014-08-0411_35_21.jpg.79f457db993a3253731dc3ac177b5807.jpg

Mam nadzieje że o niczym nie zapomniałem, to moja mała kolekcja :)

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, "mała" jest pojęciem względnym, jak widać... :happy: Niezły ten Twój "mały" zbiór. c;

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ci zazdroszczę koszulki z "Showtime, Storytime". :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła kolekcja, Snow. :) Co to za płytka "Maximum Nightwish"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.