Jump to content
Adrian

Nasze Nightwishowe kolekcje

Recommended Posts

Jak to mówią - krok po kroku i w końcu zbiorę.

Właśnie zamówiłam End Of Innocence. Megapromocja - jedyne 17,99 XD Kto nie bierze ten gapa. Takie rzeczy "tylko" na merlin.pl ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mam po co zamawiać End Of Innocence. I tak nic wiedzieć nie będe xd A właśnie, mam pytanie: kupowaliście kiedyś coś od kogoś z Finlandii? Ja próbuje dobić targu z jakąś kobietą z Kotki i jakoś się nie możemy zgadać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak pomyślę' date=' ile ja zapłaciłem na EoI jakieś 7 czy 8 lat temu. Brr...[/quote']

To już nie myśl ;) Bo jakby do tego jeszcze dodac inflację, to musiało być na prawdę dużo ;)

 

Kupiłem w Empiku za 19' date='99 xD[/quote']

Jak na Empik to i tak niezłą promocję mieli. Czasem im się zdarza, ale wolę np. Saturn - jeśli chodzi o CD które mnie interesują, to praktycznie zawsze znajdę coś w rozsądnej cenie. Ale to tylko jeśli mówimy o sieciówkach, bo wiadomo, że w necie zawsze można wyszperać taniej - albo używane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nom Empikowi się czasami zdarza zrobić fajną promocje ale nie w naszym empiku bo w nim kompletnie nic nie ma ciekawego a na Saturnie nie zawiodłam się jeszcze.Choć w sumie jeśli chodzi o płyty to w necie jest dużo taniej niż w sklepie i lepiej kupować.

End Of Innocence za 17,99 to genialna cena , po wywiadówce muszę poprosić mamę o zamówienie . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

End Of Innocence za 17,99 to genialna cena , po wywiadówce muszę poprosić mamę o zamówienie . ;)

 

Mówisz, że akurat po wywiadówce będzie miała nastrój? :devil:

 

Ja też kupiłem swoje EoI w Emipku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś w Empiku widziałam za 24,99... ale 17,99 to już mega okazja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja póki co mam niestety tylko Imaginaerum, kupione po taniości (za ok. 20 zł, nie pamiętam dokładnie ile, to było zaraz po premierze - podstawowa wersja, bez żadnych instrumentali czy innych bzdurek). Chciałabym mieć przynajmniej wszystkie albumy studyjne od Oceanborn do Once, potem pomyślę o koncertówkach i filmie Imaginaerum, potem o AFF i OTHAFA, a jeśli już będę miała to wszystko, to zastanowię się nad DPP, coby był komplet. Na razie jednak, jako biedna studentka czyham na promocje, zresztą obecnie priorytetem jest dla mnie skompletowanie dyskografii Slayera (niewiele mi zresztą zostało). Na EOI raczej się nie skusze, choć cena jest bardzo przystępna - ja po prostu w ogóle nie chciałam kupować tego DVD, wiec nie opłacałoby mi się nawet za 10 zł.

 

Poza tym gdybym dobrze poszukała, to może by się w tym moim bałaganie znalazł i bilet na Ursynalia, ale, szczerze mówiąc, nie otaczam takich przedmiotów szczególną czcią, wiec istnieje prawdopodobieństwo, że go po prostu bezmyślnie wyrzuciłam. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja póki co mam niestety tylko Imaginaerum' date=' kupione po taniości (za ok. 20 zł, nie pamiętam dokładnie ile, to było zaraz po premierze - podstawowa wersja, bez żadnych instrumentali czy innych bzdurek). [/quote']

Ja też kupiłem zaraz po premierze po 29,90. Może to ta sama promocja? Pamiętam, że byłem nieźle zaskoczony ceną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to kupiłam jeszcze taniej, zdaje się że za niecałe 25 zł. Też się nieźle zdziwiłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajnie, to ja za płytę normalną i instrumental i takie tam dodatki do tego zapłaciłam 70 zł... Brawa dla rozrzutnej mnie :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo zwykłe IM + instrumental kosztowały coś około 60zł.

Ja swoją kupiłam za 36 chyba, w Empiku (bo byłam zbyt leniwa, żeby jechać do Media Idiotów na drugim końcu miasta :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja was wszystkich zawstydzę: na allegro kupiłam Imaginaerum za 19 zł :cool:

:D To się nazywa łapać okazję! Ale chyba nie tak zaraz po premierze taka promocja?

 

Ja też nie przepłaciłam za IM - 29,- w MM ^^ Wolałam wersję podstwaową, bo instrumentale mnie średnio interesują, wolałabym orkiestrale, no ale cóż poradzić..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie zwykle kupuje na allegro, albo na ebayu, bo wychodzi taniej. Ale trzeba też patrzeć na koszty wysyłki, bo trafiają się tanie rzeczy, a wysyłka kosztuje krocie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To teraz moja skromna kolekcja:

lk9m3h7uuizk.jpg

 

To jest tył koszulki, z przodu ma okładkę Imaginaerum. A naszywka kiedyś znajdzie swoje miejsce ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna kolekcja. nauczyłam się też wnioskować po czcionce, że koszulka to podróba :P ale to nie ważne. a to wahadło to brelok czy wisior? fajnie wygląda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna kolekcja. nauczyłam się też wnioskować po czcionce, że koszulka to podróba :P ale to nie ważne.

Po tym jak nas Adrian uświadomił, na to wychodzi, ale zauważyłam dawno po kupnie...

 

a to wahadło to brelok czy wisior? fajnie wygląda :)

To wisiorek, bardzo urodziwy ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mam taki sam wisiorek :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna koszulka! Wisiorek z wahadłem również. Też chciałam go kupić ale stwierdziłam, że już jeden wisiorek mi starczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Agnes: ten sam pirat, co mój?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.