Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj, że o zniszczeniu nie będę wspominać, albowiem byłoby to wtórne :D

 

Niemniej - umarłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"najsurowszy back metal z głębi norweskich lasów, obsikany moczem renifera"

 

Zaprawdę, powiadam Wam... Zginęłam.

Rzucisz jakimiś zespołami podchodzącymi pod ten gatunek? Albowiem ciekawam wielce :)

 

I witam, mam nadzieję, że się zadomowisz na DE ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim witającym ;).

 

Piszesz o podobnych odczuciach o wokalistkach w NW jakie i mi towarzyszyły. Tyle, że nigdy nie zaakceptowałam Anety do końca.

Trochę zazdroszczę, bo mi osobiście jej odejście złamało serce, podczas gdy pół roku wcześniej taki obrót spraw by mnie prawdopodobnie ucieszył ;).

 

Widzę' date=' że jesteś bardzo open-minded. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami jakimiś fajnymi zespołami? [/quote']

Mam po prostu muzyczne ADHD i nudzę się, gdy mam zbyt długo słuchać rzeczy w tym samym klimacie.

Czy fajnymi, nie wiem, ale podzielić się mogę.

 

Plastikowy pop ♥ Siemka Bądźże pozdrowiona

Jako i ty, xhonku ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pochwalony! w świecie Nightwisha to ja jeszcze raczkuję, słucham ich tak około 2 lata, kiedy to moja koleżanka - ze swoim słomianym zapałem - wzięła się za naukę gry na gitarzę i brat kazał jej zagrać Islandera. ona, wniebowzięta piosenką, pościągała więcej utworów, zgrała na telefon i któregoś dnia wpadła do mnie, a ja, jak mam w zwyczaju grzebać jej w telefonie, dopadłam do piosenek NW. pierwszą, z którą się zapoznałam było Wishmaster... moja mina musiała być naprawdę bezcenna, głos Tarji dobił mnie psychicznie - w negatywnym sensie. i tak tkwiłam w tej nienawiści, aż po paru tygodniach sama z siebie włączyłam sobie "Bless the child"... i zakochałam się. dziwne, tak nagle mi się spodobało. następnego dnia kupiłam płytę - gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że za jakiś czas Nightwish będzie całym moim życiem, a za 1,5 roku będę płakać na ich koncercie - popukałabym się po głowie. osobiście przywykłam, że adoruję ich w samotności, bo moi znajomi albo wręcz nie znoszą NW (a co ciekawsze, sami słuchają muzyki w stylu "łaaaaaaa łoooooooo" przez 3 minuty, i to zmiksowane jak cholera), albo tolerują tylko Marco XD i pragnę także oświadczyć, że w temacie wokalistek moje zdanie przedstawia się tak: najpiękniejszy klimat tworzyła Tarja, najpiękniejszy kontakt z fanami miała Anette, a najpiękniejszy głos ma Floor. i ogólnie mam tendencję do rozpisywania się, także sorry XDDD

 

PS. z góry przepraszam za głupie pytanie, ale jestem tu od wczoraj - jak robicie te przekierowania na konta na last.fm? XD też bym chciała sobie takie pacnąć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć :) Życzę Ci miłego forumowania z nami :) No i mam nadzieję, że się w ogóle tutaj spodoba na tyle, że zechcesz forumować.

Co do rozpisywania się, ja również to lubię, co widać po moim spamowaniu w pogadalni :happy:

Ogólnie, bądź gotowa na wszystko :happy: Ludzie tutaj są świetni, także wiele może się wydarzyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum forgotten_faces!

Miłego postowania. :)

 

 

Co do rozpisywania się' date=' ja również to lubię, co widać po moim spamowaniu w pogadalni :happy: [/quote']

Tu chodziło o długie posty, a nie napieprzanie nimi jak z karabinu! :rolleyes:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Witaj na forum forgotten_faces!

Miłego postowania. :)

 

 

Co do rozpisywania się' date=' ja również to lubię, co widać po moim spamowaniu w pogadalni :happy: [/quote']

Tu chodziło o długie posty, a nie napieprzanie nimi jak z karabinu! :rolleyes:

 

Jeżeli bym miał zawrzeć w poście wszystkie moje myśli, to by strony na to nie starczyło, wierz mi ... ADASIU :3

Anyway, nie będę offtopował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj Forgotten :) czy taki skrót będzie ok? :)

baw się dobrze, pisz jak najwięcej !

 

 

 

Co do rozpisywania się' date=' ja również to lubię, co widać po moim spamowaniu w pogadalni :happy: [/quote']

Tu chodziło o długie posty, a nie napieprzanie nimi jak z karabinu! :rolleyes:

 

Adrian, jak ty to pięknie napisałeś, śmiałam się do łez :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Witam kolejnego nowego forumowicza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Forgotten, jak ślicznie pasuje XDDDD *sorry, cytując Adriana, często napieprzam emotką "XD" jak z karabinu, to już obsesja*

 

Za jakiś czas przyzwyczaisz się do naszych forumowych emotek :sleepy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

forgotten_faces, witam Cię i ja:) Rozgość się w naszych prograch i niech NW Cię prowadzi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie jeden wieczór. Jeden jedyny wieczór to i tak za dużo jak dla was :D Oczywiście witam wszystkich i zapraszam do offowania we wszystkich działach jakie są. Uprzedzam, że nie istnieje ubezpieczenie na wypadek uduszenia przez adminów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że początkowo podeszłam sceptycznie do forum. Ci którzy mnie będą kojarzyć będą wiedzieli dlaczego. Jednak coś mnie tknęło i postanowiłam się zarejestrować.

Od razu przepraszam Adriana i Beatę którzy mogli się w jakiejś tam części poczuć dotknięci jakimkolwiek postem napisanym gdzie indziej.

 

Pozdrawiam wszystkich których znam z innych miejsc w sieci oraz kłaniam się przed nowymi nickami.

Wiosenne pozdrowienia dla wszystkich!

Sabina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sabinko, przyznam że Twoja obecność tutaj jest dla przemiłym zaskoczeniem. Czekam, aż podzielisz się z userami swoimi doświadczeniami z NW, a masz ich sporo. Miłego postowania:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Siren :) Miłego postowania z nami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Siren :). Mam nadzieję, że spodoba ci się tutaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również jestem mile zaskoczony Twoją obecnością, Sabino. :) Zaczynamy nowy rozdział - witaj na forum i baw się dobrze! ;)

 

Cześć' date=' spamuj dużo :happy: [/quote']

Ej, ej! Nie tak Was wychowaliśmy! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Siren, liczba postów wkrótce cię porazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.