Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć! Mam nadzieję, że zostaniesz dłużej i miło spędzisz tu czas :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

też mam taką nadzieję,a raczej mam takie przeczucie. ;)


i ogólnie jeszcze niezbyt ogarniam to forum,więc troche mi to zajmie także jak coś nie tak kliknę/napiszę to z góry przepraszam ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Jagodo! :) Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę możliwości odkrywania Nightwisha na nowo. :D Muszę czekać na nowy album, hehe. :) W każdym razie przed Tobą wspaniała muzyczna przygoda!

Możesz poczytać sobie w wolnej chwili materiały na stronie - to z pewnością przybliży Ci zespół. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj, baw się dobrze i zostań jak najdłużej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muszę czekać na nowy album' date=' hehe. [/quote']

Muszę czekać na nowe DVD z koncertu z Floor ♥ Oby takowe powstało ^.^

 

Witaj Jagoda :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Jagoda (jak zwykle wprowadzam ciekawy nastrój :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

O, mamy nowego? Cześć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam cię Jagodo, śmiało wędruj po łąkach Dream Emporium.

 

Witam was dziś ponownie :D

Komu hagsa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Jagoda:) Piszesz, że to Twoje Najtłiszowe początki, więc czeka Cię jedna z najpiękniejszych przygód w życiu- doskonały wybór:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Jagodo,

hej z Nightwishem przygodo! XD

 

Miłego postowania i zagłębiania się w magię Nightwish ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże jak ja Ci tego poznawania zazdroszczę... To poznawanie było takie fajne :) a teraz? Przyznam, że jestem tu - ale nie że względu na fanowanie. Lene Lovich potwierdza :D niemniej witaj i baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, jestem Lilit. Mam 20 lat, Nightwisha zaczęłam słuchać stosunkowo niedawno, mniej więcej dwa lata temu, kiedy to przez przypadek natknęłam się na youtubie na filmiki z End Of An Era. Niby nie do końca moje klimaty (za dużo patosu), a jednak mi się spodobało, zwłaszcza utwór Planet Hell, od którego się na pewien czas uzależniłam (obecnie jest wiele kawałków zespołu, które uwielbiam tak samo, albo nawet bardziej, ale to była miłość od pierwszego odsłuchania). Od samego początku bardzo polubiłam Tarję i nie mogłam zrozumieć, dlaczego ją wywalili. Gdy już pierdyliard razy przesłuchałam wszystko, co nagrała z Nightwishem, próbowałam się pocieszyć jej solowymi albumami, ale, szczerze mówiąc, niezbyt mi się spodobały, a ostatnio wydana koncertówka (Act I) jest dla mnie po prostu asłuchalna. Ale cóż, kto co lubi.

Jeśli chodzi o Anette, początkowo jej nie znosiłam, później uznałam, że jest w porządku, ale nie pasuje do Nightwisha, aż w końcu ostatecznie ją zaakceptowałam, polubiłam i uznałam, że żadnej innej wokalistki w tym zespole nie chce widzieć - ale niestety za długo się nią nie nacieszyłam. Śpieszmy się kochać wokalistki, tak szybko odchodzą -.-'. Pozostaje mi tylko trzymać kciuki za jej solową karierę.

 

O moim guście muzycznym rozpisywać się (póki co) nie będę, bo nie wiedziałabym od czego zacząć. Ostatnio odkrywam takie zespoły, że wcześniej mi się nawet nie śniło, że mogłabym ich słuchać. W moim odtwarzaczu gości zarówno "najsurowszy back metal z głębi norweskich lasów, obsikany moczem renifera", jak i plastikowy pop i nic na to nie poradzę, że i to i to mi się podoba. Chyba nie ma gatunku, którego nie lubię, co najwyżej niektórych nie rozumiem. Natomiast nie znosić konkretnych zespołów/muzyków mi się zdarza, oj zdarza ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Lilit:) Piszesz o podobnych odczuciach o wokalistkach w NW jakie i mi towarzyszyły. Tyle, że nigdy nie zaakceptowałam Anety do końca. Cieszę się, że przybywasz: pisz o swoich odczuciach w twórczości NW i o najsurowszych back metalowych kapelach z głębi norweskich lasów, obsikanych moczem renifera, jak i plastikowym pop- baw się dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O moim guście muzycznym rozpisywać się (póki co) nie będę, bo nie wiedziałabym od czego zacząć. Ostatnio odkrywam takie zespoły, że wcześniej mi się nawet nie śniło, że mogłabym ich słuchać. W moim odtwarzaczu gości zarówno "najsurowszy back metal z głębi norweskich lasów, obsikany moczem renifera", jak i plastikowy pop i nic na to nie poradzę, że i to i to mi się podoba. Chyba nie ma gatunku, którego nie lubię, co najwyżej niektórych nie rozumiem. Natomiast nie znosić konkretnych zespołów/muzyków mi się zdarza, oj zdarza ;).

 

witam. fajnie, że masz tak zróżnicowany gust :) nie mogę się doczekać by bliżej go poznać :) baw się dobrze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Lilit. :) Widzę, że jesteś bardzo open-minded. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami jakimiś fajnymi zespołami? :)

 

"najsurowszy back metal z głębi norweskich lasów' date=' obsikany moczem renifera"[/quote']

Zniszczonym. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Lilit :) . Miłego postowania.

 

Ten opis Black Metalu mnie zabił :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
"najsurowszy back metal z głębi norweskich lasów' date=' obsikany moczem renifera"[/quote']

Hah :happy:

 

Witaj Lilit!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Lilit ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Witaj Lilit. Przestraszymy cie ilością offów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.