Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Serdecznie witam. Akurat siedzę na lekcji chemii. Troszeczkę się nudzę

!


Witam! Mam na imię Sebastian mam 27 lat. Mieszkam w Mrągowie, chwilowo przebywam w Warszawie. Nightwish słucham od 8 lat. Muzyka jest super i oddaje to co czuję!!!


Witam! Mam na imię Sebastian mam 27 lat. Mieszkam w Mrągowie, chwilowo przebywam w Warszawie. Nightwish słucham od 8 lat. Muzyka jest super i oddaje to co czuję!!! W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki i poczytać dobrą książkę. Poza tym teraz jestem przed egzaminami i muszę się uczyć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Sebastian! Baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! Rozumiem ten stan - muszę się uczyć, więc siedzę na forum. xD Wszyscy tak tutaj mamy. ❤

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie!

Nightwisha znam już dość długo, jednak moja przypadłość słuchania tylko tych piosenek danego zespołu, które już poznałam ( jest tak, ponieważ boję się że się zawiodę) , sprawia, że nie przesłuchałam niewiele piosenek Nightwisha. Moją pierwszą piosenką tego zespołu była ,,Wish I Had An Angel''. Moje ulubione gatunki muzyczne? Metal i J-pop. Zwłaszcza połączone ♥

Ulubieni pisarze? Tolkien, Brandon Mull i Rick Riordan :) Lubię czytać, pisać, rysować, oglądać anime... Wspominałam, że jestem fanką mangi i anime? Ulubione anime to zdecydowanie ,,Pandora Hearts''. Nad mangą jeszcze myślę xD

A na forum więzy pokrewieństwa łączą mnie z Lawendą, Marją i Wishmaster'em. Kuzynami jesteśmy xD

Pozdrafiam wszystkich

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj i baw się dobrze na forum ;)

Nie ma się czego obawiać, a warto posłuchać innych utworów. Nawet jeśli miałyby ci się nie podobać, to możesz po prostu nie wracać już do nich i słuchać tylko tych, które spełniają twoje oczekiwania. A może akurat trafisz na coś jeszcze lepszego? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Lilijen! :D


Powiedz, że jesteśmy siostrami ciotecznymi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jakiś klan jest, serio o.O

Witaj, Lili :) Oto kaftan dla Ciebie. *Emi wręcza kaftan* Widzisz go? Widzisz, jak bardzo istnieje? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jesteśmy, jesteśmy... Aż posta edytowałam xD

Masz rację Evi. Tylko, że to jest tak głęboko zakorzenione... Ale zmienić to się da i jak będę miała kiedy, to się tym zajmę.

--------------------------------

Tak, widzę go. I dziękuję, na pewno się przyda xD *bierze kaftan i dokładnie ogląda*

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lilijen - jak wsiąkniesz w tą społeczność, to na pewno poszerzysz horyzonty :D miałam tak samo - jak tu trafiłam to słuchałam tylko części z dyskografii nw ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Lilijen! Miłej zabawy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Lilijen! :D Baw się dobrze na forum! Może jak z nami posiedzisz to uda nam się podrzucić Ci coś Nightwisha czego nie słuchasz, a co Ci się spodoba. Polecam chat, tam zwykle ktoś muzyczkę podeśle. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Lilijen, śmiało słuchaj cało NW, naprawdę warto zaryzykować :) Nightwish ma podobny styl w wielu utworach, choć czasem bywają wyjątki. Ale czasem warto spojrzeć na inne podejście, co nie? :)

Widzę wasze rodzeństwo ma chyba metalowe tradycje :D

 

Może namówię moje rodzeństwo do słuchania NW :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Lilijen :D

Witaj na naszym forum, które najwyraźniej staje się już rodzinne.

Życzę mile spędzonego czasu z nami. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Lilijen! Miłego odkrywania forum! Zostań z nami jak najdłużej i baw się dobrze:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Lilijen! Miłego pobytu w Nibylandii. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Lilijen:) Skoro znasz już część dorobku zespołu warto poznać resztę i poselekcjonować- przyda się w survivorach;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam:)

W zasadzie -na bezczelnego -to już tu jestem sobie jakiś czas (miesiąc z hakiem?) , ale jakoś nie było czasu wklikać się oficjalnie tutaj , a teraz- jako że dogorywam w pracy z nudów wyjątkowych ... mogę to uczynić:)

 

Mam na imię Kinga, Nightwisha słucham od uwaga (szybki przelicznik) -nooo 16 rok mi z kapelą mija;D Band poznałam dzięki kumpeli z liceum - to były czasy kiedy polski rock (pop) typu Lady punk, Kowalska czy stare Wilki odchodziły u mnie do lamusa, i uwierały mnie poszukiwania czegoś nowego , innego, w końcu "wsysnęło mię " na stronę ZŁA. Metalu:) Pamiętam że Nightwish to było olśnienie:D Oceanborn został zajechany doszczętnie, płyta spłonęła w starym phillipsie ... pamiętam też swoją myśl ówczesną do której teraz się uśmiecham , gdyż był to czas raczkowania zespołu na zagranicznych rynkach i wspomnianą kopię płyty posiadałam dosłownie jako kopię - i siedziałam i myślałam; ech taaaki zajebioszczy zespół , ale z tak dziwnego kraju (sic!) , u nas nieznany zupełnie , pewnie już więcej o nich nie usłyszę.

:D

Jest się do czego uśmiechać. Fascynacje muzyczne mijały, pojawiały się nowe, podbijałam osłuchowo nowe gatunki , przerabiałam, porzucałam, odkrywałam a ten Tuomasowy Twór zawsze się przewijał, kolorował mój muzyczny świat. I tak zostało do dziś. To chyba jedyny zespól do którego wciąż mam sentyment, wiele mu wybaczam i muzyki łaknę niby tlenu. No i ten koncert w Krakowie przy okazji DPP tour:D nie zapomnę:D

 

A poza tym żyję ,oddycham, dużo czytam, trochę tańczę ,ćwiczę, trenuję, słowem się param co jakiś czas gdy mnie coś uwiera:) filmy oglądam, filmy komentuję , i tak to mija sobie:)

 

Ładnie się witam , jeszcze raz:)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na naszym forum Kinga,

No cóż spóźniona, ale jednak i to się liczy! :)

No cóż tylko Najtłisz :P, ja tam wracam z kolei do wielu i to do wielu różnych :)

Mam nadzieje, że będzie ci się dalej miło postować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve, Kingo! Niezły ten Twój najtłiszowy staż. Jak całe moje życie. :) Tobie też się kaftan należy, choćby i po miesiącu. *wręcza kaftan*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.