Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam Was bardzo serdecznie :)

W przeciwieństwie do większości z Was jestem dopiero raczkująca ;)

Zaczynam odkrywać tą rewelacyjną muzykę.

Na co dzień mieszkam w Norwegii. Kocham przyrodę i jestem maniaczką czytania książek :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj violkaa:) Niedalekie klimaty naszej wymarzonej Finlandii. Norwegia: fiordy, lodowce i Skandynawska magia. Mam nadzieję, że napiszesz nam o niej?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Violkaa.

Na co dzień mieszkam w Norwegii.

Zazdroszczę ! Kraj w którym prawo ma sens. No i tak blisko Finlandii :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum robi się międzynarodowe :)

Napisz nam w odpowiednim temacie co czytasz (jeśli masz ochotę, oczywiście) ;)

 

Bardzo efektowny widoczek w avatarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za przywitanie :)

Muszę się rozejrzeć i postaram się odzywać.

Zapomniałam napisać, że uwielbiam robić zdjęcia, więc możecie liczyć na jakieś fotki od czasu do czasu. Jeżeli chcecie oczywiście :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za przywitanie :)

Muszę się rozejrzeć i postaram się odzywać.

Zapomniałam napisać, że uwielbiam robić zdjęcia, więc możecie liczyć na jakieś fotki od czasu do czasu. Jeżeli chcecie oczywiście :blush:

Jasne, że chcemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet mamy do tego odpowiedni dział ;)

A jeśli robisz fotki przyrody takie piękne jak ta, którą masz w avatarze, to na pewno sam będę zaglądał często do Twojego wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotka w awatarze to widok z mojego okna :)

Jestem amatorką jeżeli chodzi o robienie zdjęć, ale uwielbiam fotografować przyrodę :) W każdej wolnej chwili staram się zwiedzać ten piękny kraj, więc i zdjęć robię sporo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka! witaj :) Weeeź - ja chcę mieszkać tam, gdzie ty jesteś ;_; za takie widoki to się pokroić ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

WItaj, violkaa. :) Widzę, że jesteś na etapie odkrywania NW. Zazdroszczę, bo pamiętam jakie to było wspaniałe uczucie poznawać tak cudowną muzykę. :)

 

Krajobraz z mieszkania jest świetny... Jestem ciekaw innych Twoich zdjęć. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Violkaa, witam :) Zdjęcia pięknych krajobrazów zawsze mile widziane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Was ro spuścić z oka, kilka godzin mnie nie ma i już muszę setki zaległości nadrabiać! :P

 

Witajcie zatem wszyscy, z którymi do tej pory się nie witałam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również witam wszystkich, z którymi się nie witałem. ;) Ale nawał zajęć niestety uniemożliwiał ostatnio wizyty na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wam :D

Zapewne część osób będzie się burzyć, ale od Nightwisha zaliczyłam małą przerwę, na czas twórczości z Anette^^

Ciężko mi było znieść jej wokal, choć Imaginaerum, jest o wiele lepszym album od DPP :P

Oczywiście cały czas słuchałam wcześniejszych dokonań, a teraz wraz z Floor nabrały one nowej jakości :) i nowych w jej wykonaniu też się dobrze słucha :)

Nightwisha poznałam od piosenki "Walking in the Air" - jednego z moich ulubionych utworów :)

Z zespołów, które uwielbiam wymieniłabym jeszcze Apocalypticę, HIMa, Depeche Mode, Artrosis, Jelonka i The 69 Eyes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqa, witam Cię serdecznie:) W pełni rozumiem Twoją przerwę w relacji z Njatłiszkiem z Anette. Gdyby nie moja wiara w geniusz Tuo pewnie i ja tak bym postąpiła. Floor daje kapeli zupełni inny muzyczny wymiar, dzięki niej magia zespołu ożyła z nową siłą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za przywitanie :)

Oh, Tuo jest geniuszem, ale nie samą wiarą człowiek żyje :P

Zapoznałam się z każdym albumem, w którym Anette się udzielała i jak kompozycyjnie są genialne, tak wokal mnie drażnił na tyle, że nie mogłam tego słuchać^^.

Co by nie zrobili, będę ich słuchać, choć może nie całego materiału, a teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sionqa! Większość fanów zapewne miała taki "moment kryzysowy", ja również... ale podobnie jak Beatka wierzę w geniusz Tuomasa. :)

Cóż, zapraszam do postowania - na pewno Ci się u nas spodoba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskar - jesteśmy endemitami :D Witaj sionqa! Baw się tu dobrze! Artrosis słuchasz? Ale super! Też się wkręcam w ich dokoniania. Zaczynam od początku - i na razie jestem pod wrażeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

xhonek - tak, uwielbiam część "elektroniczną" Artrosis, czyli Fetish i Melange, ogólnie wszystkie płyty z Niedzielskim, dobrze, że wrócił :D Nie wiem, jak u Ciebie z dark ambientem/elektro, ale Maciek swego czasu, współtworzył Sui Generis Umbra, genialny projekt, szkoda, że zakończony :<

 

Powoli się rozkręcam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześc i czołem wszystkim niewitanym :)

 

Oskar - jesteśmy endemitami :D

Na to wygląda :D Ja pokochałem NW właśnie dzięki Anette :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, wszyscy, z którymi jeszcze się dotąd nie witałam, jak również witajcie Ci, którzy dotąd czuli się powitani za mało, lub po prostu lubią się witać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich odwiedzających ten topik :D, dziękuję pani Beacie Chodkowskiej za linka :)

No to czas na kolejną przygodę, nie wiem jak dla was, ale dla mnie Nightwish jest jak przygoda w stylu fantazy :)

Jjakieś 2 lat temu słuchałem parę utworów, to było jak dorosłem :) muzycznie, z głupawego pop na muzykę przepiękną z serca, dla siebie, dla tych co kochają nie żądają.

Dziś całą dyskografię z każdym albumem - utworem jestem zadowolony, że to poznałem.

Kocham to nie dla tego że ma "dobry" rytm, wpada w ucho czy coś, to jest istotne, ale w tym wszystkim dla mnie najważniejszy jest skład utworu, konkretny rytm, barwy i symfonia instrumentów - dźwięków, jest jak wstęga na wietrze, zmienna, a jak przyjrzałem się tekstom tych utworów, to fantastyczna niespodzianka, choć sam nie wiem czy metal symfoniczny ogólnie o fantazy, być może, co za różnica to jednak jest co kocham.

Nie obchodzi mnie gatunek, tylko czy to mi się podoba, a raczej podkreśla moje przekonania to co kocham w życiu, lubię ten styl, brzmienie :). Słucham bo jestem taki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient, NW to afrodyzjak:) Witam Cię cieplutko, to miejsce dla naszych muzycznych marzeń- sięgajmy po nie, czasem bywają niedostępne;) A tu jest tylko post;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, Ancient. :)

 

/.../ muzykę przepiękną z serca' date=' dla siebie, dla tych co kochają nie żądają. [/quote']

Świetne podsumowanie! :)

 

Najważniejsze to podążać swoją drogą, olać schematy i stereotypy. Niech NW będzie z Tobą! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.