Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Coś czuję, że zacznie się plątanina z tymi Adrianami... Chyba, że zaczniemy się tytułować rodzinnie. Gdzie jest drzewo? xD

 

A tak na serio: tervetuloa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko, to zabrzmiało, jakbyś stwierdziła, że Nightfall nie jest zacna. xD

Możesz być moim dzieckiem, Nightfall. Będę drugim w historii przypadkiem dzieworództwa... Chociaż w sumie nie wiem, czy ten pierwszy to zasadniczo podpina się pod definicję tego słowa. xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie :p. Bo mnie tam nie ma, bo trupów nie umieszczają :>. Trzeba to drzewo porządnie zaktualizować.

 

 

@Paula - niepokalane poczęcie xD. LOL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, no co Ty- wszyscy (no, prawie ;)) to jedna zaje...rodzina i zobacz ile dzieci nam przybywa- aktualizacja pożądana na już. Gdzie ten nadworny genealog?

Nowi, zatem wiedzcie co Was czeka:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Tylko nie dawajcie mi kolejnego mężobrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba mamy offtop. Zawołałabym Adriana, ale to będzie dwuznaczne... To ćśś, może nie będzie na mnie. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem prawie w środku, układ Scavengerocentryczny. :P

 

 

I hej wszystkim, którzy przyszli w ostatnich dniach, a nie chciało mi się wchodzić do tego tematu od paru tygodni, więc nie miałem okazji zaszczycić nowo przybyłych moim powitaniem. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall - ja z kolei nie wiem jakim cudem się tam znalazłam... Nic mi o tym nie było wiadomo, nagle ktoś kiedyś wstawił drzewo - BUM - jest tam Evi... Myślę sobie "wtf?" chyba za duże miałam braki w czytaniu postów z pogadalni xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nightfall - ja z kolei nie wiem jakim cudem się tam znalazłam... Nic mi o tym nie było wiadomo, nagle ktoś kiedyś wstawił drzewo - BUM - jest tam Evi... Myślę sobie "wtf?" chyba za duże miałam braki w czytaniu postów z pogadalni xD

 

Ty jak Ty... Mnie nie było na forum przez prawie pół roku ,a na drzewie jestem xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo Milla to drzewo zrobiła w sierpniu :P. Nie ma co się dziwić, że nie wszyscy się tam pojawili. Jak ktoś zaktualizuję to będą, przygotujcię się na małżonka i gromadkę dzieci ^^.

 

 

Szymek - a co miałoby Cię nie być? Zostawiłbyś Fruję z dziećmi? ;o

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już zaczęłam... Tylko przez wczorajszą pieśń nie skończyłam. Wieczorem powinno być gotowe. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

YJCIfJH.png

 

Zrobione chyba przez Millę ;).

 

Nie ma to jak być pramatką... Ten prestiż, ten fejm... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No już, już, wystarczy ;) potrzebujecie jakiegoś rodzinnego tematu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Można by w ramach tematu rodzinnego reaktywować Pogadalnię... - zaproponowała nieśmiało Emi, wysunąwszy się ze swojego ciemnego kątka.

:blush:

 

No dobrze, przestaję spamić. Przepraszam.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebujemy pogadalni! ♥

Ja chczę być w rodzinie, nie wiem gdzie, tylko pamiętajcie, że jestem nimfomanką XD haha (i ćpunką :c )

 

A żeby offtopu nie było, to się przywitam XD

Cześć wszystkim : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.