Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj i baw się z nami dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Autolycus, baw sie dobrze :) nazwa nicka nawiązuje do Xeny bo tak się nazywał król złodziei zgadłem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

 

Ciekawe jak długo tu wytrzymasz

Sugerujesz coś? xD

O, to ja też się chętnie dowiem :P

 

Witaj na forum i baw się dobrze! Widzę' date=' że każdy ulega magii EOAE Zdecydowanie nie polecam włączania sobie tego DVD podczas sprzątania, bo zamiast sprzątać siedzisz i oglądasz - wiem z autopsji. [/quote']

Ja za to polecam włączanie tego DVD w trakcie nauki :D Od razu człowiek odrzuca książki w kąt i zaczyna spędzać czas w zdrowy dla organizmu sposób ;)

 

Witaj Autolycus' date=' baw sie dobrze nazwa nicka nawiązuje do Xeny bo tak się nazywał król złodziei zgadłem? [/quote']

Dokładnie ;)

 

Właśnie' date=' opowiedz coś o sobie![/quote']

Pomyliliście mnie chyba z kimś interesującym :D

 

Studiuję na PWr, stąd mam bardzooo mało czasu na cokolwiek, więc żeby nie marnować go przed książkami pomyślałem, że można go spożytkować tutaj :) Tymbardziej, że dość frustrujące jest gdy z żadnym znajomym nie mozesz pogadać o Nightwishu :/

 

Z Epici teoretycznie lubię każdy album, w praktyce coś mi ostatnio podpadli. W miarę stałym uczuciem darzę DYU, natomiast z utworów pierwsze miejsce jednogłośnie przyznałem The Phantom Agony (choć wersja live z ostatniej koncertówki pozostawia wieeele do życzenia, szczególnie dyskoteka rodem z remizy bodajże w trzeciej minucie :P ).

Ostatnio akurat dość mało ich słucha, a jeśli już to wersja live utwór Kamelotu z gościnnie występującą Simone - The Haunting, Szymka świetnie sobie w nim radzi, co w przypadku utworów na żywo jest raczej rzadkością :P Żałuję, że nie mogłem zweryfikować tego na żywo. Pech chciał, że gdy grali w Katowicach miałem akurat koło :/

Z serii ostatnio słuchane dość często w odtwarzaczu gości też Lindsey Stirling. Polecam wszystkim, szczególnie Elements.

 

Dobra, żeby nie było referatu pora już kończyć... No ewentualnie się pochwalę, że od tygodnia mam kota, który aktualnie próbuje wdrapać się na krzesło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajne takie standardowe cześć, i oki:) Bardzo podoba mi się Twój nick- pisz ludku i ciesz się Najtłiszkiem jak my:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejo :) Powitanie krótkie takie jakieś i węzłowate... A może jednak powiesz nam coś więcej o sobie, hm? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem Fik ._. Słucham Nightwish od 2 tygodni i mi się mega podoba ._. mam 17 lat. Chyba tyle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

;_______;

 

Interesuję się grafiką i muzyką ._. rysownik ze mnie marny, ale lubię to robić. Kształcę się na informatyka, ale chyba nic z tego nie będzie ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cześć :D.

 

Witaj Chochelko :3 Czy skosztowałeś już Zupy Przeznaczenia?

Scav, bo jeszcze się nas przestraszy i ucieknie :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się boję ;_________________;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważaj na Scavengera, on karmi ludzi zupą, a potem gwałci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

O nie... ;____; Anybody, help?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Fik :)

Baw się dobrze na DE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin mnie powitał :O Zaszczyt Adrianie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Invidia ._. miło Cię poznać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.