Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Co do internetów' date=' to powinni je kiedyś zresetować, bo jest mnie zdecydowanie w nim za dużo ^^[/quote']

 

Ooo taak, good idea xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, jaka miła. xD

 

Ale tak serio, to: tervetuloa tämän paikallan. ;) (Chyba znowu coś pomyliłam w odmianie... No cóż, w końcu nie ogarniam tych wszystkich przypadków). Baw się dobrze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje czy mój post nie jest tutaj, gdzie powinien? o.o

Paula, bo mnie też za dużo w irternetach i fajnie by tak było zresetować wszystko ... Zacząć swoje życie od nowa haha

 

edit.

Chora głowa, przepraszam, słabo dziś ogarniam, dobrze napisałam jednak xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Fajny nick! Dobre odnoszę wrażenie, że lubisz średniowiecze i dwór Króla Artura, czy to tak dla zmylki? :D

 

Jest to imię postaci z anime ~Soul Eater~ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, Excaliburze :D Animce, animce, a mi się twój nick i tak będzie kojarzył z królem Arciem i pewnym mieczem, o :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolę miecz ^^

 

Baw się dobrze :D

 

Ja tak samo, zdecydowanie ;d

 

Zapraszamy do pisania na forum Excalibur!

I tak w ogóle to jak można skrócić Twój nick, bo 'Ex' brzmi doś dziwnie, 'Exc'? Muszę Ci chyba wymyślić jakąś ksywę XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj tajemniczy/a Excalibur! :) Co prawda miło jest wiedzieć z kim się dyskutuje, ale szanujemy prywatność. :)

 

Miłej podróży tym Wehikułem Ducha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Excalibur :)

Rozumiem chęć pozostania anonimowym, sama wolę być anonimowa w internetach, ale w końcu i tak wiele wychodzi na jaw :)

Baw się dobrze i pisz jak najwięcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi- Jakoś się trzyma ;) Moi znajomi czasami tam zaglądają, są też tacy co nawet często ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie przepadałem za Nightwishem...a w zasadzie byłem jednym z jego większych przeciwników, uznających jedynie słuszną Epicę. Parę razy próbowałem się przekonać, ale nigdy nie dałem rady przesłuchać więcej niż połowy utworu, do czasu.... ;)

 

A dokładniejr rzecz biorąc jakieś 2 tygodnie temu postanowiłem dać Nightwishom jeszcze jedną szansę, więc skoro nie lubię Tarji przesłuchałem Dark Passion Play - płyta momentalnie wgniotła mnie w fotel i przez najbliższy tydzień nie schodziła z odtwarzacza.

Po tygodniu pomyślałem, że skoro zespół, któremu nigdy nie dawałem szans okazał się świetny, może Tarkę też za wcześnie skreśliłem? Takim sposobem od tygodnia słucham również End of an Era, śmiem rzec najlepszego koncertu jaki ten ziemski padół miał zaszczyt uświadczyć! A jeżeli jest lepszy to tylko ACT I naszej boskiej Tarji, który również mną od paru dni zawładnął ;)

 

The thin line between love and hate...Takim sposobem z antyfana, uważającego Nightwish za zdecydowanie przereklamowany zespół powoli staję się jednym z zagorzałych fanów! Okresowe zauroczenie? Nie sądzę :)

Żałuję tylko, że w maju, gdy widziałem zapowiedzi koncertu Tarji w naszym "Mieście Spotkań"....ehhh :/

 

Pozdrawiam wszystkich :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Awwww, następny z niewielu, który kocha DPP, już Cię lubię :3 Forum wita, krwiożercze szynszyle, Tarja z mackami itp. również :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Autolycusie. ;) Miło nam widzieć taką przemianę. Baw się dobrze. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Autolycus- co za magiczny nick:) EOAE to koncert wszechczasów absolutny, zawładnął nie tylko mną na wieki- chyba:) Więc nie dziwię się, że dosięgnął również "antyfana"- i nich Ci tak zostanie:) witaj wśród pozornie spokojnych i baw się dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bądź pozdrowiony, który przeszedłeś na Najtłiszową Stronę Mocy ;> Baw się dobrze :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miłego siedzienia :D

Ciekawe jak długo tu wytrzymasz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum i baw się dobrze! Widzę, że każdy ulega magii EOAE :) Zdecydowanie nie polecam włączania sobie tego DVD podczas sprzątania, bo zamiast sprzątać siedzisz i oglądasz - wiem z autopsji. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :). A może napiszesz więcej o sobie? Imię i czego jeszcze słuchasz chociaż... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miłego siedzienia :D

Ciekawe jak długo tu wytrzymasz :D

 

Sugerujesz coś? xD

 

Witaj : ) Jak masz na imię? Ile masz lat? Jakie są Twoje zainteresowania? Ulubiony song i album Epiki i jak długo znasz ten zespół? ;> Powiedz coś więcej o sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugerujesz coś? xD

Gdzie ja xD

 

Właśnie, opowiedz coś o sobie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.