Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć Haniu :D. Z tymi latami nie musisz się kryć, jest tu sporo młodych osób ;).

 

Powiadasz, że lubisz polską fantastykę. Pewnie głównie Wiedźmin, a jakie książki jeszcze lubisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedźmin też, ale oprócz tego z polskich to Kossakowska i Grzędowicz. A zagraniczni pisarze... Uwielbiam Pratchetta, Kinga, Canavan...

 

A co do wieku, aktualnie mam prawie 15 lat :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratchett i King... mmm super :)

Baw się z nami jak najlepiej i mam nadzieję, że zostaniesz na długo i będziesz pisać dużo =^.^=

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohayo : ) Jak Ci na imię? Jakie studia skończyłaś? Jakie zą Twoje inne ukochane zespoły?

 

Na imię mi Karolina :) studia z zakresu geologii a poza Nightwish'em słucham teraz baardzo dużo różnej muzyki, czasami z zupełnie różnych zakątków gatunkowych :) obecnie lubię posłuchać własnie NW, Type O Negative (ale już raczej nic nie nagrają...), starego Candlemassa, ogólnie takie starocie :) Lubię też bardziej nostalgiczne klimaty jak Tristania (przed odejściem Vibeke), Die Verbannten Kinder Evas, Helium Vola, Qntal, Ordo Funebris i tak dalej i tak dalej :D

a tak to jeszcze elektronika, funk :) dużo tego

 

 

Cześć. Jakie książki lubisz czytać?

 

uwielbiam Kinga :) lubię też mastertona jak chce się odmóżdżyć :D, ogólnie preferuję horrory, kryminały, thrillery, książki które zostają na jakiś czas w głowie :)

 

Witaj! Zazdroszczę skończenia studiów, już się nie mogę doczekać skończenia swoich xD

Przyłączam się do pytań poprrzedników i dodaje od siebie": skąd jesteś? Na jakiej uczelni studiowałaś? Masz jakieś hobby? :)

Dolnośląskie rlz :D a hobby to wiele :) lubię górskie wycieczki, gotowanie, rysowanie, nawet haftem krzyżykowym nie pogardzę ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
uwielbiam Kinga :) lubię też mastertona jak chce się odmóżdżyć :D, ogólnie preferuję horrory, kryminały, thrillery, książki które zostają na jakiś czas w głowie :)

 

No to witaj w klubie ^^ Ulubiona książka Kinga? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło Wallhallo, ależ tego :o.

A co do Mrocznej Wieży... Wstyd mówić, ale jeszcze nie czytałam ;-;. Nie udało mi się jakoś jak na razie dorwać w bibliotece ani kupić :/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło Wallhallo, ależ tego :o.

A co do Mrocznej Wieży... Wstyd mówić, ale jeszcze nie czytałam ;-;. Nie udało mi się jakoś jak na razie dorwać w bibliotece ani kupić :/.

 

No to żałuj i poluj dalej :P Naprawdę warto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie :)

Mam na imię Angela i uwielbiam Nightwish i Tarję :)

Słucham też takich zespołów jak : Within Temptation, Xandria, Epica, Evanescence, Amberian Dawn, Katra, Krypteria, Sirenia, Closterkeller, Artrosis, Ciryam, Herjalf i wiele innych zespołów im podobnych :)

Moje ulubione gatunki muzyczne to : Rock, Hard Rock, Metal, Heavy Metal, Rock\Metal Symfoniczny, Rock, Metal Gotycki :)

Lubię też takie zespoły i wykonawców jak : Black Sabath, Heaven and Hell, Deep Purple, DIO, Doro, Warlock, Battle Beast, Ozzy Ozbourne, Blackmore's Night, Kruk, Mech, Scorpions, Europe, Bon Yovi, Metalica, Alice Cooper, Iron Maiden, Avantasia i im podobne :)

Najbardziej lubię Metal Symfoniczny, Rock Gotycki i muzykę z lat 70-tych i 80-tych :)

Co do Nightwish poznałam ich dzięki utworom " I Wish I Had An Angel", " Nemo" i "Sleeping Sun" :)

Prowadzę grupę o Nightwish na NK :)

Chętnych zapraszam, oto link http://nk.pl/grupy/507998.

Prowadzę też 2 inne grupy , do których również zapraszam : o Within Temptation http://nk.pl/grupy/679736 oraz Fani Gothicu :) Hard-Rocka :) Metalu:) Rocka:) http://nk.pl/grupy/536829

AnTarja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Angela! Mam nadzieję, że będziesz się tu z nami dobrze bawić i zostaniesz jak najdłużej :)

To Nasza Klasa jeszcze się trzyma jakoś? Mam tam co prawda konto, ale jakoś już nie używam... Wchodzę raz na miesiąc i patrzę jak znajomych mi ubywa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Angela :) niech ci DE osładza trudne chwile :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.