Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Chętnie dowiem się czegoś więcej o Skillecie, bo nie znam. :)

 

No w Polsce to ten zespół znany nie jest, no ale myślę, że już niedługo :). Jest to zespół amerykański grający rocka :).

 

 

This is the last night you'll spend alone... nananana... i'm everything you need me to be

Lubię Skilleta, wokalista ma świetny głos i niebanalne teksty na swoim koncie. Polecam, Adi :D

 

Poza tym żyję z kotami w domu

 

Haha, ja teeeż xDDD Ile masz kociaków? Pochwal się! :D

 

Nowi potencjalni członkowie rodziny :happy:

Invi ogarnij się :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Basia. Nie daj się złu tego świata, rób to, co uważasz za słuszne, nie patrz na innych i bądź silna.

Baw się dobrze i korzystaj z życia póki możesz : ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ave!

Tak jak Wy ubostwiam NW :P

Pierwsza piosenka NW , ktora uslyszlam bylo "Planet Hell", ale to w "Bye bye beautiful" sie zakochalam

Jednak to glos Tarji wole bardziej ♥

Oprocz NW slucham glownie metalu: symfonicznego, folk, viking, heavy

Moimi ukochanymi krajami sa Finlandia i Norwegia (zamierzam nauczyc sie finskiego i norweskiego)

Lubie czytac ksiazki, sluchac muzyki i jesc czekolade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Baw się dobrze na forum :) zapraszamy do dyskusji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Basiu, witaj Tarjo, bawcie się dobrze ;) I wpadajcie na czata bo coś zbyt często świeci pustkami. Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne urazy psychiczne spowodowane potencjalnymi porytymi rozmowami, które to czasami mają u nas miejsce. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Tarjo, no proszę same sławy na forum :D. Baw się dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Tarja, miłego postowania. :)

 

Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne urazy psychiczne spowodowane potencjalnymi porytymi rozmowami, które to czasami mają u nas miejsce. :P

 

Potwierdzam, mnie już zniszczyli na czacie :C Dla mnie jest już za późno, ale Ty masz jeszcze szansę być normalna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Tarjo :)

... dziwnie się czuje pisząc te słowa. Jakbym się z Turunen witała o_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Tarjo, świetny album nagrałaś. :)

 

A tak na serio - baw się dobrze na forum. Cheerrs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Tarija! Nie daj się wciągnąć, bo mnie inne forum już "zniszczyło" i ja też do końca normalna nie jestem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Tarjo. Powodzenia z tym fińskim. Trudny język.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nami i Tarjo witajcie na forum :)

 

Przeczytałam NAOMI o.O

 

Niemniej, witam serdecznie wszystkich nowych i życzę miłego postowania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Na tym forum zarejestrowany jestem od pewnego czasu, ale jakoś nie mogłem sie zabrać do napisania czegoś o sobie (może dlatego, że nie wiem co) :D

Mam na imię Dawid, mam 18 lat.

Mieszkam w Wielkopolsce, w okolicy Poznania.

Nightwisha słucham od 3.5 roku (a poznałem go przez Vive, dzięki Amaranthowi :D ).

Oprócz Nocnego życzenia, słucham też Epiki, WT, After Forever, Kamelotu, Disturbed, Apocalyptike, Avantasie, Eluveitie, Huntera, Dżemu (którego słucham od 5 klasy podstawówki i od 8 lat jeszcze na koncerty tegoz zespolu) i wiele, wiele innych. Muzyka to po prostu całe moje życie. Interesuję się antykiem, Egiptem, Grecja, ale też innymi krajami. Znam mitologię grecką, rzymską, egipską, chińską i biorę się za nordycką. Często szkicuje, kiedyś napisałem 2 wiersze, które poszły na konkursy. W sumie interesuję się wieloma rzeczami, głównie artystycznymi.

To może na razie tyle :P

Później może coś jeszcze dopisze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To witam Cię Dawid oficjalnie;) Jest na DE kącik FanArt, zapraszam tam Twoje prace:) A jako miłośnik mitologii możesz nas zaskoczyć ciekawostkami z tej dziedziny- zapraszam więc do odpowiedniego wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Kolejna osoba z Poznania? Coś was tu dużo (nie żebym narzekała). Hej, Dawidzie. Znasz jakąś ciekawą publikację dotyczącą kolonializmu greckiego w starożytności?

Ostatnio Adrian coś często myli osoby, które cytuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.