Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

witaj druga Beatko w tym cudownym świecie Nightwish i niech ci każda piosenka rozświetla drogę w życiu jaką tu przezywać będziesz

co lubisz film aktor muzyk inny zespół co tam ciekawego lubisz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj druga Beatko w tym cudownym świecie Nightwish i niech ci każda piosenka rozświetla drogę w życiu jaką tu przezywać będziesz

co lubisz film aktor muzyk inny zespół co tam ciekawego lubisz? :)

 

dziękuję :))

ulubionego filmu nie mam,tak jak wcześniej pisałam tylko serial ''Przygody Merlina'' :D

inne zespoły to Sabaton,Dream Theater,Black Sabbath,Pantera,AC/DC,Led Zeppelin,Deep Purple,Metallica duuuużo mogę wymieniać.

A co do muzyków mam 4 gitarzystów,którzy mnie inspirują-Dimebag Darrell,John Petrucci,Richie Kotzen i Emppu Vuorinen :D :)

Uwielbiam grac na gitarze,śpiewać,czytać,biegać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :)

Nazywam się Martyna i mam 15 lat. Idę do liceum.

Słucham głównie metalu i rocka, ale nie pogardzę również inną muzyką. Takie dwa ulubione zespoły, które kocham kocham to oczywiście Nightwish oraz In Flames ♥

Moja przygoda z Nightwishem zaczęła się od usłyszenia 'Wish I Had an Angel' i 'Over the Hills and Far Away'. Było to jakieś 6-7 lat temu? Nie pamiętam dokładnie. W każdym razie metalem zaraził mnie wujek, za co jestem mu ogromnie wdzięczna.

 

Interesuję się zwierzętami (głównie końmi), lubię też gimnastykę i taniec. Kocham książki i horrory. Jeżdżę konno i to właśnie konie są moją pasją :)

 

Nie wiem co jeszcze mogę tu napisać, więc na razie tyle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Martyna ! Cieszę się, że do nas zawitałaś i mam nadzieję, że zostaniesz jak najdłużej :) Po avatarze wnioskuję, że jesteś fanką Marco;)

 

Konie to piękne i dumne zwierzęta. Też kiedyś jeździłam konno i bardzo to lubiłam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Martyno! Widzę, że znasz Nightwish od dość dawna. ;) Jaki jest Twój ulubiony utwór, album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Martyno ;) widzę ze twój wojownik to Marco :) baw sie dobrze na tym forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Martyna:) Konie są Twoją pasją, napisz o nich w wątku o zwierzętach. Kotki, pieski i inne już użytkownicy przedstawiali, pora na konie. Życzę miłego postowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Martyno. Miło tu widzieć kolejnego mola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry :). Kolejni młodzi i piękni do nas zawitali :P. Napewno miło spędzisz tu czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeśćć Martyyynooo :happy:

 

Miło widzieć nowe twarze, z którymi będzie można broić :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojeeej, dziękuje za takie miłe powitanie :3

Może powiem tak - uwielbiam każdego członka zespołu, łącznie z Tarją i Anette, którą polubiłam po Imaginaerum, jednak Marco to Marco, kocham jego głos i to jak gra, i całą tą jego pozytywną energię, a jednym z moich marzeń jest pociągnąć go za brodę, więc dlatego na awatarze Marco :DD

 

Ulubione albumy to Once, Century Child i Imaginaerum xD A jak się zastanawiam nad ulubionym utworem to dochodzę do wniosku, że nie wiem który wybrać, czyli chyba nie mam jednego ulubionego :P

 

Liceum nie jest profilowane, po prostu ogólniak i w drugiej klasie bierze się rozszerzenia. Wstępnie wybrałam biologię, polski i europejską mozaikę (czyli angielski na codzień, w biznesie), ale do drugiej klasy wszystko jeszcze może się zmienić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło widzieć nowe twarze, z którymi będzie można broić :happy:

 

Nie to, że się czepiam, ale... GDZIE TY WIDZISZ ICH TWARZE? :happy:

 

To pewnie jakieś halucynacje, także co brałeś? Bo też chce xD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Twoją twarz Magdaleno widziałem, więc siedź cicho i nie marudź :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tam widzę twarze w niemal każdym awatarze XD

 

A żeby nawiązać do tematu: Witam wszystkich nowych i nie witanych jeszcze przeze mnie! Miłego postowania życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam rówieśniczkę. ;) Ja niestety (a może stety?) jestem w takiej klasie, że z góry mam od początku do końca społ-praw (polski-historia-wos-geografia), chociaż wahałam się nad dwujęzycznym (z angielskim) mat-przyrem, czyli coś podobnego, co Ty planujesz. Jednak liceum profilowane ma to do siebie, że decyzji nie podejmuje się w drugiej klasie (moja nowa szkoła jest pro, chyba jedyna w województwie, a przynajmniej z lepszych liceów, która się wymigała jakoś trochę od reformy)...

 

A w nowej klasie będziesz już kogoś znała czy zostaniesz sama? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 28 osób znam tylko jedną (a ma dojść jeszcze jedna osoba, bo łącznie w klasie ma być 30 osób chyba). Jest to moja przyjaciółka, która chodziła tam do gimnazjum, więc ponad połowę osób w tej klasie zna :D

Trochę się boję, ale zobaczymy jak to będzie. W innych klasach jest sporo osób, które znam z gimnazjum, więc może nie będzie tak źle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja w moim liceum jestem jedyną osobą z mojej miejscowości (w calutkim liceum :) ). I szczerze powiedziawszy, tak jest nawet lepiej :) Nic się za Tobą z gimnazjum nie ciągnie w liceum :) I niby te dwa miesiące różnicy, ale ludzie w liceum są o wiele bardziej dojrzali niż gimnazjaliści :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie z jednej strony się cieszę, że uwolniłam się od ponad połowy klasy, bo nie miałam zbyt fajnej w gimnazjum. Cieszę się, że poznam nowych ludzi, którzy mam nadzieję będą właśnie dojrzalsi niż w poprzedniej klasie ;x

Tam to z większością nawet pogadać się nie dało bez durnych skojarzeń :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Trzymam kciuki, niech wszystko Ci się ułoży :) Rok temu o tej porze również się martwiłem :) Ale jak widać, jest wszystko okej, żyję, a nawet podrywam z moimi znajomymi z klasy bizony w zoo :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo i życzę powodzenia w dalszym zarywaniu do bizonów :DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Martyna, moja siostra w klasie też nikogo nie znała wcześniej, a bardzo jej się podobało. Ja tego powiedzieć nie mogę - na 30 osób 6 jest z mojej byłej klasy. Z tym, że nasza klasa z gimnazjum była wspaniała i w ogóle, byliśmy bardzo zgrani, zżyci ze sobą, i w ogóle, praktycznie zero typowej gimbazy. (Średnia klasy 4,67... A mieliśmy najwyżej podniesioną poprzeczkę w szkole, która jest najbardziej wymagająca w mieście, więc... xD). Także ten. Cieszę się i wiem, że będzie dobrze. I Tobie też tego życzę. Dużo ludzi się przed liceum stresuje, a potem się okazuje, że jest całkiem dobrze (chyba, że się ląduje na społ-prawie w jakimś słabym LO z plastikami, no to... ten...). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje Wam naprawdę, już się tak tym nie martwię :D Jesteście wspaniali, wiecie? :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiemy, wiemy ale dziękujemy;) Ty też jesteś super, bo już nasza- a jak nasza to się nie wyróżniasz;)

Martyna szybko zdobyłaś nasze serca:)

Poważnie, to się nie dziwię, niepokojom w nowych sytuacjach: nowi/inni ludzie, nieznajomość opcji- będzie dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.