Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

to się ciesze widać że Nightwish i LOTR tworzą jedność i załączam fajny obrazek :))

tumblr_mi6cj8B6gQ1rll3u2o1_500.jpg.57f9c490f253920f27720c156a559145.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś w tym jest, ale Marco do Gandalfa bym nie porównała ;) już prędzej do... Gimli miał podobną brodę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

właśnie Marco to istny Gandalf :3 tak jak Tuomas Aragorn czy Tarja Arwen ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

to się ciesze widać że Nightwish i LOTR tworzą jedność i załączam fajny obrazek )

Porównanie Emppu ♥

 

Hej' date=' tutaj (prawie?) wszyscy są fanami LOTR-u [/quote']

A prawda, klimat fantasy fanów NW się raczej trzyma ;)

 

już prędzej do... Gimli miał podobną brodę xD

Też miał poczucie humoru :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

przecież wszyscy wiedzą, że Legolas i ogólnie elfy to raczej były wysokie... Emppu to hobbit, to na bank :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak ale z Twarzy Emppu to Legolas :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emppu jest półelfem półhobbitem. ♥ A Marco to faktycznie bardziej Gimli, wzrostem mu do Gandalfa bliżej, ale poza tym to Gimli :P Za to Jukka nie ma nic z Froda, w zasadzie on mi się z żadną postacią nie kojarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi tam Marco do Gandalfa pasuje :3 Jukka to mógł by być jak coś jeźdźcem Rohanu ten zapomniałem co go Theoden go w Dwóch Wierz wygnał .. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wyręczę Adriana i powiem: Sio do pogadalni :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :)

Mam na imię Natalia, za miesiąc skończę 18 lat. Od pewnego czasu odwiedzam tą stronę i postanowiłam się zarejestrować :) Moje ulubione zespoły to Nightwish, Within Temptation, Sabaton, In This Moment i wiele innych :P Uwielbiam czytać książki fantasy, oglądać tenis, piłkę nożną, grać na konsoli. I to chyba tyle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

miło mi cię powitać, Natalia :) pisz jak najwięcej, na pewno lepiej się przez to poznamy i z pewnością znajdziesz tu sporo tematów dotyczących również twoich zainteresowań :) baw się dobrze i zostań jak najdłużej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć.

 

Mam na imię Natalia, za miesiąc skończę 18 lat.

 

Za miesiąc? Którego dokładnie?

 

Uwielbiam czytać książki fantasy

 

Mogę kilka polecić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To stała część mojego przywitania:

Czeeeść Nataliaaaa ! (tak, to ma być takie jak w jakimś zgromadzeniu uzależnionych czy coś ^^ )

 

Miło, że jakimś sposobem zachęciliśmy Cię do zarejestrowania tutaj i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalio! Oczywiście podpisuję się pod powyższymi postami. :) Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Off top

Adi, nad Tobą nie ma żadnego postu :devil: Jestem taki zły i niedobry xD

/Off top

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Natalia! *macha ręką*

 

Jesteśmy całkiem sympatyczni (przynajmniej większość z nas :P), więc nie ma co się bać, zostań tu na wieczność. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Natalio ;) Owszym, jesteśmy sympatyczni, tylko czasem ktoś komuś zeżre duszę, ale to nieliczne przypadki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalia:) Miło, że dołączyłaś. Odwiedzaj forum jak najczęściej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że już wszyscy Cię tutaj bardzo entuzjastycznie powitali. Ja się podpisuję pod tym wszystkim i dodałabym jeszcze coś złego o naszym Wszechpotężnym Adminie, ale dzisiaj mam dobry humor i nie mam ochoty Adrianowi psuć dnia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc wypadałoby się najpierw przywitać.

 

Mam na imię Marek, mam 15 lat (I mam nadzieję, że nie jestem najmłodszą osobą na tym forum...). Zespołem interesuję się od niedawna, ale już go pokochałem i się uzależniłem. Oprócz Nightwisha słucham przede wszystkim popu i innych zespołów grających metal symfoniczny. O forum dowiedziałem przez last.fm kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować.

I odpowiem już na pytanie, które może się pojawić: z dwóch stałych wokalistek zdecydowanie wolę Anette. Oczywiście nie oznacza to, że nie lubię Tarji, ale ona mi akurat bardziej się podoba w czasie solowej kariery.

I tyle o mnie, nie będę się dalej rozpisywać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalio i Marku miłego buszowania po Nightwishowej Krainie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.