Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Milla, a bądz sobie małolatą- wszystkich na forum łączy Nightwish. Pisz i "emotkuj" z przyjemnością:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Milla! Nie martw się, nie taki admin straszny jak go malują... Tylko trochę bardziej. :D

 

Miłego postowania!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Witaj Milla! Nie martw się, nie taki admin straszny jak go malują... Tylko trochę bardziej. :D

 

Miłego postowania!

 

Jeśliś ty jest straszny Adrianie, to ja nie jadę do Rovaniemi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei hei, mitä kuuluu :happy: ?

 

Cześć, baw się dobrze :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc... witaj! :D Ghost Love Score też nie jest moim ulubionym kawałkiem. Wręcz go nie lubię, ale wśród ludzi na forum lepiej się do tego nie przyznawać, bo jeszcze zjedzą twoją duszę czy coś.

Miłego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalia na forum, znawca kultury i języka fińskiego jak najbardziej się przyda :)

Ciesze się że zapoznałaś się z muzyką Nightwish jak i znalazłaś nasze forum, piosenka Know Why The Nightingale Sings jest moją druga ulubioną na pierwszym miejscu jest właśnie Amaranth więc ciekawie się złożyło xD

Chętnie usłyszał bym jak grasz na basie.

Ghost Love Score jest piękną nutą ale niezbyt często przez ze mnie słuchaną jestem jakiś inny (odmieniec)

@Invidia Od razu dusze nie strasz dziewczyny, co najwyżej zabierzemy jej wszystko co najcenniejsze a później duszę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

Cholera, strasznie chciałabym nauczyć się grać na basie, ale jestem za stara i nie za bardzo mnie stać... Ale ci zazdroszczę :)

Baw się dobrze, zostań na dłużej i nie bój się o duszę, jak będziesz grzeczna to może nie zjemy ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalia:) Jako zainteresowana kulturą Finlandii i poznająca Nightwish'a- znalazłaś się w odpowiednim miejscu. Życzę Ci wspaniałych przygód z forumowymi szaleńcami;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalio! Wiesz może dlaczego słowik śpiewa?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Natalio :) Zapraszamy do polowań na megawiewiórki na białych polach Empathici ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka! Miło przywitać! Sionqa - a czy ''hei hei'' nie jest na pożegnanie? A samo ''hei'' na powitanie? Bynajmniej tak się nauczyłem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Natalio :) Mi jeszcze duszy nie zjedli, więc się nie bój, oni tak tylko straszą ("Akurat..." - rzecze podświadomość Emi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

bo jeszcze zjedzą twoją duszę czy coś.

 

 

Udusimy.

Cześć. Fińskiego uczysz się sama? Pytam, bo ja od niedawna tak robię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Natalia ;)

 

Ghost Love Score zaliczam do ulubionych, ale nie jest to mój najulubieńszy utwór Nightwish, więc nie jest jakąś herezją lubić bardziej co innego – to tylko Twój gust :) Jednak trudno nie doceniać GLS.

 

bo jeszcze zjedzą twoją duszę czy coś.

Udusimy.

Wcześniej urządzając polowanko :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Natalio, jeśli się nie mylę, wnioskując po awatarze jesteś widzem "Doctor who"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sionqa - a czy ''hei hei'' nie jest na pożegnanie?

Czepiając się przyjętych kursów fińskiego dla obcokrajowców pewnie tak, ale ja już się trochę opisałam z Finami, a im wszystko jedno pod tym względem, trzeba z kontekstu łapać. Częściej spotykam się z pojedynczym "hei" na pożegnanie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, fińskiego uczę się sama, ale jak już wspominałam, brakuje mi motywacji :P

I owszem, oglądam Doctora, jestem wielką fanką Cichych :D

Co do "hei hei" również myślę, że jest na pożegnanie, choć uczyłam się, że żegnamy się słowem "näkemiin", jednak to jest bardziej oficjalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj i baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cześć c:

mam na imię Kasandra i mam 16 lat, a Nightwisha słucham od jakiś 6 lat. moimi ulubionymi utworami są Gethsemane, Devil and Deep Dark Ocean, Beauty and the Beast (wersja z Tuomasem!) i wieeele innych. z zespołu najbardziej kocham obu panów na moim awatarze. *u*

kocham książki, najchętniej HP, LOTR i Opowieści z Narnii. jestem no-lifem, nie wiem, czy to powód do chwalenia się, no, ale... :d

mam nadzieję, że nie zrobię czegoś, za co zostanę wyrzucona z forum, lub skrytykowana przez innych D:

jeżeli chcecie więcej szczegółów o mnie, to śmiało pytajcie, bo nie wiem, co więcej napisać :d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć ! Nie martw się, u nas tak łatwo z forum się nie wylatuje :P.

 

kocham książki, najchętniej HP, LOTR i Opowieści z Narnii.

Też uwielbiam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Kasandra - cholernie to lubię. Po raz kolejny wydaje mi się, jakbym był na jakimś spotkaniu AA, czy coś w tym stylu :happy:

 

Co chcę wiedzieć ... Ulubione zaklęcie z HP ? :happy:

 

Zapraszamy do postowania razem z nami :D Mam nadzieję, że Ci się spodoba u nas :)

 

@edit. Jakich zespołów lubisz słuchać poza Nightwishem ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.