Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Film Imaginaerum w Polsce!

Recommended Posts

Ważna wiadomość dla wszystkich, których interesuje film Imaginaerum! Jest REALNA szansa na emisję filmu we wrocławskim kinie. Potrzebna jest tylko lista osób, które będą na 100%.

Wszyscy chętni i pewni swojej obecności powinni zgłosić swój udział pod przyklejonym postem Wojtka na stronie głównej.W naszym wydarzeniu na facebooku.

 

Taka okazja może się nieprędko nadarzyć! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się zapisałam ! :) Postarajcie się wbić do Wro, zapraszam! :D Fajnie by było spotkać się tak grupą Najtliszową. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrocław przepraszam ale odpada niestety, na sam film nie będę jechał kawał drogi przykro mi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to już co innego :) Musze przemyśleć w takim razie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na film i spotkanie się chętnie piszę, ale niestety nie ma określonego (nawet w przybliżeniu) terminu ewentualnej emisji i trudno mi się tak na 100% deklarować. :undecided:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego najpierw zbierają nieokreśloną liczbę kto jest pewnym tego że chce iść na ten film.

Jak zbiorą odpowiednią liczbę, to podadzą termin emisji.


Podajcie linka na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu Wrocław jest na końcu świata? :( Nie, nie chwilę...czemu ja mieszkam na końcu świata! Lewą stopę bym oddała, żeby się tam dostać, ale szanse są maciupkie...do diabła? Czemu to nie może nigdy być choćby Gdańsk. Ehhh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdańsk ładne miasto, ale faktycznie kraniec świata.

Bywałem w Gdańsk Przeróbka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Tu Wojtek z eventu (ten sam, który zbiera fanów na projekcję we Wrocławiu), znalazłem w sieci wywiad z Monolith Films (dystrybutor filmów), z którego wynika, że teoretycznie potrzebujemy minimum 300 osób we Wrocławiu aby pokaz się odbył.

Więcej info w linku na evencie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wojtku, to bardzo dobra wiadomość, 300 osób powinno się zebrać migiem. Fakt, że to na skraju Polski komplikuje, ale każde miejsce dla kogoś może być daleko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to możliwe, że wszyscy mają do Wrocka tak daleko? :) Ja również mam bardzo daleko i mnie to dziwi bo z różnych części Polski jesteśmy. :D

Mnie kilometry nie zrażają, poznać Was i zobaczyć film to coś, dla czego warto się poświęcić! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby tylko termin pasował jak największej grupie chętnych. Myślę, że będzie go można jakoś uelastycznić?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie to nie lada wyprawa, bo poza uwarunkowaniami mobilnymi i finansowymi, jestem uzależniona od maluchów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do Wrocka mam 431 km i 6,22 minut jazdy. To oznacza w praktyce około 8 godz jazdy. Nie wiem czy będzie mnie stać głównie czasowo na taka wyprawę? Uważam jednak, że jeśli frekwencja we Wrocku się sprawdzi jest szansa na emisje Im i w innych miastach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jechałem na koncert NW do Lipska jakieś 90km autem do granicy i z Goelitz dalsze 210km pociągiem z przesiadką w Dreźnie :) Potem na palącym słońcu czekałem z fanami ponad 6 godzin przed wejściem :) Efekt- drugi rząd pomiędzy Tuomasem a Jukką. Gdyby nie fakt, że były dwa wejścia to byłbym w pierwszym :)

 

Co do terminu seansu- nic nie wiadomo dopóki nie uzbieramy przynajmniej armii Leonidasa :) Na razie musimy okazać zainteresowanie dystrybutorowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jak tu się cieszyć z faktu, że ma się do Wrocka tylko 30 km, jak tylu fanów ma tak daleko? :(

 

Ej, nie poddawajmy się, może inne kina pójdą w ślady naszego wrocławskiego. Skoro jest szansa na premierę we Wrocławiu, to zaczynam wierzyć w cuda. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam nie wiem ile, to na drugim końcu Polski, ale mam nadzieję że film i spotkanie będą tego warte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie w przeciągu kilku dni będę w stanie podać orientacyjny termin premiery filmu we Wrocławiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde, jaka szkoda, że mnie pewnie na premierze nie będzie bo (nie)stety za niewiele ponad miesiąc opuszczam Polskę aż do czerwca :( Ale trzymam kciuki, żeby wszystko się udało! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym chciała właśnie poznać termin. Może jakimś cudem będę w pobliżu i uda mi się skołować opiekę do podopiecznych...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładny termin poznamy jak uzbieramy co najmniej armię Leonidasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.