Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Film Imaginaerum w Polsce!

Recommended Posts

UWAGA !! GOOD NEWS !!

 

Dostałem odpowiedź od dystrybutora odnośnie daty premiery i miłą niespodzianką jest fakt, że w innych większych miastach też może zawita Imaginaerum

Po zebraniu fanów mamy miesiąc czekania na seans.

 

"Myślę raczej o jednym lub dwóch pokazach tego filmu we Wrocławiu w Kinie Nowe Horyzonty i być może pojedynczych pokazach w kilku większych miastach. Potrzebuję minimum miesiąc na zorganizowanie takiego pokazu. "

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dzisiaj najlepsza wiadomość, zdecydowanie! :)

 

Dobra robota, motorade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się wkręciłem w dystrybucję filmu :)


Musimy zrobić jakieś eventy z podziałem na miasta, chociażby Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Poznań ale wtedy potrzeba kupę ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wydarzeniu jest zebrane kilka tysięcy osób myślę że jakby było w kilku większych miastach to większośc z nich pójdzie na któryś pokaz czyli dystrybutor już teraz może liczyć na to że ta zebrana ilość osób do wydarzenia to w większości ten elektorat który pójdzie na owe pokazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego wydaje mi się, że dobrze by było zrobić listy dla większych miast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomyślimy nad tym jutro jak to rozwiązać. Jak już są zebrani userzy w jednym evencie lepiej się postarać do nich dotrzeć, możliwe więc że przykleimy posty z konkretnymi miastami na stronie głównej eventu i pod nimi będą się wpisywac Ci co biorą udział w evencie a chcą iśc do konkretnego miasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wspaniała informacja. Koniecznie nie muszę jechać do Wrocławia choć duszą już myślałem o tym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nic nie wiadomo tak na 100% na razie musimy pokazać, że Wrocław jest zainteresowany, Maciek dobrze zasugerował żeby zrobić oddzielne posty dla osób chcących to zobaczyć w innych dużych miastach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie optymalnym rozwiązaniem byłaby Warszawa (chyba wystarczająco duże miasto :P) ewentualnie Białystok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdańsk, Wawa, Kraków, Wrocław i Poznań to idealna 5; właściwie nie ma miejsca w Polsce z którego byłoby więcej niż 150 km do któregoś z tych miast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mail poleciał do solar films odnośnie premiery u nas i powinien zająć się nim właściwy człowiek.


Stworzyłem nowe listy na inne miasta.


Adrian, podwiesisz listy by nie zniknęły w gąszczu innych postów?


Jeszcze Łódź można dać, jest większa od Poznania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę być w Warszawie na 1000%.

I Wrocław jeżeli to ma być główne kino do emisji wraz ze spotkaniem was.

Wtedy można zaplanować cały dzień na inne atrakcje.

Tak jak zwiedzanie miasto, jakiś bar\restauracja wspólne pogaduszki lepsze zapoznanie sie z userami.

Zawsze coś można wykombinować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian' date=' podwiesisz listy by nie zniknęły w gąszczu innych postów?[/quote']

Podczepiłem i pojawił się problem... Maksymalna liczba przypinek wynosi 3.

Dodałem Cię jako organizator - będziesz mógł działać bez konieczności czekania na moją reakcję. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za to :)


Ale liczę na jakąś pomoc w moderowaniu eventu jak np. usuwanie off-topu z list


oraz kierowanie zagubionych fanów do list wpisowych

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale liczę na jakąś pomoc w moderowaniu eventu jak np. usuwanie off-topu z list

oraz kierowanie zagubionych fanów do list wpisowych

Oczywiście, nie zostawiamy Cię samego. :) Będziemy pomagać (teraz szczególnie, bo zainteresowanie wzrasta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginaerum ma kolejną szansę trafić do naszych kin po festiwalu filmowym w Berlinie w lutym :) Na 40% jadę tam :) Póki co czekam aż mi solar films odpisze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smutna wiadomość z oficjalnego forum Nightwish odnośnie UK:

 

"UK fan screening of Imaginaerum cancellation notice.

 

Some know here, some don't. Because some people have been asking about it, here is the information:

 

The UK fan club had plans in place to hold a special fan screening + Q&A of Imaginaerum.

 

After months of planning and organising, they got band and director backing and were told to discuss directly with Solar Films.

They started to make progress but were then told to put plans on hold so not to jeopardize the chances of UK distribution.

 

Solar since has offered no interest in carrying out this screening (except initial backing from Stobe) and have now stopped communicating.

We heard from three distribution companies (including art-house distributors) that Solar had not even tried contacting them about the film, because of this, the fan club has made the decision to resign their initial plans for the screening and Q&A."

 

Solar films po prostu olał ich, ale my próbujmy, jak napisałem na forum OS, Ewo może nam pomóc(udostępniłem tam maile od dystrybutora i Ewo bo strasznie zaczęli mnie tam wkurwiać swoim narzekaniem)

Na tym forum jest jakoś przyjemniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorade, wiemy o tym:(ale jednym się udaje innym nie, spróbujmy zobaczymy do których należymy a i są "plecy" Ewo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba gdzieś tutaj ktoś napisał o porażce UK. Chciałem pobawić się w reklamę na ofialnym forum NW, ale odpuściłem sobie, bo nie mam siły szukać tam administracji i robić promocji.

 

Pomóżcie trochę, Adrian już planuje akcje podczas mojej absencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

motorade jak masz możliwości to działaj. Przyda się nam reklama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz Adrian zajmuje się reklamą, na oficjalnym forum NW jest zakaz reklamowania itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.