Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Ojeeej, Sami, wszystkiego naj naj z okazji urodzin, żebyś same fajne rzeczy w życiu przeżywała i żebyś została krejzi naukowcem (bo naukowcy są hot i w ogóle ^^) no i żebyś spełniała marzenia i była zawsze taką fajną Sami, która zna każdy zakamarek internetu ♥ Sto lat!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkich rzeczy jak najwspanialszych, droga Sami! :happy: Sukcesów artystycznych i studenckich życzę Ci z całego serca (bo i ja na nie liczę! ;) ), dużo koncertów i pogodnych dni wypełnionych po brzegi lenistwem i błogością! Sto lat, naszej Sami, słowem!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Wam wszystkim za życzenia tutaj i na fb i wszędzie :D

 

Szkoda, że forum nie daje możliwości kilkukrotnego polajkowania danego posta, bo chętnie bym to zrobiła, szczególnie przy turbo długich życzeniach od Emi. Ja nie wiem, czy to ja jestem tak ekspresywna, czy co, że Wy mnie tak dobrze znacie i wiecie czego mi życzyć, żeby uśmiech mi nie schodził z twarzy przez cały czas czytania życzeń i jeszcze chwilę po :D

 

tumblr_nnuughPrdP1tzv1dpo1_400.gif

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami! Dużo uśmiechu, szczęścia i przytulania! Niech życie i szycie nie będą cienszkie i niech przynoszą Ci samą radość :D

Nieważne, czy będziesz naukowcem czy artystą. Liczy się to, żebyś zawsze pozostała krejzi sobą ;)

Sto lat!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Sami! Niech się spełnią Twoje marzenia związane z karierą naukowca, z szyciem i wszystkie inne ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Sami! :) Spełnienia marzeń i dużo szczęścia! Sto lat! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałam napisać kreatywne życzenia i tak długo się motywowałam, że w końcu chyba ostatecznie się wyprułam z moich mocy twórczych. Niemniej: Sami. Jako rzecze cytat, bo ty stara dupa jesteś. Życzę Ci tych klasycznych rzeczy, co wszyscy życzą, a mi się nigdy nie chce. Żeby Twój szyciowy blog był tak samo zajebisty po wsze czasy, ale bardziej szyciowy, żebyś mogła bezproblemowo wygrać konkurs na blog szyciowy Łucznika, bo dlaczego nie. Jak dla mnie jesteś miliardy razy bardziej oryginalna i kreatywna niż Joule, więc co to dla Ciebie za problem. :) Żebyś mogła wyjechać wreszcie ze swojego znienawidzonego Wro, a zanim to nastąpi, żebyś miała tyle labów, ile to możliwe. I żeby Twoja żona piła z Tobą dużo wódki po sesji, skoro nie lubisz piwa. Żebyś psychofanowała na takie dziwne rzeczy, jak Panic!, to jest takie cudownie pozytywne. Właśnie: bonć pozytywna. Nadal. Nie tuomaszuj. W tej sytuacji wybaczę Ci brak tuomaszowania. Bonć kreatywna i niszcz nasze mózgi. I siej shitstormy i rozważania o dziwnych genetycznych rzeczach, których nikt nie rozumie. Żebyś nigdy nie straciła tej zdrowej dawki krytycyzmu i dystansu do wszystkiego. I tej rzekomej dziecięcej naiwności też, ona jest super. ♥ No i to chyba wszystko, co mi przychodzi na razie do głowy. Fszystkiego najlepszego! Fszystkiego przez f, jak w tym kawale. ;) No i bonć mądra i szczęśliwa (nie, żebyś nie była czy coś). I herbaty dobrej. I innych rzeczy też dobrych. Fszystkich dobrych. Hyvää syntymäpäivää! ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monciak97 nie zapominał o nas, bo odwiedził parę dni temu więc z pewnością przeczyta najlepsze urodzinowe życzenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto lat Monciak :) Wszystkiego nightwishowego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych 2016:)

(każdemu po babeczce;)

zycz.thumb.jpg.1863fef2c85ffc54d8faf5d7dbbd417e.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również życzę Wam wszystkim radosnych świąt :))

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja dołączam się do życzeń . :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy. Zdrowia, szczęścia, dobrej muzyki, dużo dobrego jedzenia, czasu spędzonego w towarzystwie rodziny i czego tam jeszcze sobie zażyczycie ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji świąt Wielkanocnych życzę Wam dużo zdrowia, wielu okazji do radości, czasu spędzonego wspólnie z rodziną i na słuchaniu Nightwish'a (czy innej dobrej muzyki ;)) oraz wszystkiego najlepszego! :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzę Wam kochani pięknych Świąt Wielkanocnych :)! Dużo słońca, mile spędzonych chwil w gronie najbliższych, odpoczynku od pracy, szkoły i codziennych spraw. Smacznego jajka i tradycyjnie - mokrego dyngusa! Optymizmu, żebyście zawsze z nadzieją patrzyli w przyszłość! Niech dopisuje Wam zdrowie i spełniają się wszystkie pragnienia!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może i ja się dołączę...

Spędźcie te święta z fajnymi ludźmi, a jeżeli nie macie akurat fajnych ludzi pod ręką, to spędźcie je chociaż z fajną muzyką, na przykład z „Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy” Mindless Self Indulgence, które teraz u mnie gra, albo z „The Fragile” Nine Inch Nails, albo ze „Splinterem” Sneaker Pimps, albo na co tam macie ochotę. Nie tyjcie, chyba że chcecie. I jeszcze żeby Wasze mamy nie stawiały Wam blaszek z karpatką (nadjedzoną! z dostępem do kremu…!) w pokoju, bo w kuchni nie ma już miejsca. Chyba że, znowuż, jesteście szczuplutcy, chcecie przytyć i nie przeszkadza Wam taka pokusa. I żeby Wasze siostrzenice nie wyciągały Was na podwórko się pobawić, kiedy akurat czytacie sobie slashe na archiveofourown, czyli znaczy jesteście CHOLERNIE zajęci. I żeby Wasi siostrzeńcy nie byli tacy ciężcy, sześciokilogramowi i męczący do noszenia. Ogólnie żeby ta rodzina ze swoim słynnym rodzinnym ciepłem nie załaziła Wam za bardzo za skórę. Trochę zajść musi, inaczej nie byłaby rodziną, ale nie za bardzo. Moja jest fajna, życzę Wam takiej. I bądźcie bardziej oblewający, niż oblewani. I żeby te ciasta, od których nie przytyjecie, były dobre. Jak jajko. Jajko też ma być dobre. I, tego, cieszcie się tymi paroma dniami wolności. Wszystkiego naj.

 

 

 

Te życzenia to jeszcze bardziej full random, niż zazwyczaj. Full random ma swój urok.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja jeszcze się dorzucę do życzeń na dziś -

Mokrego! :D

giphy.gif

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Naevey! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Naevey ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Ancient :)! Spełnienia marzeń, radości, szcześcia, dużo dobrej muzyki i wspaniałych koncertów! Sto lat :-D!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.