Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Ojej, Anulka ^^ Żebyś zawsze była tak pozytywna, jak jesteś, i... no, przedmówcy już zdążyli wspomnieć o tej Twojej słynnej energiczności ^^ Udanych eksperymentów kulinarnych, dobrej muzyki, szalonych koncertów, żeby rodzinka nie była przesadnie męcząca... Wszystkiego najlepszego ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochana Aniu! Wszystkiego najlepszego! Życzę Ci pełnienia marzeń, samej dobrej muzyki (chciałabym usłyszeć jak śpiewasz ^^) oraz szczęśliwych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi. I oczywiście momentów "tylko dla siebie" ;)

Uśmiechnięta i pozytywna już jesteś... I zawsze taka bądź!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi kochani :)!

Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia i wiele miłych słów! Wierzę w to, że się spełnią! Dzięki takim ludziom jak Wy, mam jeszcze więcej tej swojej pozytywnej energii i jak widać zarażam nią innych! Chce mi się działać, wciąż rozwijać i coś tworzyć :P. To wszystko daje mi olbrzymią motywację. Chociaż często brak mi czasu, jestem zabiegana i zajęta codziennym życiem, to wiem, że na Dream Emporium zawsze znajdę chwilę wytchnienia, ciekawe prace, fajną muzykę, miłych ludzi i duuuużo dobrej zabawy!

 

Dziękuję pięknie ! Jesteście cudowni :D!

my5RL

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko najlepszego, Nimfo :D

Spełnienia marzeń, dużo dobrej metalowej muzyki i wszystkiego innego,czego pragniesz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph nasza kochana, wierna Drimempiriowiczko życzę Ci dużo wspaniałych przygód i niezachwianego zadowolenia z codzienności- sto lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph. Dobrej muzyki, jedzenia, miłości, koncertów, przytulania, i żeby Ci się życie małżeńskie z Evi układało. Stóweczka, kochana, niech Moc będzie z Tobą :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, ledwo się nawróciłaś do nas, a już kolejna okazja do świętowania! Wszystkiego najlepszego, pramatko! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego, Nymph :D

Wszystkiego, wszystkiego Nightwishowego ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za życzenia! ;* Ślę buziaki i uściski! Jesteście kochani ^^ Mam nadzieję, że się spełnią ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasza Marja ma dziś swoje święto, życzę Ci aby magia Najtłisza wypełniała Ci wszystkie ważne chwile- tak jest pięknie:) Sto lat!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Best najtłiszys, Marjo :) Niech Moc będzie z Tobą :)


Jej, ten moment, kiedy dociera do ciebie, że rejestrując się na DE, miałaś lat trzynaście, a teraz swoje piętnaste urodziny obchodzi kartofelek z rocznika 2001... To przez te załamania w czasoprzestrzeni, mówię Wam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää syntymäpäivää, Marja! :)

 

Emi, to na pewno te załamania. One tak spiskują przeciwko nam, bo chcą przejąć władzę nad światem!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.