Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Wszystkiego Najlepszego! :) 100 lat świetlnych (spacerując :D) , zdrowia szczęścia, pomyślności i wszystkiego co sobie życzysz :) Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego Kuba :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochany Kubo :)! Moc serdeczności z okazji urodzin! Perseidów, asteroidów, dróg mlecznych, meteorytów, zorzy, mgławić i komet! I żeby zawsze świecił dla Ciebie "full moon" ;) Oczywiście spełnienia marzeń, radości, dużo zdrowia, pomyślności w nauce i odkrywaniu tej astronomicznej wiedzy! Sto lat!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, Kuba! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää syntymäpäivää, Kuba! Tych wszystkich astronomicznych i innych fizycznych rzeczów, ale tylko tych fajnych. Obserwowania gwiazd w Bieszczadach, termoizolacyjnych trampków, więcej buziaków od Anneke i żebyś nie wydawał wszystkich pieniędzy na parę dni przed dostaniem stypendium... No, i tych wszystkich zdrowiów, szczęściów i tak dalej. ^^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze życzenia, Kuba :)

Masy radości z życia, bo jak będzie radość w żyiu, to jednocześnie będzie wszystko, albowiem radość życiowa jest skutkiem wszystkich dobrych rzeczy, które się mogą człowiekowi przytrafić :D

 

566b0de301266.jpg

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuba, szkarbie. Dokonuj przełomowych odkryć astronomicznych, słuchaj dobrej muzyki, czytaj blogaska Emi, załóż swojego, spełniaj się, zapuść włosy, żeby znowu można Ci było robić jednorożca z grzywki, i bądź szczęśliwy :) Fajny z Ciebie człowiek :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuba!!! Trochę się spóźniłam, ale mimo to - wszystkiego co najlepsze, realizacji celów, spełnienia marzeń i szerokiego uśmiechu na co dzień ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrow, ode mnie też spóźnione :blush:(ale szczere) życzenia. Spełnienia marzeń i szczęścia w życiu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani moi, dostałem od Was najpiękniejsze życzenia jakie mogłem sobie zamarzyć, jesteście cudowni ;* Gdybym mógł, to bym Was wszystkich po kolei wyściskał :D

PS. Paula, termoizolacyjne trampki to coś, co muszę mieć haha xd

W ogóle, jesteście niesamowici, znamy się rok (dzisiaj bowiem mija dokładnie rok odkąd jestem na forum, taka rocznica fajna), a czuję, jakbym niektórych znał dłuuugo. I, ach nie mam słów :p Wszystkim przesyłam buziaki i mentalhugi. Kochane z Was ludki :D ♥ ♥

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, Eclipse :) Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia, takich tam, i żebyś się znowu zaczęła na forum odzywać. Stóweczka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego, Eclipse :)

 

I Wesołych Świąt, Dream Emporium! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, Eclipse! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asiu:)! Przepraszam, że na Forum dopiero dziś, ale przyjmij serdecznie życzenia urodzinowe! Spełnienia marzeń, zdrówka, pozytywnej energii i samych radości w życiu! Sto lat Eclipse :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie od wtorku, a tu takie rzeczy się dzieją. Córuś - trochę zaległe, ale zawsze - sto lat! ♥ No i wszystkim hyvää joulua! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladies and Gentlemen!

 

Życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Niech radość nigdy Was nie opuszcza, śmiało dążcie do wyznaczonych celów, pokonujcie przeciwności i "prześcigajcie ślepców". :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie by celebrować ogień nocą. :)

No i szalonego Sylwestra (i mocnej głowy)!

 

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech się spełnią świąteczne życzenia:

te łatwe i trudne do spełnienia,

Niech się spełnią te duże i małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku,

tego życzę Wam w Nowym 2016 Roku!

 

Tego Wam życzę z całego serca! Wszystkiego najlepszego kochani!

Wspaniałego Sylwestra, szampańskiej zabawy do rana i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku:)!

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.