Jump to content
beatag60

Nightwish Days in Kitee

Recommended Posts

Większość z Was orientuje się, że jest to projekt min. Plamena Dimov. Fani NW i twórczości min. związanej z zespołem od 3 lat spotykają się w pierwsze lipcowe tygodnie. Każdy utalentowany muzycznie czy plastycznie fan ma możliwość zaprezentować swoje projekty, spotkać się z zespołem i spędzić niezapomniane wakacje.

Drugi rok z rzędu nasz Admin Adrian bierze udział we wspaniałych koncertach i warsztatach jednocześnie prezentując polskich fanów swoją genialną grafiką.

Dla nakreślenia tematu kilka fotek:

adii.jpg.f3e696148fb28312798738cb0ca86267.jpg

adi.jpg.df403e433177067929785c66f0659895.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj macie też oficjalny fan page projektu: https://www.facebook.com/NightwishDaysInKitee?fref=ts

A na swoim fan page'u Adrian zamieszcza krótkie relacje z tego, co dzieje się w Kitee (po angielsku). Wiemy już na przekład, że Tuomas otrzymał wczoraj listy od polskich fanów ♥ tutaj fp Adriana: https://www.facebook.com/AdrianOlebinskiArt?fref=ts

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic tylko kiedyś się zebrać grupą i jechać jako reprezentacja... bo Polskich fanów nigdy za mało! Genialne zdjęcia i dobrze, że mamy swojego przedstawiciela, który szerzy Dream Emporiumową nowinę po drugiej stronie Bałtyku. Co wcale nie zmienia faktu, że mu strasznie zazdroszczę możliwości kolejnej wyprawy do ziem Finów i jeszcze spotkanie TYCH Finów. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To by było coś :) Ciekawe czy moje pomysły lub pomysł nadadzą się? Jeśli będzie coś takiego za rok, to czekam niecierpliwie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ babiniec tam w tym Kitee... Na pierwszym zdjęciu mamy Adriana-rodzynka :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta akcja jest genialna! Zastanawiam się tylko, że jakoś mało ludzi bierze w tym udział (a może mi się tak wydaje, patrząc na zdjęcia na fb). W każdym razie ci, którzy biorą udział, mają niesamowite talenty! Śledzę, co się tam dzieje i jest na co popatrzeć i czego posłuchać. Fajnie ze strony Plamena i innych organizatorów, że coś takiego powstało, ja jestem pod wrażeniem ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas tych dwóch tygodniu działo się bardzo wiele rzeczy, a spisanie ich wszystkich zajęłoby mi wieki. Myślę żeby wybrać po prostu najciekawsze wydarzenia i podzielić się nimi tutaj z Wami. Jeśli będziecie czegoś ciekawi to dopytacie. :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, opisz reakcję Tuomasa na widok naszych listów. Ucieszył się, zapewne? A Emppu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie' date=' opisz reakcję Tuomasa na widok naszych listów. Ucieszył się, zapewne? A Emppu? [/quote']

Był z nami tylko Tuomas, ale przekaże nasze listy do reszty. A może już przekazał... ;)

 

Reakcja? Niech przemówi zdjęcie :D

 

 

 

tuoreceivesletters.jpg.2f5198f526d0a21087cbc764833b2314.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uśmieszek miłego zaskoczenia na twarzy Tuomasa gości :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No koncert, to jest coś, ale zobaczyć takiego Tuo na żywo w "tak zwyczajnej sytuacji", mega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powitanie rodziców Tuomasa na szkolnej stołówce. Zaśpiewaliśmy (w moim przypadku to za dużo powiedziane) im "Elan" :)

 

[video=youtube]

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojęcia nie miałam o tym wszystkim, pewnie dlatego, że moją miłość do muzyki dzielę na wiele.

Rewelacja i Adrian z całego serca Ci Gratuluję, pogrzebałam już tutaj i na Facebooku, jestem pod wrażeniem !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się wzruszyło!:)

[video=youtube]

Tuomasowi pewnie łezka wzruszenia też się w oczku kręciła ;)

A poza tym - dobrze śpiewają, trzymają rytm i melodię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten filmik jest sam w sobie tak niesamowicie pozytywny ♥

I Tuo się uśmiecha, nawet sprawia wrażenie, jakby się dobrze bawił... To dziwne, zawsze miałam go za taką 'skałę', przez którą nic się nie przebije... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plamen wymyślił żeby na ostatnie "come!" wskazać na Tuomasa palcem. :) Niestety nie poszedł z nami podróżować z wielkim Elanem i tańczyć jiga na pogrzebie. Za to napisał tekst piosenki, który tylko on może zrozumieć.

 

Zastanawiam się czy faktycznie nas nagrał... ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa kolejne spotkanie fanów NW w Kitee. Na miejscu reprezentują Polskich fanów Adrian i Sami. Kto chce może wydarzenie obserwować na Facebook'u- polecam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne to wykonanie Elan ♥ Chór brzmi cudownie, wzruszyłam się i to bardzo ♥


I pierwszy raz widzę ojca Tuo - już wiem po kim taki wysoki jest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa 3 edycja Najtliszowych spotkań w Kitee w którym po raz 3 uczestniczy Adrian i po raz drugi Sami- czekamy na relacje?:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.