Jump to content
beatag60

Nasze mieszkania

Recommended Posts

Chcesz domek czy mieszkanie? W stylu nowoczesnym czy w "babcinych" klimatach? Jakie kolory preferujesz w swoim zakątku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniecznie domek w jakimś fajnym miejscu z dala od zgiełku.

Marzeniem byłby taki salon

318902_289273951193150_241041783_n.jpg

 

źródło:facebook

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję na co dzień, do pracy mieszkanie w kamienicy, a na weekendy - domek na wsi. Po co się rozdrabniać? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ, dokładnie tak bym chciała. I zdecydowanie preferuje "babcine" klimaty:) Bogate w drewno, kamień i wszelkie naturalne elementy. Nie pogardziłabym ceglaną ścianą, wikliną- natura górą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, to tak jak, ja :) Dlatego tak bardzo się cieszę, ze mieszkam tu, gdzie mieszkam, niedaleko skansenów i parków krajobrazowych, w otoczeniu, w którym nie brakuje miejsc na klimatyczną miejscówkę. A przy okazji siedlisko do remontu i redekoracji można tu nabyć za na prawdę niewielkie pieniądze (no tak, mówię to, osoba pozostająca bez stałej pracy :P), więc może gdzieś kiedyś... Nie mówię, ze w górach (np. właśnie w Bieszczadach nie byłoby lepiej...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc o marzeniach trudno znaleźć grafikę odpowiadającą mojemu wymarzonemu domowi, ale gdyby połączyć te obrazy to efekt byłby zbliżony:1.jpg

victorian_room_by_sanfranguy-d4zyw90.jpg

Bedroom-Victorian-Style-Furniture.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaktuska, przyznaję, że bardzo ciekawe wnętrza. A te książki to kiedy chcesz przeczytać?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A te książki to kiedy chcesz przeczytać?

Będzie mi potrzebna duża biblioteczka choćby z racji wiecznej potrzeby nauki w zawodzie jaki obrałam, poz tym mam nadzieję że jakieś wolne wieczory będę mogła poświęcić na czytanie "rozrywkowo-hobbystyczne".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym mieszkać właśnie w takim przytulnym, wyłożonym drewnem domku. Modernistyczne mieszkania są absolutnie nie w moim guście!

Violkaa i Kaktuska wysunęły idealne propozycje wnętrz dla mnie.

Nie narzekałabym, gdybym w końcu mogła mieć swój własny pokój - całe życie mieszkania we wspólnym z siostrą...ehh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie marzyłam o swoim własnym domu i ogródku. Mieszkam w 4-ro piętrowym bloku i po doświadczeniach w starym budownictwie i w wieżowcu, w życiu bym nie zamieniła obecnego mieszkanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mieszkałam przez większość życia na ostatnim piętrze 11-piętrowego wieżowca, będąc szczęśliwą posiadaczką lęku wysokości. Aktualnie przeszłam pomyślnie proces adaptacyjny do drugiego piętra :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

byle jak najmniej ozdób :P taką zasadę wyznaję. najbardziej lubiłam zawsze mieszkanie mojego dziadka w przedwojennej kamienicy. może dlatego, że tam spędziłam wiele pięknych chwil. wysokie sufity, ogromne okna, stare meble, skrzypiące podłogi i piece... ach, dzieciństwo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne to wnętrze, takie troszkę królewskie, ale nie kiczowate (bo dla mnie królewskie złocenia i wszelkie bajery są kiczowate;)) Bardzo przytulne pomieszczenie- mogłabym tam mieszkać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu myślałem sobie... gdybym budował kiedyś dom (posadził drzewo i miał syna :D) to pewnie wyglądałby on tak:

 

2180676367_e78cfc103f.jpg

 

Co prawda jest to mauzoleum, ale nie szkodzi. :) Piękna, mroczna i gotycka budowla. A za domem tajemniczy ogród z piękną stalową i skrzypiącą furtką, otoczony murem porośniętym krzewem czerwonych róż! Siedziałbym pod jabłonią i jak Kochanowski wychwalał piękno przyrody. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja póki co mam swój kosmicznie ciepły pokój na stancji we Wrocławiu :) Standardowo mam 25 stopni ale jak nadszedł cieplejszy dzień w grudniu/listopadzie to w połączeniu z moim grzejnikiem miałem ponad 31 stopni!!! Perfekt !!

Mogę mieszkać nawet w hitlerowskiej kamienicy, bylebym miał tak ciepły pokój jak teraz ;)

Żeby nie było, pokój mój ma jakieś 17 metrów i balkon z własnymi oknami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.... i nie ma to jak własny pokój w którym rządzi mój bałagan ale wystarczy stanąć na łóżku i wszystko się znajdzie (no prawie wszystko :P). Oczywiście chciałabym inaczej umeblować i zmienić kolor ściany ale narzekać nie mogę. A o domu własnym myślę sobie jak będę już dorosła (i mieć wystarczające fundusze) to sobie wybuduję domek fiński.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, mamy podobne wymagania :) tyle że ja preferuje coś większego, jak to szkocja3.jpg

Po prostu uwielbiam zamki w Szkocji :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie wystarczy mała, drewniana chatka w lesie, byleby miała wieżę oraz półkę zapełnioną płytami dobrych zespołów + Nightwish (bo ten ostatni to jest cudo, a nie zespół ^^)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta fajnie jest mieć zamek :), najlepiej z porządnym drewnianym wnętrzem, trochę wolnego miejsca na podwórzu na wjazd i na różne zabawy podwórkowe, a tak to gęsty las i wielki ogród :D i labirynt

obok jezioro

 

Albo cóś takiego

3D-Castle-Wallpaper.jpg

http://www.wallpaperslot.com/data/media/364/Neuschwanstein%20Castle,%20Bavaria,%20Germany%20-%20forest%20snow.jpg

http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2011/108/7/f/germany___schwerin_castle_by_pingallery-d3e9nt4.jpg

http://www.tapeteos.pl/data/media/447/big/Dunrobin_Castle_Highland_Scotland.jpg

 

A najlepiej tu:

Rivendell-Lord-of-the-Rings-Wiki.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.