Jump to content
beatag60

Nasze mieszkania

Recommended Posts

Przypomnieliście mi właśnie mój alternatywny plan na życie - rzucam medycynę i w Szkockim zamku nad klifem zakładam hodowlę kotów (pewnie rusków lub norwegów), a piwnicę wypełniam dojrzewającą whisky.

Odwiedziny mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zbieramy kasiore na "Rivendell"? Będzie zarąbiście, super ziomale, czego by chcieć :) Po za drugą połówką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak tak, RIVENDELL ! Chociaż taką siedzibą Galadrieli też bym nie pogardziła :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie do Rivendell nie ciągnie, chociażby dlatego, że nie lubię fantastyki, a po drugie- nie da się tam przyłączyć CO, a ja muszę mieć CO, a co za tym idzie, przynajmniej 23 stopnie w pokoju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian - swego czasu też miałam, fascynowały mnie takie gotyckie tudzież neogotyckie siedziby rodem z Poe'go, ale teraz wiem, ze dla własnego zdrowia psychicznego muszę otaczać się mniej mrocznymi klimatami.

 

Niemniej w Pradze najbardziej łakomym dla mnie kąskiem byly katakumby, do których - ku zgrozie mego ślubnego - pchałam się, gdzie tylko się dało :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A technika nie zgra się z Rendevill? Spoko zgra się :)

 

Ciekawie by było mieszkać na stacji kosmicznej :D, ale nie takiej jak dziś, bo to nie zdrowe.

 

Opcja statek-miasto Atlantyda dla mnie git :)

300723.jpg

 

Albo na czymś takim:

http://cdn5.brusimm.com/wp-content/uploads/2010/06/The-Destiny-on-Stargate-Universe.jpg

Bym wolał większy niż to:

Destiny_garden.jpg

DestinyGarden.jpg

 

I tu fajna opcja ze Star trek

http://2.bp.blogspot.com/-7bJV5PucAd8/TgSOR5itrTI/AAAAAAAACBo/KpjpPLZ8_jE/s1600/Starbase+03.jpg

 

Najlepiej mieszać oba nurty scifi i fantazy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już wchodzimy w klimaty fantasy, to ja proponuję to: naboo.jpg

Naboo to najpiękniejsza planeta pokazana w GW *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

No też fajny klimacik

Jakoś nie miałem okazji się przyjrzeć tej planecie

Cristophsis też jest w miare, dość interesujący świat

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120929022614/starwars/images/f/f5/Christophsis_landscape.png

Umbara ma taki mroczny klimat, fajnie :)

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20121126051729/starwars/images/b/b6/UmbaranMHCfiring-TG.png

Rodia, no supcio

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120921222052/starwars/images/6/67/Rodia_palace.png

 

p.s.

Fantazy czy fantastyka, gubię się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te książki to kiedy chcesz przeczytać?

Będzie mi potrzebna duża biblioteczka choćby z racji wiecznej potrzeby nauki w zawodzie jaki obrałam, poz tym mam nadzieję że jakieś wolne wieczory będę mogła poświęcić na czytanie "rozrywkowo-hobbystyczne".

Omg kocham ludzi, którzy czytają ♥ Kocham książki ;)

 

Taki bajkowy domek-czemu nie;)?

644462_572360099443729_1732068121_n.jpg

 

Jakiś czas temu myślałem sobie... gdybym budował kiedyś dom (posadził drzewo i miał syna :D) to pewnie wyglądałby on tak:

 

2180676367_e78cfc103f.jpg

 

Co prawda jest to mauzoleum, ale nie szkodzi. :) Piękna, mroczna i gotycka budowla. A za domem tajemniczy ogród z piękną stalową i skrzypiącą furtką, otoczony murem porośniętym krzewem czerwonych róż! Siedziałbym pod jabłonią i jak Kochanowski wychwalał piękno przyrody. :)

 

Adrianie, mamy podobne wymagania :) tyle że ja preferuje coś większego, jak to szkocja3.jpg

Po prostu uwielbiam zamki w Szkocji :)

 

 

@Adrian - swego czasu też miałam, fascynowały mnie takie gotyckie tudzież neogotyckie siedziby rodem z Poe'go, ale teraz wiem, ze dla własnego zdrowia psychicznego muszę otaczać się mniej mrocznymi klimatami.

 

Niemniej w Pradze najbardziej łakomym dla mnie kąskiem byly katakumby, do których - ku zgrozie mego ślubnego - pchałam się, gdzie tylko się dało :P

 

Beata, Adrian, Invidia, margoQ - przepiękne budowle. Uwielbiam zameczki, szczególnie te z gotyckim klimatem. Kiedyś w takim będę mieszkał i będę miał w nim wieeeeelką bibliotekę ;_; Tyle książek, tyle wygrać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się marzy domek w klimacie wiktoriańskim *.*

Nie pogardziłabym takim

532829_357090344363944_1170721321_n.jpg.e43c2a24f66db4b16b21d3a61931d5fd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ale nie w moim typie.

Nie odmówiłbym, ale nie robiłbym dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To jest cudowne! Szkoda, że dopiero co miałem remont w pokoju.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.