Jump to content

NightwishAnka

Members
 • Content Count

  1,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by NightwishAnka

 1. Popieram ! Już lepiej aby zagrali no nie wiem tą wersję po rumuńsku , bo po niemiecku im najsłabiej wyszła :P . Ale koncerty były przecudowne , setlisty fajne choć gdyby Elu zagrało Tegernako a Epica nie zagrała Chemical Insomnia i Victims to bym była bardzo usatysfakcjonowana(specjalnie z TQE musieli zagrać te dwie piosenki , które nie lubię :P ). Cóż ja na Epica stałam w drugim rzędzie tuż na przeciw Isaac'a , więc miałam podobne wrażenie . Szkoda , że nie mam z nikim zdjęcia , bo musiałam iść zaraz po koncercie , ale trudno . Mam niechcianą , znalezioną na podłodze kostkę Rob'a , które została z biletem oprawiona w ramkę :P.
 2. [spotify] spotify:track:6R46eyxykDFhQroZkQflWs [/spotify] ♥
 3. [spotify] spotify:track:5kDOIbRAhr0fYZ0sNJrlFj [/spotify] ^_^
 4. NightwishAnka

  Instagram

  https://instagram.com/alysannewho Oto ja ^^
 5. NightwishAnka

  Lacrimosa

  Byle do listopada ♥
 6. [spotify] spotify:track:3pVtdRpy9foD6g9wlJhupY [/spotify] Słucham sobie "Odkryj w tym tygodniu" pierwszy utwór , taki balladowy a nagle słyszę Anneke ♥
 7. Niestety nie mogą edytować ankiety ale 26.09 odpada , bo jadę na Pola Chwały ale następna sobota czyli 03.10 jest jak najbardziej okej.
 8. NightwishAnka

  Spotify

  Ta się jakoś wyłączyć aktualizacje , bo dwie ostatnie u mnie na komputerze w ogóle nie działają , a zawsze po uruchomieniu się same instalują a ja od nowo muszę starą wersje instalować .
 9. [video=youtube] Album z coverami , serio ??
 10. NightwishAnka

  Draconian

  Teaser nowego albumu który będzie miał premierę 30 października. [video=youtube]
 11. ♥ [video=youtube] jeszcze miesiąc do siódemki ^_^
 12. Tak jak w poprzednich latach - w którąś sobotę teraz w sierpniu lub we wrześniu spotykamy się popołudniu przy Adasiu na rynku i miło spędzamy czas. Stała ekipa - Kraków i okolice , ale oczywiście innych też zapraszamy . Tylko kiedy i w jakim składzie , i żeby z Wrocławiem nie kolidowało :P .
 13. NightwishAnka

  Zapodaj nutę

  [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=b1XpAQ69V-w :P
 14. [video=youtube] A co powiecie na covery na harfie?
 15. [spotify]spotify:track:5B5l5u09bTuSLK8gubY9FD[/spotify] [spotify]spotify:track:7IN3KMGDOTBTztimWXYxLX[/spotify] Totalnie się zaplątałam ♥
 16. Tysiąc książek zaczętych :"Pani Jeziora" Sapka (przeczytać po raz pierwszy cykl wiedźmiński w wieku 16 lat wcześniej przechodząc po kilka razy obie gry - totalny ewenement :P), "Świat bez końca" ("Filary Ziemi" czytało się świetnie a tu jest trochę gorzej , muszę obczaić inne książki Follett'a :P) , "Ogrody Księżyca" (męcząca strasznie a tak zachwycano się Erikson'em :/ ) i w kolejce "Sezon burz" i "Maladie" Sapka , "Niedokończone opowieści"Tolkiena którą czytałam chyba trzy lata temu i zupełnie nic nie pamiętam oraz trzy pierwsze tomy "Pan Lodowego Ogrodu" którego chcę bardzo przeczytać od ponad roku ale ciągle jakoś nie mogłam go znaleźć , a teraz pożyczyłam od cioci która kupiła trzy tomu , a jak mi się spodoba to od razu kupuje czwarty!
 17. NightwishAnka

  Seriale

  [video=youtube] [video=youtube] Dlaczego jeszcze tyle czekania ?? :P Będzie lepiej :) . David jest po prostu genialny , a później jak zacznie się piąta seria to same ochy i achy , zwłaszcza przy siódmym sezonie . W ósmy obniżyli poziom (ale to wcale nie wina dwunastego ) i mam nadzieje że w dziewiątym będzie lepiej. Obecnie, czyli dziś mam zamiar zacząć The Hollow Crown,zobaczymy po jakim czasie Szekspir zdąży mnie wykończyć. A poza tym mam w planach jeszcze Broadchurch skończyć,bo utknęłam po drugim odcinku drugiego sezonu a fajnie było. A potem to zacznę Wikingów,Once upon a time i te kilka miniseriali które zaczęłam a wrócić mi się nie chce :P .
 18. NightwishAnka

  Gry

  Emi pomyliło ci się. Heroes 5 Izabelą była Foremniak , a pod Triss głos podkłada Kunikowska , która w piątce była Eruiną. To już mówisz o Okupniak która była Biarą . :P
 19. Endless Forms Most Beautiful
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.