Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/13/16 in all areas

 1. 2 points
  Tai, Paula dobrze mówi! Pokombinuj, przemyśl i może akurat się uda. Nie ma co rezygnować z marzeń, zawsze jest choć 1% szansy, że się uda ;) A mi się zepsuł laptop i trochę zbankrutuję na jego naprawie :(
 2. 2 points
  Wlazłam tu na chwilę zerknąć co tam drodzy moi userzy oglądają i zaczęłam się zastanawiać, co ja ostatnio oglądam... No, w otoczeniu fanów zagranicznych seriali, odurzających pomysłowością i złożonością, Tai was powali! :happy: Od jakiegoś czasu łykam sobie dobry, stary, leciutki serialik komediowy tj. "Bulionerów". W ogóle o nim zapomniałam, a podczas sesji, w otoczeniu wszystkich tych bestii z kłami zwanych potocznie kolokwiami, taki zabawny serial komediowy, to prawdziwe wybawienie! Zabawne jest to, że z czasem nawet bohaterowie zaczynają człowieka obchodzić i można się w to wciągnąć. Kompletnie nie rozumiem tak niskiej oceny tego serialu na Filmwebie (szczególnie, że większość komentarzy jest "na tak"). To oczywiste, że nie jest zbyt ambitny, ale kreuje wyraziste postaci, aktorzy grają przyzwoicie i można się pośmiać. Szkoda tylko, że (niestety dobrnęłam już do ostatniego odcinka) kończy się tak, jakby brakło pomysłu, jakby bez zakończenia, ale cóż... to charakterystyczne dla tych krótkich serialików komediowych. Jakby miała być kolejna seria, której już nie było. Zauważyłam przy tej sposobności, że obecnie takich serii w TV w ogóle nie ma. Mam na myśli - nowych. Przeważają nędzne dramatyczno-obyczajowe serialiszcza pełne naturszczyków bez polotu, paradokumenty (kpina z ludzkiej inteligencji), ewentualnie jakieś słabe niby zabawne komediowe serie, w których oglądamy wesołe rodziny bez skaz, w odpicowanych domach, ludzi pięknych i uśmiechniętych, którzy nawet złoszczą się "pięknie". Brak serii na miarę "Miodowych lat", czy "Rodziny zastępczej". Takich, które miały "to coś" i były naprawdę niezłe, jak na programy dla ludzi "po pracy", były ciepłe, trochę złośliwe i przy tym wciągające.
 3. 2 points
  No cóż. Szczyt popularności(przynajmniej w naszym kraju) Nightwish przeżył w okresie "Once", gdy nawet na różnych Vivach czy innych MTV można było za dnia usłyszeć "Wish I Had An Angel"(choć przyznam, że wtedy właśnie zacząłem się od zespołu odsuwać). Potem zmiana wokalistki itp. Metal symfoniczny w ogóle ma nie jest u nas zbyt popularny(jak zauważyło już kilku przedmówców). Jest to gatunek glanowany przez fanów "prawdziwego" metalu, jednocześnie często zbyt wymagający dla przeciętnego słuchacza i przede wszystkim jednak zbyt "ciężki i metalowy" dla ogółu. Swoją drogą wszyscy znani mi osobiście fanie NW to osoby przynajmniej dość(albo nawet bardzo) specyficzne. Nie ma się zatem co dziwić, że jest to zespół mało znany. To my pod tym względem nie pasujemy do otoczenia. Ale mi z tym dobrze ;)
 4. 2 points
  1.12.2015 obciąłem włosy po ponad 2 latach zapuszczania (i męczarni). Zdjęcie w krótkich ze stycznia :)
 5. 2 points
  Obiecuję, że to ostatni mój post o sesji w najbliższych miesiącach, ale chciałam tylko powiedzieć, że wczoraj przeżyłam najdziwniejszy egzamin w moim życiu. :D Wykładowca wszedł na salę, zamknął za sobą drzwi. My oczywiście wleźliśmy mu tam i zobaczyliśmy, że uruchamia rzutnik. Pierwsza myśl - będzie wyświetlał pytania na rzutniku z prędkością 'prędzej się udławicie niż zdążycie" i znowu będzie kaszana. Ale wchodzimy, siadamy, widzimy przed sobą kartki z pytaniami. Spoko. Zanim wszyscy weszli zdążyliśmy ze znajomymi omówić co trudniejsze z nich. Teraz czas na moment kulminacyjny - wykładowca wszedł, odpalił youtube i zaczął nam puszczać śmieszne filmiki z kotami. SERIO. Z kotami. Na nasze zdziwienie odpowiedział 'No bo znowu jak państwo będziecie mieli średnią 4.7, to mi się dziekan przyczepi, że za łatwe egzaminy robię, więc muszę was czymś rozpraszać". Ogólnie uwielbiałam tego człowieka od pierwszego wykładu z nim na pierwszym semestrze pierwszego roku, ale tymi filmikami z kotami nabił sobie dodatkowe punkty zajebistości u mnie :D PS. Jak mu się filmiki z kotami skończyły, to puścił nam na YT Cały. xD
 6. 1 point
  Głównym plusem Rancza jest bardzo przenikliwe spojrzenie na Polskę autorów i wyraziste postaci - a, co ciekawe, jego twórcy Wojciech Adamczyk (reżyser), Robert Brutter i Jerzy Niemczuk (scenarzyści), pracowali też przy Rodzinie zastępczej. Czyli bardzo możliwe, że kiedy zabiorą się za kolejny wspólny projekt, znowu powstanie jakiś dobry, polski serial. Chciałam też zauważyć, że Ranczo było tworzone dla podkreślenia realiów Polski świeżo po wstąpieniu do UE - a teraz, kiedy jesteśmy już "starymi wyjadaczami", wiele wątków staje się nieaktualnych i nie ma już czego ciągnąć. ;)
 7. 1 point
  Tai, mam dwie koleżanki, które się wybierają do PWST. Jedna sobie ciągle organizuje jakieś zajęcia pozaszkolne, np. pianino, zajęcia wokalne itd., ale i tak nie ma pewności, czy się dostanie. Prawda jest taka, że i tak jesteś na wygranej pozycji, bo znasz bardzo dużo teorii przez to, co teraz studiujesz - no i w zasadzie jesteś zabezpieczona, bo, jakby nie patrzeć, będziesz mieć wyższe wykształcenie. Zawsze możesz spróbować czegoś innego, jeśli się nie uda - ale samo przystąpienie do egzaminów Cię nie zabije (chyba że psychicznie). Spróbuj. Rozejrzyj się za jakimiś zajęciami w MDK-ach, one często są darmowe: czy to muzyczne, czy to teatralne. Zawsze to jakiś początek. ;) A ja jestem dziś wykończona. Nabiegałam się po sklepach i po mieście, pojeździłam trochę, ale praktycznie nic nie przerobiłam dzisiaj. I biorąc pod uwagę, że miałam w planie zrobić dziś 10 tematów, a zrobiłam pół, to jestem absolutnie w czarnej du w lesie, a nie mam już się siły za nic zabierać. :c
 8. 1 point
  Przestałam być Stavem Strashko i zostałam Chrisem i Polar. Każdy szanujący się mroczny kapłan powinien mieć swoje własne magiczne zwierzątko. Niektórzy mają kruki, inni gryfy, smoki, sowy czy czarne jednorożce, a Chris ma puchatego psa. …W ogóle jak człowiek wyjeżdżając w trasę koncertową oddaje swoją suczkę pod opiekę kolesiowi ze Skinny Puppy i jego dziewczynie, to znaczy, że człowiek jest prawdziwym życiowym wygrywem.
 9. 1 point
  Mamma Mia wersja metalowa- suuuuper:)Co myślicie? [video=youtube]
 • Member Statistics

  • Total Members
   1167
  • Most Online
   1079

  Newest Member
  Miltonreinc
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.