Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

"Odpowiedzialny za teksty zespołu jest jego lider – Tuomas Lauri Johannes Holopainen. Wymyślił on grupę w dość dziwnych okolicznościach: podczas biwakowania przy ognisku, które w istocie było nocnym celebrowaniem ognia."

"Erno razem z Tuomasem siedział przy ognisku o północy podczas celebrowania ognia i światła świata (obrzędu znanego w pogańskich wierzeniach), wówczas gdy narodził się pomysł założenia grupy i jej nazwa."

To o celebrowaniu ognia mnie zniszczyło :D Nawiedzone ludzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałam kiedyś ten artykuł. Zapamiętałam, że oni są satanistami bo w "The crow, the owl and the dove" śpiewają, że nie potrzebują miłości.


W piosence "Rakkaus on lumivalkoinen" jest zdanie: " świat może być piękny nawet jeśli Bóg nie istnieje". Czy to oznacza, że ten kto napisał ten tekst jest satanistą? Przypomniało mi się jak moja znajoma powiedziała, że jest niewierząca a potem gdy coś ją denerwowało powtarzała "Jezus, Jezus". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Jak to oglądałem to poryczałem się ze śmiechu i oplułem monitor

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniało mi się jak moja znajoma powiedziała, że jest niewierząca a potem gdy coś ją denerwowało powtarzała "Jezus, Jezus". ;)

 

Jest to raczej traktowane jako przerywnik, podkreślenie czegoś, jakiś emocji. Nie trzeba być wierzącym, by używać takich zwrotów. Oczywiście niektórzy traktują to jako bezpośrednie zwrócenie się do Boga, ale wyrażenia "Jezus", "Jezus Maria", "o Boże", "rany boskie", itp. po prostu na tyle już się utarły, że większość używa ich bezwiednie w zastępstwie takich słów jak "masakra" czy choćby wulgaryzmów wyrażających wzburzenie czy szok :P

Takie przynajmniej jest moje zdanie ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[video=youtube]

 

Jak to oglądałem to poryczałem się ze śmiechu i oplułem monitor

 

Pablito, dzięki ci za to poprawiłeś mi tym humor. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

śmiechłam xD

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chop suey!

 

Też lubię Tankiana (tak, wyszscy myśleli, że napiszę "Też lubię System", ale nie, ja lecę na Serja, że tak to poetycko ujmę)

 

A śmieszy mnie to:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy inteligentny żart na kwejku od miliarda lat. Oczywiście z 9gaga, ale i tak - zniszczyl mnie :)

 

18062137-3103-44d3-9ccc-36331b6936eb_original.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: Sami, to jest piękne ♥

A ja właśnie umieram ze śmiechu, albowiem to:

http://przyczajona-logika.blogspot.com/2014/10/hello-boys-were-back-czyli-rejs-z.html

Po rozległym, lekko wklęsłym pokładzie poruszało się w zorganizowanym pośpiechu kilkadziesiąt mężczyzn i kobiet.

Pośpiech zorganizowany był w następujący sposób: przez 45 sekund wykonywano w morderczym tempie niezbędne czynności, zaś przez kolejnych 15 patrzono przed siebie baranim wzrokiem.

Musieli się spieszyć, inaczej uroda konstrukcji "kilkadziesiąt mężczyzn i kobiet" zmiotłaby ich z pokładu.

Właśnie dlatego pokład był wklęsły!

Strasznie dawno nie łaziłam po takich blogach... One tak bardzo niszczą ♥ W sumie z PLUSa to w ogóle niewiele czytałam. Najbardziej zapadł mi w pamięć słynny "Piękny czerwony koń Legolasa" :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, Armadę to ja akurat znam od dawna. Armada rulz ^^

Kolonas Waazon, łotewski komandos, któremu spadochron nigdy nie chce się otworzyć ♥


Na Niezatapialnej Armadzie była taka genialna analiza, jedna z moich ulubionych... Nazywała się bodajże "Labilnie sfermentowana dama, czyli Tokio Hotel w tęczowych oparach". Emi poleca. Coś pięknego, mówię Ci :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie reklamy możliwe tylko w Finlandii :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Operowe – rozmiłowane w metalu symfonicznym i Tarji z Najtfisza. Noszą się na czarno, ale nie pogardzają firanką. Zwykle przykładne uczennice. Święcie wierzą, że ludzie uważają je za fajne, i zwykle tak jest – dopóki są skłonne podpowiadać na kartkówce. Życiowa drogę jako metalówa wybierają zwykle pod wpływem miłości do jakiegoś metalowca.

 

Tak bardzo ja, że janiemogę. :)

Nonsensopedia rządzi.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tarja_Turunen

W dzieciństwie Tarja trenowała biegi, ganiając za siostrami zakonnymi, by te uczyły ją jak śpiewać. Prezentowała swe zdolności każdemu, kto był w stanie to wytrzymać. Populacja tych osób szybko malała, więc rodzice wysłali ją na lekcje śpiewu.

No błagam :D

 

Zwykle przykładne uczennice. Święcie wierzą, że ludzie uważają je za fajne, i zwykle tak jest – dopóki są skłonne podpowiadać na kartkówce.
Tak bardzo ja ♥
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetny filmik! Cat-friend vs. dog-friend :D
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadąc dzisiaj autobusem na cmentarz, odkryłam, że w moim mieście jest ul. Metalowców XDDDD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.