Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Jest dużo rzeczy które mnie śmieszą, ale dziś pobiłam rekord. :D Mam ściętą na prostu grzywkę, ale jest problem jest krzywo ścięta do tego ruda farba wyszła jakaś ostro neonowa. xD Tak źle to jak nigdy nie wyglądałam, ale siedzę teraz przed lustrem i po prostu szczam z siebie samej. :D Jutro idę znowu, ale nie do tego fryzjera. xD

 

Jak zaczęłam to czytać to nie podejrzewałam, że to co opisujesz mogło być dziełem fryzjera xD Zawsze może być gorzej. Powodzenia przy poprawkach :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest dużo rzeczy które mnie śmieszą, ale dziś pobiłam rekord. :D Mam ściętą na prostu grzywkę, ale jest problem jest krzywo ścięta do tego ruda farba wyszła jakaś ostro neonowa. xD Tak źle to jak nigdy nie wyglądałam, ale siedzę teraz przed lustrem i po prostu szczam z siebie samej. :D Jutro idę znowu, ale nie do tego fryzjera. xD

 

Jak zaczęłam to czytać to nie podejrzewałam, że to co opisujesz mogło być dziełem fryzjera xD Zawsze może być gorzej. Powodzenia przy poprawkach :P

 

Zawsze mógł przez przypadek zgolić na łyso. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy, ja na wakacjach musiałam ściąć końcówki około 10 cm (mój wujek mi podcinał włosy XD) Najpierw mój wujek zrobił zdjęcie moich włosów i jak zobaczyłam na moje końcówki, w jaki sposób zostały one podcinane przez fryzjerki, to zadawałam sobie pytanie, czy fryzjerka przypadkiem nie była naćpana XD

No tak krzywo podciętych końcówek jeszcze never nie widziałam.

Może mi ktoś powiedzieć, czy osoba, która nigdy nie farbowała włosów może wiedzieć więcej od osoby, której miała już farbowane kilka razy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby może więcej wiedzieć. Ale ja specjalnie chodzę od 5 lat do tego samego fryzjera który farbuje się tak samo często jak ja i zawsze wszystko wychodzi idealnie u niego i u mnie. :) Teraz poszłam raz do innego bo tamten na wakacjach, i się pytam czy wie coś o farbowaniu, czy kiedyś się farbował. On że nie, ale wie dużo i będzie ślicznie. :D To się pytam czy miedzy neonową pomarańczą, a zwykłym dość ciemnym rudym nie ma przypadkiem różnicy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja słyszałam od moich mądrych koleżanek, że jeśli będę chciała się przefarbować na jaśniejszy brąz to włosy mi wyjdą zielone (moim naturalnym kolorem był brąz) albo, że odrosty dla nich to są brązowe pasemko, które mi się zrobiło podczas farbowania.

Zawsze spoko.

Teraz mnie przyszła chęć żeby zafarbować sobie końcówki na bardzo ciemny turkus lub fiolet xD Tak jakoś.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja fryzjerka też tnie krzywo... Ale przynajmniej jest bardzo tania i przyjeżdża do domu wtedy, kiedy się z nią umówię. Za to jest oszałamiająco głupia, co bywa naprawdę śmieszne, ale zaczyna mnie denerwować. Jej genialniejsze pomysły:

- ice tea czyta: ICE-TEJ

- Uważa, że ma wysokie IQ, ale nie umie wymówić słowa "iloraz"

- Kiedy w TESCO nie umiała znaleźć wymazywacza do pióra, którego potrzebuje jej siedmioletnie dziecko do szkoły, nie pomyślała o tym, żeby poszukać w innym sklepie, tylko kupiła korektor. Do pióra. Myślę, że wszyscy wiemy, jak się pisze piórem po wykorektorowanym - po miliardach lat i tak rozmażesz to jednym ruchem palca... Już pomijam fakt, że w większości podstawówek w 1. klasie nie wolno używać korektora...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To u mnie w środę na lekcji moja nauczycielka od biologii powiedziała:

"...To zjawisko nazywa się *fsdgjkjkjkhjfklsgfghgfhgd*"

My na to chórem: "Cooo?"

A ona pisze nam na talibcy: "crosing over" (przez jedno "s") i mówi "KROSING AŁER". I nawet po tym, jak parę osób, wymawiając tę nazwę, powiedziało ją z twardym "v" w "over", ta dalej czyta to słowo jak "hour". Co prawda ice tej jest lepsze od krosing ałer, ale i tak... Bardzo wery gut inglisz :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czego Wy wymagacie od nauczycielki czy fryzjerki... Jak spikerka w TVN24 nie potrafi wymówić słowa "affairs". Wyszło z tego "afers". Afery mają, taa. xD

To tak jak Tarjowe 'foriiver" czy Floorkowe "we used to swAm".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lubię Tarję, a Jej "dark czist of łondurs" na koncercie End Of An Era poważnie zachwiał moją wiarą w znajomość angielskiego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarjowe "foriiver"? Gorsze jest jej i Marco "łojs" z "voice". ;)

Jest jeszcze "łilydż". I "łajolin". I "hałer".

W ogóle, Tardża chyba na żywo na którymś tam nagraniu zaśpiewała "the pople far ABOVE" zamiast "below", co jest, bądź co bądź, całkiem sporą różnicą... Było coś takiego, czy mnie pamięć myli? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak brzmi moja odpowiedź :)

1357489367_ks0glt_600.jpg

 

_______________________________________________________________

 

Nawet kruki umieją się bawić zimą :D

 

tumblr_n1b3z0zpWt1toamj8o1_500.gif

tumblr_n1b3z0zpWt1toamj8o2_500.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla niektórych to może nie być śmieszne, ale ja siedzę i od jakichś 10 minut patrzę na nich i się śmieję. Muszę w końcu zacząć studiować jak człowiek, a nie siedzieć i odkrywać internet wieczorami... ;)

 

 

tumblr_n0qitylRet1tqrxcxo1_500.gif

tumblr_mzjjx4Ss0y1rm3tppo3_250.giftumblr_mzjjx4Ss0y1rm3tppo4_250.gif

tumblr_mzjjx4Ss0y1rm3tppo5_250.gif

tumblr_mzjjx4Ss0y1rm3tppo8_250.gif

tumblr_n0r3moeo8F1s9c6nao7_250.giftumblr_n0z20kRNjC1qh6zmco1_250.gif

 

 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matma. ♥ Lekcję w maksymalnie 10 osób + pani są świetne, między innymi dlatego, że przez to prowadzone są w formie luźnej pogawędki. I obfitują w teksty w stylu:

Pani T.: Wiecie, do klasy I d na matematykę [klasa z rozszerzoną] przyszła dziewczynka z zeszytem 32-kartkowym. Zaczęłam się śmiać i stwierdziłam, że to jej wystarczy na jedno zadanie domowe.

 

Wgl, nie wiem, czy pisałam, ale śmieszy mnie też historia z W., który twierdzi, że idealna kobieta dla paleolitycznego mężczyzny, to kobieta stacjonarna, historię Babilonii nazywa koszmarem, otwiera podręcznik, mówi, że są tam same nudne i nieistotne rzeczy, po czym rzuca go na ławkę...

 

Ostatnio rozśmieszała całą szkołę też kampanią Jedynej Słusznej Partii, która nb. wygrała. Generalnie, cała ich kampania była w stylu komunistycznej Rosji, nawet przewodniczący miał zdjęcie a la (wybaczcie brak akcentu, ale nie chce mi się włączać tablicy znaków) Stalin, o to:

000_ARP3351667.jpeg

 

I jeszcze nasza cudowna polonistka, która często nam opowiada dziwne historie, np.:

"Wczoraj przyszła pani S. do I a i powiedziała: Z każdej klasy będzie jedno dziecko i każde innej płci..."

Gwoli wyjaśnienia, chodziło o pasowanie pierwszaków, a klasy są cztery. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten moment kiedy aby znaleźć znajomych dodajesz ogłoszenie na stronę "Szukam metala/metalówki". Do tego robisz podwójne ogłoszenie razem z przyjaciółką bo sama nie chcesz. xD Samotność lvl. Kuolema została osiągnięta dnia wczorajszego. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ola Boga XD

______________________________________________________

Odwołany koncert Behemotha w Poznaniu, mohery się wkurzył XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj obchodziliśmy Światowy dzień zdrowia psychicznego. Mam nadzieję, że nikt z naszych Wariatów nie ucierpiał za mocno! :)

Pamiętajcie by "Podążać za szaleństwem, tak jak kiedyś robiła to Alicja!".

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj obchodziliśmy Światowy dzień zdrowia psychicznego. Mam nadzieję, że nikt z naszych Wariatów nie ucierpiał za mocno! :)

Pamiętajcie by "Podążać za szaleństwem, tak jak kiedyś robiła to Alicja!".

 

Że tak zacytuję jednego z moich ulubionych pisarzy...:)

9f3bdc94129e26e117d680803249a78c.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w kontekście pisarzy: śmieszy mnie Tuwim...

Łakoma i wietrzna Anetka

Przejadła się chloropikryną

I gnije, i flaczki z niej płyną,

Urocza, szampańska kobietka!

~"Maskarada"

 

Nie, żebym miała coś do Nettie, po prostu jak to zobaczyłam... Nie mogłam się nie powstrzymać, żeby Wam tego nie pokazać. ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.