Jump to content
Evi

Zlot w Szymanowie 2015

Pojawisz się na zlocie?  

21 members have voted

  1. 1. Pojawisz się na zlocie?



Recommended Posts

Niestety, ale ja w czerwcu dopiero się dowiem czy będę na urlopie wtedy czy nie.

Evi czym jedziesz? Jeśli dam radę pojechać, to się do Ciebie podpinam : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nastroje?

 

Salka zamówiona na weekend 27-28.06. Możecie pomału myśleć o biletach. :) W razie jakichkolwiek pytań - piszcie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipa na całej linii. Istnieje maluteńka szansa, że mógłbym tam być. Lecz, jeśli będę mógł być, to tylko tak bardzo, ale to bardzo niespodziewanie. A co do kupna biletów zawczasu, ja to sobie odmówię. Już raz się na tym przejechałem, a raz to mogło być zbędne. Życie jest wredne i nie chcę dać mi radości, kiedy bym chciał. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że po zlocie pojawi się tu mnóstwo zdjęć i filmów ;) Życzę udanej zabawy! Ja niestety się nie pojawię, bo 29 mam egzamin z historii.

Prawdę mówiąc, nie wiem czy bym się wybrała, nawet gdyby tego egzaminu nie było - jestem trochę dzikim człowiekiem i nie wiem, czy bym się odważyła :undecided: Ale wydajecie się być strasznie fajnymi ludźmi i może nastęnym razem uda mi się przekonać samą siebie (o ile znowumi coś nie wypadnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja Cię Alu zgarnę w Lbn w wolnej chwili jeśli pozwolisz i tu zaczniemy zlotową integrację?A w Szymanowie i tak będziecie wszyscy, tylko część wirtualnie:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to byłem mega nieśmiały. No, ale na forum poczułem się jak wśród swoich :) Zrób pierwszy krok, bo jak ja się pojawię to to będzie szok ;) Jadźcie, a jak się czujecie niepewni, to wpadać na czat, to zrobimy wam otrzęsiny, choć czatując raczej nie będzie na zlocie. :D A jak szukacie zlotowców to pisać więcej postów na forum! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przygotowałam konkurs "Sto pytań o Nightwish", który przeprowadzimy w czasie zlotu. Zagadki są bardzo łatwe, a dla zwycięzcy mamy atrakcyjną nagrodę. Są jeszcze dwa tygodnie, więc organizujemy się, sprężamy i planujemy wyjazd! Im będzie nas więcej, tym lepiej. Dacie radę! Rozumiem, że dla niektórych to podróż przez całą Polskę, ale myślę, że warto się zorganizować. Jest okazja się poznać, porozmawiać i zintegrować. Tak bardzo się cieszę na to spotkanie. Miło będzie zobaczyć wszystkich! Mam nadzieję, że nie zawiedziecie:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie niestety nie będzie na zlocie ostatnio zacząłem pracę i nie chce na początku brać urlopu... Wybaczcie... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na zlocie się pojawię, już będę po sesji, w sumie to dopiero jeden dzień po sesji, ale po :D a poza tym mam tylko 80km, więc będę na pewno!!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja piekielna, że się tak wyrażę, właścicielka wyjeżdża na urlop, więc byłam zmuszona dogadać się z nią na wcześniejszy termin na oddanie kluczy do mieszkania... zgadnijcie jaki to termin i żaden inny nikomu oczywiście nie pasuje? :( Dodatkowo, to sprawia, że muszę się szybciej wynieść, a mam jeszcze tuż przed owym weekendem egzamin, więc nauka, wyprowadzka i apokalipsa i własnie tyle wychodzi mi ze zlotu. Zaraz trafi mnie cholera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej mnie niestety też na tym zlocie nie będzie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same złe nowiny w tych Waszych postach, a ja za to najprawdopodobniej się pojawię ;) Nie pozałatwiałam jeszcze spraw typowo organizacyjnych (jak bilety :>), ale mam zgodę, mam transport samochodowy z Wawy do Posen (albowiem Anulka rulz ♥), tak że (grr, znowu złapałam się na użyciu "także" w znaczeniu "więc" -,- Emi, tam spacja ma być! Ale przynajmniej od razu zauważyłam ten błąd) ten... Jest moc! ^^

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tak czytam kogo nie będzie, to się zaczynam zastanawiać czy ktoś w ogóle będzie... :>

 

Ja tam będę, czemu nie :D Całe życie na ostatnią chwilę, wszystko dopięte na minuty, ale będę :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, Sami, że masz takie podejście do sprawy:)! Czasem też żyję z minuty na minutę, ale w tym przypadku wszystko planowałam sobie "pod zlot"..Logistyka musi działać;)! Jest mi przykro, że nie zobaczę wielu osób:( Ale trzymam kciuki i wierzę w to, że niektórzy się jeszcze zdecydują...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem małym żebraczym pasożytem Evi, bo to ona ogarnia bilety i dojazdy, podczas gdy ja próbuję nie zwariować na moim uniwerku :)

 

Jeszcze tydzień i trzy dni i się widzimy ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie co prawda z powodów zdrowotnych nie będzie, ale życzę Wam miłego spotkania. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek, wielka szkoda! Miałam nadzieję Cię poznać..Trzymaj się! Wracaj szybko do zdrowia, bo za rok mam nadzieję poznać naszego forumowego "Vip'a";)...Myślami będziemy z Tobą:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miśki Wy moje, moglibyście podać jakiś dokładny adres tego miejsca, w którym będziemy? W sensie, z numerem, ulicą, jeżeli w Szymanowie są ulice... Bo wiecie, moi rodzice chcą wiedzieć. Moja mama to już w ogóle tutaj umiera, chociaż cały czas jestem w domu przecież, strach pomyśleć, co będzie jak wyjadę. Już widzę te telefony co godzinę i esemesy co pół :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymanowo, ul. Leśna (nie pamiętam ile). Salka w Szymanowie jest jedna, więc... ustalmy, że po prostu salka w Szymanowie. :D

Jeśli potrzebujesz jakieś dokładne namiary, numer telefonu czy coś to krzycz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatka, napisała posta o "wirtualizacji zlotu". Czy to, rzeczywiście prawda, że się z nami połączycie za pomocą internetu (skajp, albo czat forumowy)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zróbmy jutro karaoke, proooszę ♥

Mam ochotę powyć Najtłisza do księżyca

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

TAK. TAK. TAAAAAAAK. Ja chcę karaoke *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem krótko - jest to w planach.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.