Jump to content
beatag60

EFMB Tour

Recommended Posts

Trochę zdjęć z koncertu, który odbył się 07.12.15 w Tip Sport Arena w Pradze. Widać, że tam było naprawdę epicko! Oglądam te piękne fotki i ogarnia mnie wielka tęsknota i żal, że to nie u nas..:rolleyes: Jako ciekawostkę dodam, że znam tego pana, który trzyma flagę Polski! Był w Warszawie na koncercie Delain, nawet z nim rozmawiałam :)

 

97ZDS

sjAFL

9hLnw

8v7q2

4zAwR

xMLYz

rMLJ0

4wgcI

XmfFV

ZdSDT

ri8yJ

e9e0Z

gNSHu

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish z Epika i Apocalypticą na jednym koncercie w Rzymie. :)

 

Z facebooka Epiki. :)

 

This summer we will return to beautiful Rome! On the 8th June we will perform at Rock in Rome along side Nightwish and Apocalyptica!

 

3af0b99d163f0.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he he, akurat, 'come to Poland'... Już to widzę. Oni uznają Polskę za wielką czarną dziurę na środku Europy.

 

"Hehe, nice try, Polan :D But u still don't deserve a gig, lel."

 

tumblr_mnn6y88vRo1rzfnfbo1_1280.jpg

 

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

To ja dorzucę filmik. Nagrywany z daleka, ale to jeden z lepszych "jakościowo" w tej chwili. Albo mi się wydaje, albo nawet nieźle słychać..No cóż, to Wembley! A jak to wszystko wyjdzie, przekonamy się w przyszłym roku :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale atmosfera, gdybym obejrzała cały koncert i to na żywo pewnie mógłby konkurować z EOAE. Rozważałam tą możliwość , ale to dość aktywny dla mnie okres w pracy, więc priorytety wygrały!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby od dłuższego czasu trudno mi było poczuć jakikolwiek większy entuzjazm albo ogólnie poczuć cokolwiek pozytywnego związanego z tym zespołem, a teraz wystarczyło pierwsze parę nut Shudder i już ciary na całym ciele. Nie mówię, że ten zespół ma magię, bo jakiś czas temu jego magia dla mnie trochę zgasła i jeszcze nie powróciła, ale jest w nich coś. Zdecydowanie, jest w nich to COŚ. :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten moment, gdy Twój ulubiony zespół gra nawet w Singapurze...a Twój kraj omija z dala... Czy coś jest nie tak z naszymi agencjami, czy też z ich planem trasy obmyślonym przez mądre głowy z góry? :dodgy:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten moment, gdy Twój ulubiony zespół gra nawet w Singapurze...a Twój kraj omija z dala... Czy coś jest nie tak z naszymi agencjami, czy też z ich planem trasy obmyślonym przez mądre głowy z góry? :dodgy:

Ot, taka ironia..Czasem się zastanawiam, kto w końcu decyduje o koncertach, datach, wszelkich poczynaniach związanych z trasą i co w Polsce "nawaliło", że cały czas im nie po drodze do nas. Jeśli managment kieruje się ilością sprzedanych płyt, popularnością w danym kraju, wszelkimi notowaniami i rankingami, to czy w takim Singapurze Nightwish sprzedał się aż tak rewelacyjnie? Tak sobie czasem myślę, czy to faktycznie wina naszych promotorów, czy może jest jakiś inny powód, dla którego zespół rzadko występuje na polskich scenach:-(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa koncertowanie NW po Australii. Króciutko:

Emppu najmniejszy człowieczek w NW,

Florka jak zawsze zjawiskowa,

Kai efektywnie zastępuje Jukkę,

Marco i jego cudne włosy,

Tuomas jak często w ekstazie;)

e.thumb.jpg.d9eeef938eb2daf5302f090e573d13a8.jpg

f.jpg.321b50d20c4dc131c23c19a0150e18cc.jpg

k.jpg.7a75a965c2da2ceb68b914fb7a8523cc.jpg

m.jpg.13a1309af3feed09f759c2f5e9e5c5a5.jpg

t.jpg.76614294a1354a7452cde542f5d666e2.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i 3 mój post po kolei:

Florka jest zachwycona i mocno zaintrygowana wizytą w Singapurze, sami przeczytajcie;

"In singapore right before soundcheck in this special open air theater! It's boiling hot and humid, in between hotels and pools and it's most likely on of the most special places I ever played! So I'm exited!!! People here are extremely friendly and happy to have us, food was awesome and the whole admosphere unique! We're truly happy and honored to be here and can't wait for the show!!!!"

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hurrrra:D! Nareszcie:happy:!!! Doczekaliśmy się! Najlepsza wiadomość tego roku!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

7gQ96

 

Fotka Floor z koncertu w Singapurze. Chyba widzę nowy strój ;) ? Czuję, że było tam baaardzo gorąco! U nas będzie tak samo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

7gQ96

Hm, włosy Floor również nie posiadają grawitacji :D Ktoś wrzucał w innym wątku Tuomasa i jego latającą czuprynę.... Ta cecha jest charakterystyczna w Nightwish :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista z wczorajszego koncertu w Singapurze:

 

Shudder Before the Beautiful

Yours Is An Empty Hope

Ever Dream

She Is My Sin

My Walden

While Your Lips Are Still Red

Elan

Weak Fantasy

7 Days to the Wolves

The Poet and the Pendulum

Storytime

I Want My Tears Back

Nemo

Stargazers

Ghost Love Score

Last Ride of the Day

The Greatest Show on Earth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floorka się zbyt nudno ubiera. ;<

 

W porównaniu do Anety na DPP Tour to i Maryla Rodowicz mogłaby się schować... :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się z tobą Duduś nie zgodzę. :) Dla mnie Floor ma niesamowity i gotycki styl który idealnie pasuję do Nightwish. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wreszcie powiew jakiejś świeżości :) Tuo i Troy zdecydowali się pobawić - i dobrze! Dla takich zabaw chodzi się na koncerty. Proste The Siren bez ozdobników i zabaw możemy sobie posłuchać z płyty w domu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncertowania NW cd. i wspomnienia:)

Floor wspomina pierwszy koncert z NW właśnie w Seattle 3,5 roku temu. Mówi o stresie i presji fanów, którzy przywitali ją bardzo życzliwie co skutkowało doskonałym jej występem:)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pp7xV

R3KLg

ucdQ3

IIXhm

Z5pP1

 

Mały koncertowy Floorospam :P I znowu o ciuchach, bo myślę, że ten strój jest jedną z jej najlepszych stylizacji na scenie! Czasem mniej i prościej znaczy lepiej. Doskonale skrojony top podkreśla wszystko, co najlepsze. Eksponuje talię, biust, ramiona. I chociaż ma dość niekonwencjonalną formę, to idealnie pasuje i nie deformuje figury Floorki. Brawo dla stylistki i krawcowej, co go uszyła :)!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.