Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Już ktoś kiedyś miał na forum taką sygnaturę jak Kuolema : )

 

 

Ja się dziwę że tylko 2 osoby. Jest to jeden z najlepszych gifów z Nightwish jaki istnieje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtedy zabrakłoby babeczek w teledysku Bey :> Byłaby samotna główka bez reszty ciała :>

 

 

Biedna babeczka bez głowy. xD Jednak mam pomysł zawsze można narysować ludziki z kresek w paincie i dokleić główki. xD

Głowa bez babeczki, tak gwoli ścisłości :> Ale z tym paintem to jak najbardziej dobry pomysł! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyferze, to jest na pewno Tuo i Marco? To z prawej mi wygląda na Floor jednak.. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtedy zabrakłoby babeczek w teledysku Bey :> Byłaby samotna główka bez reszty ciała :>

 

 

Biedna babeczka bez głowy. xD Jednak mam pomysł zawsze można narysować ludziki z kresek w paincie i dokleić główki. xD

Głowa bez babeczki, tak gwoli ścisłości :> Ale z tym paintem to jak najbardziej dobry pomysł! :happy:

 

Babeczka bez głowy. Głowa bez babeczki. xD Wszystko mi się myli. Jednak mam plan zostania kiedyś gwiazdą gifów z painta. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyferze, to jest na pewno Tuo i Marco? To z prawej mi wygląda na Floor jednak.. ;)

 

Zmieniłam awatar wieczorem bo jednak znalazłam ten piękny obrazek w bałaganie rzeczy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej sygnaturze są kadry z nowego teledysku KoRna Hater. :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój nowy awatar, to fan art. Jednej z najpiękniejszych gier świata czyli "To the Moon". Chciałam też zmienić sygnaturę, ale po prostu ta rozwala wszystko. :)

 

 

Mały EDIT:

Jednak znalazłam kolejny gif, mojego życia. Oto Tuomasa na planie "Imaginaerum" zostanie moją nowa sygnaturą. :) Co do cytatu nic, się nie zmieniło ""All you bible-black fools living over nightmare ground." Zdecydowanie nadal rządzi. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetko, twój awatar powoduje u mnie silne bicie serca. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc mój awatar zmieniłam na Floor z występu w Wacken 2013, tak strasznie mi się spodobał, że musiałam go zmienić.

Jeśli chodzi o sygnaturę, to również ją zmieniłam. Miałam zapisane kilka obrazków, scen z filmu Imaginaerum, postanowiłam połączyć dwa obrazki, w których się rozkochałam i przykuły moją uwagę. Jeśli chodzi o cytat do "Once I had a dream and this is it" dodałam zdanie z tekstu utworu Petera Gabriela "Darkness". Jest to zdanie Is curled up on the floor just like a baby boy" czyli Jest zwinięty na podłodze jak mały chłopiec. Dodałam to, ponieważ kojarzę to z siedzącym Tuomasem z jednej ze scen filmu. Jeśli chodzi o całość, to kiedyś śniła mi się ta scena, ale nie mogłam jej skojarzyć za bardzo, ale gdy zobaczyłam te obrazo-sceny to przypomniałam sobie ten sen i pomyślałam "to jest to, to co mi się śniło" :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc znowu mała zmiana zaszła w mojej sygnaturze. Więc mój ukochany cytat "All you bible-black fools living over nightmare ground.", został zmieniony na moje życiowe motto "Od latania piękniejsza, jest tylko akrobacja." Chciałam mieć oby dwa, ale uznałam że jeden napis nie ma nic wspólnego z drugim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema, Lucyfetka - śliczne sygnatury. ♥ Piątka za solidarność z filmu IM w sygnaturach. :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a jak IM musi być wszechobecne. W sumie chciałam dziś wymienić sygnaturę na gif z szybowcem, ale mi się brzydko przyciął. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda mi na Anitę Blake z książek L.K. Hamilton, ale to już chyba takie moje skrzywienie, że każda dziewczyna z pistoletem i czarnymi włosami to Anitka.

 

 

885618-7_anita_blake__the_laughing.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet jest podpowiedź :D

 

Ja za to jestem na sto procent pewien kto to jest :D

 

Za przeproszeniem, nie jestem pewien czy te obrazki dobrze ukazują tą postać. Choć może to tkwić w stylu rysowania. Tak moja opinia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się Twój avek, Kuo :) Obala stereotyp o metalowcach (albo generalnie rzecz biorąc o ludziach ubierających się na czarno... Społeczeństwo jest wredne :<) jedzących koty na chwałę Szatana :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziękuje też lubię swój avek. :) Co do ludzi, widzę jak zachowują się ludzie kiedy widzą mnie z kotem. (Mój kot tak bardzo na smyczy chodzi.) Zastanawiam się czy ludzie na serio myślą że ja stanę i zjem tego kota na ulicy. :P

 

 

Co do jedzenia kotów na chwałę szatana. To można sobie porobić żarty z mojego nicku. "Śmierć Szatana" xD

W sumie mój nick ma na końcu tą liczbę, z powodu tego że wymyślając go akurat na portalu do którego chciałam się zalogować samo Kuolema było zajęte. To dla żary wpisuje 6 zajęte, wpisuje 66 zajęte, wpisuje 666 wolne. To zostało 666 oto historia nicku z liczbą szatana. xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar pochodzi z mojej ukochanej gry Resident Evil 4. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasy kota z awataru odeszły. Przecież czym była by Kuolema gdyby nie zmieniała ciągle czegoś w wyglądzie profilu. :) Awatar przedstawia przyszłość Kuolemy. (Pisząc to tarzałam się po ziemi, przecież taka przyszłość nigdy nie nastąpi.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłam awatar, na taki trochę depresyjny. Mam nadzieję, że nie będzie Was raził w oczy brutalnością, krwią, czy coś... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesień się zbliża, to rozumiem. Mnie mój coroczny weltszmerc opuścił na lato, było pozytywnie i radośnie, a teraz, parę tygodni temu znów powrócił. Takie życie, w końcu wszyscy jesteśmy wiadomo kim...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo, uwielbiam twój awatar i sygnaturę. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.