Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

I jest Sebuś! Co prawda miał być inny gif, ale ten inny coś źle znosił pomniejszanie. Był z napisem i ten napis się psuł tak jakby... no... nieważne. Taki Sebuś też fajny, nawet bardzo :3 A napis głosił "Don't cut your hair", i tak umieściłam go w podpisie :happy:


A nie, napisu nie widać... Za duża sygnaturka, znowu -_- Momencik...


Sukces! Nareszcie! ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Wiem o który gif ci chodzi ^^

________________________________________________________________

Na wakacjach i na początku jesieni non stop miałam Tuomas lub Marco'a, so teraz pokazuję wam inne moje "metalowe krasze". Wielkiej zmiany nie ma. Na moim awatarze jest zdjęcie Perttu i Eicci z trasy z Orkiestrą Avanti!

Natomiast na sygnaturze mam dalej Schneider'a, z making-of "Pussy". Miał być inny gif, ale coś nie działał, nie wiem, no trudno.

Jest czarno, jest biało i tak ma być, na weekendzie ustawię coś bardziej świątecznego, żeby tak nastrojowo było. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji nowego albumu MM ustawiłem sobie jego zdjęcie profilowe z fb. :D A od razu mówię ten gif w sygnaturce, to jeden obrazek. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A od razu mówię ten gif w sygnaturce, to jeden obrazek. :D

 

Gdyby to tak ładnie ze sobą nie wyglądało, to bym ci to wytknęła :) Ale jeden nie robi takiego efektu jak cztery ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry!

Skoro już o dziwnych sygnaturach i awatarach jest dyskusja to może się dołączę ;)

Weeping Angel ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiana. Bo idzie nowe, nowy album, mogłam rzucić na avatar okładkę, ale wolałam coś bardziej 'na około' :)

Zwhitmaniłam swój profil. Me gusta. :)

 

Edit.

Nie uważacie, że ten obrazek w moim avatarze jest w pewnym sensie parafrazą okładki Elan? Tylko, że ten gość stoi, nie skacze. : )

 


Teraz to Annie i Devin. Z okazji wydania nowego albumu The Devin Project ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja pierwsza zmiana w tym toku ,zacząłem od czegoś małego czyli awatara ,poznajecie to oko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy awatar, bo ten pan ma cudowny uśmiech ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, wszyscy fazują na Thranduila ♥ Kocham to oglądać. Znaczy ludzi fazujących na Tumblrze na Pana Fabulous :)

 

 

tumblr_mk6m2vrMyg1rvhazao1_500.gif

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, wszyscy fazują na Thranduila ♥ Kocham to oglądać. Znaczy ludzi fazujących na Tumblrze na Pana Fabulous :)

 

 

tumblr_mk6m2vrMyg1rvhazao1_500.gif

 

 

Bo on to jest sam czysty majestat ♥

tumblr_nhoaecFueH1qm27smo1_500.gif

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To poczucie wyższości, haha :happy:

Ale ten uśmiech na zdjęciu w avku Ali kojarzy mi się z takim gryzoniem z wielkimi zębami, wiewiórkochomikiem jakimś, i nic na to nie poradzę :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie oglądałem ani jednego Hobbita (wiem, spłonę), ale wszędzie widzę tego Thranduila. I nawet rozumiem tę fascynację, ponieważ jego charakteryzacja, gra aktorska (podpatrzona na Youtube) i cała ta otoczka robi niesamowite wrażenie. Także pozwólcie, że odsunę się w kąt, schowam pod łóżko i przykryję kocem żeby nie zbezcześcić majestatu. #better_than_me

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny Thranduil. Pan Bajeczny jest tak epicki, że musiałam zmienić avatar. Dziwnie mi z tym, przyzwyczaiłam się już do pustułki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Was hahaha Thrandy opanował forum ♥

 

Ekhm, ale majestat jest zarezerwowany dla Thorina, Thranduil jest fabulous i sassy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, dziękuję za Twój avatar! Mały gest a cieszy! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Adrianie widzę nowy avatar :D

Ja zmieniłam moją sygnaturę (nie jest niespodzianką kto na niej jest :P) ponieważ "mam fazę" na płytę "the divine conspiracy", a gif pochodzi z teledysku do singla promującego płytę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie też się zdziwiłam, że Adi zmienił avek :D Przyzwyczaiłam się do tamtego, niemniej Adrian Kapelusznik jak najbardziej na plus, i z "tytułem" się ładnie komponuje :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojej sygnatury nie muszę wam przedstawiać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.