Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Nymph, co za problem proszę. :)

tumblr_mbwk65weeG1qkjsuxo1_500.gif

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki! : *

Ale właściwie to tego nawet nie widziałam, że go masz ; o Widziałam taki bardzo podobny. Czy mi się na oczy rzuciło? : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jakaś moda na gify w sygnaturkach? :D Jak tak dalej pójdzie to i ja ulegnę... Chociaż nie, za bardzo lubię swoje motto. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetka jak ja kocham twoją sygnaturę :-D. Jak oglądam Imaginaerum to często oglądam ten moment bo jest świetny :blush:

 

To jakaś moda na gify w sygnaturkach? :D Jak tak dalej pójdzie to i ja ulegnę... Chociaż nie, za bardzo lubię swoje motto. ;)

 

Też chcę sobie ustawić jakiś gif. Nawet już próbowałam ale coś mi nie wyszło :(. Spokojnie kiedyś to rozkminie jak to się robi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetka jak ja kocham twoją sygnaturę :-D. Jak oglądam Imaginaerum to często oglądam ten moment bo jest świetny :blush:

 

Też chcę sobie ustawić jakiś gif. Nawet już próbowałam ale coś mi nie wyszło :(. Spokojnie kiedyś to rozkminie jak to się robi ;)

 

Dziękuję za komplement ^^ Mogę ci pomóc w ustawieniu gifa na sygnaturze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie kiedyś to rozkminie jak to się robi ;)

Wrzucasz link do obrazka w tagi - zupełnie tak jak normalne obrazki. ;) Link musi się kończyć rozszerzeniem .gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetka jak ja kocham twoją sygnaturę :-D. Jak oglądam Imaginaerum to często oglądam ten moment bo jest świetny :blush:

 

Też lubię ten moment. Układ tej sceny trochę mi przypomina

My_Neighbor_Totoro_-_Tonari_no_Totoro_(Movie_Poster).jpg

 

Kiedyś też miałam IM w sygnaturze, ten moment, kiedy ojciec Toma (jakże on się nazywał?) strzela sobie w głowę i przewraca się razem z fotelem. Też lubię tę scenę. Ładnie ją zrobili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ To był Theodor ;)


P.S Jak ja nienawidzę tej sceny -_- .Ten moment kiedy widzisz jak twój ulubiony aktor umiera (na ekranie/w filmie). Tak wiem że to tylko film ale no kurde... :P (ale muszę powiedzieć że scena bardzo efektowna ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian świetna sygnatura, uśmiałam się. To jest genialne. :D

Mój avatar bez zmian i tak już zostanie. Może kiedyś wstawię sobie sygnaturę, jak znajdę czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mad Mayorze a co to za sygnatura ? ;)

"Tylko krowa nie zmienia zdania". :) Gdy tylko zobaczyłem tego .gifa zmieniłem zdanie co do animowanych podpisów. :)

 

Adrian świetna sygnatura' date=' uśmiałam się. To jest genialne. :D.[/quote']

Ja tak samo! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, świetna sygnatura śmieszna. :D Wercia, cudowna sygnatura.♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, świetna sygnatura śmieszna. :D Wercia, cudowna sygnatura.♥

 

Haha. Nie wiedziałam że już ktoś zauważył :-D. Takk w końcu mi się udało :happy: To nie było takie trudne ;) P.S. Dzięki Marcinie :). Mi też się podoba :P ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

98wercia - do kogo należą oczy w twojej sygnaturze? Fajny pomysł na sygnaturę. Lubię oczy ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

98wercia - do kogo należą oczy w twojej sygnaturze? Fajny pomysł na sygnaturę. Lubię oczy ;).

 

Do Simone Simons ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można, raz nawet pół forum było w gifach, więc to jakby nieoficjalnie zakazano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A to z jakiego powodu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do avka Simo nic nie mam. W sumie do tej pory myślałam, że to drzewo XD

 

Od dziś mam w avku alternatywne zakończenie walki Czerwonej Żmiji z Górą. W sumie to też jedna z moich tapet na lapku xD A sygnatura to wiadomo.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.