Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Koteł ryje banie :D

 

____

U mnie same drzwi, bo szukałam jakiegoś fajnego Tardisika w internetach, ale bez większego powodzenia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill, nie mów, że Tumblr też Cię zawiódł... Tam przecież jest wszystko, a jeśli chodzi o Doctora Who, to wszystko i jeszcze trochę więcej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tumblr to zło, niszczy mi mój wrażliwy fangirlowy mózg. Raz weszłam, bo też czegoś szukałam i wyszłam dopiero po dwóch godzinach. Zło. Zło, bo za bardzo wciąga cholerstwo... już tam nie wchodzę...znaczy.. staram sie xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Marilyn Monroe w trochę innej wersji :)

 

I to w bardzo fajnej wersji. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar przedstawia Marilyna Mansona podstylizowanego na motylka za czasów Antichrist Superstar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't blink! Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe... Don't turn arround, don'w walk away and DON'T BLINK!

 

 

...czyli kolejny whoviański awek ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego moje awatary prawie zawsze są rozmazane? ;-; A może tylko u mnie tak się rozpikselizowują, a u Was wyglądają normalnie? .__.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millo, a jaki był to obrazek mały czy duży? Może, to od rozmiaru obrazka zależy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, spory. W każdym razie większy "w oryginale" od tego, jaki wyświetla się na forum. A nie powinno się rozmazywać od pomniejszenia, tylko od powiększenia.


Dokładnie 327x288 pikseli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Od dużego pomniejszenia również może się rozmazać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A weź podaj link do obrazka. Przerobie i spróbujesz wstawić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego moje awatary prawie zawsze są rozmazane? ;-; A może tylko u mnie tak się rozpikselizowują' date=' a u Was wyglądają normalnie? .__. [/quote']

Prawdopodobnie powiększyłaś sobie forum. Spróbuj pokręcić rolką myszki z wciśniętym klawiszem CTRL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Szymek, a żyłam w przekonaniu, że tylko powiększanie rozpikselizowuje... Przez Ciebie mój światopogląd legł w gruzach .___.

@Marcin, łap: http://i.imgur.com/CnMLSH3.jpg :)

@Adi: że forum jest powiększone, to ja wiem, sama je powiększałam. I już wcześniej sprawdzałam, czy nie to jest powodem słabszej rozdzielczości obrazka, ale na zmniejszeniu też się rozmazuje, a poza tym muszę się przyklejać do monitora, żeby coś przeczytać :>

@Nimf: w peengie mówi mi, że jest za duży (zmniejszyłam go, ale i tak zajmuje 30 kilo z hakiem). Musiałabym go pomniejszyć do jakichś mikroskopijnych rozmiarów, żeby ważył mniej niż 16 kb. A w jpg strona zawsze zmniejszała mi to, co za duże (rozmazując), a teraz też zaczęła się czepiać, że size is too large.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manio, ten od ciebie to jest rozmazany i tak, nawet bez ustawiania go na avatar :> Nie wiem, dlaczego tak jest, ale.... :D


Dobra, zostałam dziewczęciem z DYU. Trochę mniej rozmazanym, niż Liv i Viggo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, ale jak za dużo waży, to jaki jest problem wrzucić na jakiś serwer? Przecież takich jest pełno :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrzucałam na imgura, ale jak brałam "edit" i go zmniejszałam, to się rozmazywał....

Wait. Jestem debilem. Mogę przecież go wrzucić po zmniejszeniu w paincie. Że też dopiero na to wpadłam, i to przez twój post, Evi x__X

Dobra, no więc tak zrobię i sprawdzę, czy tym razem się nie rozmaże.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrdianie, cudny avek. ♥ Jak miło, że pozostaje nam coś po wczorajszym dniu. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój awatar przedstawia logo zespołu Summoning. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięło mnie na "The Life And Times Of Scrooge". I zostałam Joasią. Te jej kiecusie są takie prześliczne :3 Gdybym była szczuplejsza, też bym takie nosiła... To znaczy, chciałabym, bo pewnie trzeba się natrudzić i wykosztować, żeby coś takiego zdobyć. Nakładałabym do nich glany ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aw, awwwwww, awwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!

Emi, Twój avek jest prześliczny, zakochałam się. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.