Jump to content
Izzy

Once Survivor - Komentarze

Recommended Posts

HTH zawsze pomijam słuchając Once. Nemo nie jest może lepsze od tego, ale dla mnie ma trochę większe znaczenie, wiele wspomnień wraca gdy tego słucham.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie głosuję na Nemo bo to pierwsza piosenka w wykonaniu Tarji, którą usłyszałam. (Pomijając "Sleeping Sun" - bo nie wiedziałam czyja to piosenka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko mi teraz cokolwiek wybrać, bo wszystkie z pozostałych tak bardzo lubię ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z gry odpada Higher Than Hope - 9 głosów

 

Cieszmy się i radujmy :D (wy nie musicie ale ja to robię :P)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja też :P Za to CMB mnie martwi (a raczej to, że pojawiają się głosy na ten utwór) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja też :P Za to CMB mnie martwi (a raczej to, że pojawiają się głosy na ten utwór) :(

 

Uwielbiam CMB, ale wiem, że przy starciu z pozostałymi nie ma za bardzo szans :( w tej chwili ciężko mi się na cokolwiek zdecydować, bo każdy z pozostałych w grze utworów ma w sobie coś, co zasługuje wg mnie na wygraną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie szczerze powiedziawszy boli ta niechęć do The Siren i Higher Than Hope ja bardzo lubie te piosenki. CMB jest przepiękne przy tej piosence nie raz się wzruszam, ale i tak na niego zagłosowałem, gdyż z takim GLS nie miałby szans...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy coś w ogóle ma szanse z GLS ??? Jakoś śmiem w to wątpić :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The Siren" jest chyba jedynym utworem, który w wersji koncertowej podoba mi się duuużo bardziej, niż w studyjnej. Lubię go, ale niestety imo już nadszedł jego czas. A CMB szkoda... :

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The Siren" jest chyba jedynym utworem, który w wersji koncertowej podoba mi się duuużo bardziej, niż w studyjnej.

A ja właśnie na odwrót :P, to znaczy sama w sobie jest fajna, ale jak sobie przypomnę, że na płycie jest solówka na skrzypcach elektrycznych w środku, która jest jednym z highlightów utworu. To już ociupinkę mniej wtedy lubię wersję live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie troszkę różnią się obie wersje The Siren, ta na płycie jest bardziej "romantyczna"? Bardzo lubię obie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie odmawiam głosowania na tym i dalszych etapach survivora. :)

Dlatego, że nie jestem w stanie zdecydować. No nie i koniec ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mając do wyboru DCOW i Planet Hell, wybrałem to pierwsze. Co prawda PH ma bardzo jednostajne gitary, ale przecież to nie ma znaczenia, no i uwielbiam solówkę klawiszową, która stylem przypomina trochę rzeczy z symphoblacku, szczególnie tego starszego.

 

I udało się nie zagłosować na Kuolemę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Cię kocham, córuś, ale zostały moje najulubieńsze piosenki z Once, których nie mogłabym oddać bez walki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór na tym etapie, gdzie zostały 4 piosenki jest na prawdę trudny. Miałam głosować na GLS, bo wiedziałam, że i tak nie odpadnie, ale ktoś mnie uprzedził : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę po ilości glosów że teraz odpadnie Kuolema, więc robię bunt i nie głosuje dalej. :dodgy:

 

Haha, miałam podobnie w poprzednich survivorach, z tym, że moje ulubione piosenki odpadały zwykle na początkach : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.