Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Wywiad z Tuomasem (12.03.2014)

Recommended Posts

Spoko wywiad :)

Chciałabym wypić kawę z Panią Holopainen i spytać jaka jest recepta na tak udane wychowanie dzieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z nielicznych "ambitnych" wywiadów;) Czy tylko ja odbieram w Tuomasie wielką prawdziwość: żadnego pozerstwa, lekkość przekazu i "dziecięcą " beztroskę- lubię go za to:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny wywiad, mam nadzieję usłyszeć trio wokalistek w jakimś mega ostrym kawałku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, siedemdziesięcioletnia mama Tuomasa w koszulce z Children of Bodom :D Fajna rodzina :D I sympatyczny wywiad :)

Tylko poprawcie tytuł, bo już się cieszyłam, że szykuje się jakiś wywiad z Tuomasem dla DE i że zbieramy pytania do dwunastego kwietnia. ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Rzeczywiście, interesujący wywiad. Czy ktoś jeszcze zauważył, że Tuomek bardzo często mówi krótkimi zdaniami, nie zachowując ciągłości wypowiedzi?

 

Wrzuciłam do wątku z korektą wykaz waszych błędów, głównie interpunkcyjnych. Możecie je poprawić jak najszybciej? Jak coś, pytajcie.

 

I mam uwagę do tłumaczy - zdecydujcie się, czy dopiski dotyczące reakcji osoby udzielającej wywiadu (np. o śmiechu) piszecie po kropce, czy przed. Zdaje mi się, że pisanie przed kropką, w nawiasie będzie lepszym rozwiązaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajny wywiad' date=' mam nadzieję usłyszeć trio wokalistek w jakimś mega ostrym kawałku :) [/quote']

Albo w specjalnej kompozycji napisanej z okazji rocznicy, w której w każdej ze zwrotek wokalistki pokazywałyby swoje możliwości. Takie podsumowanie trzech er. :)

 

Dzięki Morderczyni, poprawiłem wszystko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi się, że Tarja, Anette i Floor pojawią się z NW na jednej scenie. Tuomas może mówić, że nie wolno chować w sobie nienawiści itepe ale... To są kobiety :D Jakby kobiety rządziły światem to wszystkie państwa by się na siebie fochały więc widzicie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wydaje mi się' date=' że Tarja, Anette i Floor pojawią się z NW na jednej scenie. Tuomas może mówić, że nie wolno chować w sobie nienawiści itepe ale... To są kobiety :D Jakby kobiety rządziły światem to wszystkie państwa by się na siebie fochały więc widzicie ;) [/quote']

Zdaje się, że Tarji przeszło. :) Nawet wystąpiła razem z Floor na jednej scenie. Anette potrzebuje trochę więcej czasu. Miło słyszeć, że mimo tych wszystkich brudów, zespół jest na nią otwarty. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ta wypowiedź o potrójnym reunionie faktycznie jest mało prawdopodobna, ale, wiecie, niczego nie wolno wykluczać, bo to są ostatecznie ludzie dorośli i "fochy" im się raczej nie zdarzają (chociaż, co do Anette to mam wątpliwości). Tarja powiedziała kiedyś, na pamiętnej rzewnej konferencji prasowej, że może im kiedyś wybaczy, ale nigdy im tego nie zapomni, czyli nie możemy oczekiwać super ciepłych stosunków. Ideałem byłoby, gdyby czasem udało im się pogadać, jak zwykłym kolegom po fachu, a raz, czy dwa zagrać razem gościnny numer. Na nic innego nie mamy szans. Jeżeli obstawiamy coś, cokolwiek to prędzej reunion Floor, Tarja i NW, bo Anette do paczki nie pasuje, poza tym Tarji przypominałaby o tych wszystkich zajściach z ery schyłkowej. Na Tarję i Floor mamy szansę, bo one znają się od lat i nawet razem wystąpiły. Kto wie? Może właśnie dzięki tej drobnej zażyłości szansa na ewentualny występ gościnny Tarji z NW jest nieco większa? Anything goes. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, co do Anette... Zrezygnowała ze swojej obecności na DVD bo nie chciała być porównywana do Floor. Jakiś czas temu pisała na blogu, że chciałaby wystąpić z Tarją - tu już nie boi się porównań?

Wiecie co, dla fanów takie trio na scenie to prawdziwa gratka i wielkie wydarzenie. Ale dla malkontentów to będzie ogromne pole do nienawiści, wyzwisk, porównywania, obrażania itp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.