Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Nie przeszedlem w antycznej dalej.. :/

 

Ten test miał błędy. W kilku zadaniach zamkniętych niemożliwe było wskazanie dobrej odpowiedzi, bo jej tam nie było. Nie przejmuj się tym.

 

Marcin, Seppo. Primo. Są lepsze kary od wieszania. Bardziej dotkliwe.

Secundo. Uogólniacie, czego z kolei ja nie toleruję i nie znoszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro zbiera ćwiczenia z geografii. I z chemii. A to oznacza, że muszę pouzupełniać, bo jak one nie sprawdzają, to się człowiekowi zdarza dać sobie spokój z tą pracą domową, no i... ;-; (chociaż chemica straszy nas już od tamtego roku, że zbierze. Ale wolę nie ryzykować.) Oczywiście, gegrę tradycyjnie zrzynam z internetu [może nie tak na rympał, bo upewniam się, czy informacje są dobre i tak dalej (kiedyś jakiś "jajcarz" wpisał "Krokodyle" zamiast "Kordyliery" w jakimś zadaniu z Ameryki, dlatego patrzę, co spisuję :D)], ale to i tak czasochłonne ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Napisałam 36 listów AI i nie mogę ruszać prawym kciukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIEEEEEEEEEEEEEEE! Przegapiłam swój 666. post ;___; Mam 667 ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu spałem po południu i znowu nie mogę zasnąć w nocy... Jest 5 rano, a ja od 23 siedzę przy laptopie. Znając życie to zasnę koło 7-8 rano i cały dzień prześpię, a potem obudzę się koło 18 i znów cała noc nieprzespana... A w poniedziałek trza zasuwać na praktyki (ostatni tydzień ♥) :V

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja przegapiłam swoją rocznicę -_-. Jestem na forum rok i 8 dni xD.

 

 

Jeszcze mi przeziębienie nie przeszło, a muszę zasuwać do kościoła po podpisik, bo rekolekcje. Oni wcale nie troszczą się o moje zdrowie :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, też tak mam ;__; tu msza, tu spotkanie... I jeszcze zgubiłam połowę serduszka które nosiłam ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, też tak mam ;__; tu msza, tu spotkanie... I jeszcze zgubiłam połowę serduszka które nosiłam ;_;

 

A u spowiedzi byłaś?! ;> IYKWIM ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem chory, a muszę iść do szkoły. ;___; Wszystko mnie boli, ledwo oddycham i cały czas mam katar. ;___;


A nie, jednak nie idę. *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma śniegu ;___; Jest szaro, brudno, mokro i okropecznie ;_; Gdzie są moje białe święta? :(

Ziemniaczki, przeprowadzamy się do Finlandii.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W JORDANII (bodajże, słuchałam wiadomości jednym uchem) jest śnieg. A u nas nie ;___; Pewnie napada na Wielkanoc, jak w zeszłym roku, beznadzieja ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficjalnie ogłaszam, że jednak zakwalifikowałam się do dalszego etapu olimpiady historycznej. Teraz muszę się uczyć. :

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Pewnemu stworzeniu coś się pomyliło i zamiast przynieść mi obiecaną książkę w piątek, przyniósł we wtorek. A jako że książka była długo wyczekiwana przeze mnie, czytałam do drugiej w nocy, czyli dopóki nie skończyłam. Rano się obudziłam z zaczerwienionymi oczyma, czerwonym nosem i bolącymi zatokami.

 

Nie rozpaczam po śniegu. Dla mnie może go nie być. Przynajmniej nie jest ślisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do drugiej w nocy to przecież nie jest tak późno. :P Ja wczoraj poszedłem spać o 4:30 i się wyspałem. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Do drugiej w nocy to przecież nie jest tak późno. :P Ja wczoraj poszedłem spać o 4:30 i się wyspałem. ^^

 

Jest, jeśli masz na 7:30 do szkoły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nienawidzę ludzi.

Nienawidzę tego świata.

To co się teraz ze mną dzieje jest nie do opisania...

Nigdy w życiu się tak nie czułam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, Jill, ludzie są tylko ludźmi... Często zawodzą, ale w życiu zdarzają się też tacy, którzy sprawiają, że uwielbiasz każdą chwilę, którą spędzacie razem. I tylko takimi warto się otaczać ;)

Będzie dobrze. Głowa do góry, spinasz poślady i do przodu ;) jak to mawiają - po każdej burzy wychodzi słońce (czy coś w tym stylu) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Często zawodzą, ale w życiu zdarzają się też tacy, którzy sprawiają, że uwielbiasz każdą chwilę, którą spędzacie razem. I tylko takimi warto się otaczać

 

Znam je praktycznie całe życie i to właśnie im powierzałam największe sekrety, śmiałyśmy się z tych samych rzeczy i myślałam, że to przyjaźń... niestety wczoraj przez przypadek okazało się, że to wszystko było kłamstwem...

Już nigdy nikomu nie zaufam, będę trzymać ludzi na dystans żeby oszczędzić sobie cierpienia, tak będzie najlepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nigdy nikomu nie zaufam, będę trzymać ludzi na dystans żeby oszczędzić sobie cierpienia, tak będzie najlepiej.

 

Popłaczesz, popłaczesz i Ci przejdzie. Wiem z własnego doświadczenia.

Poza tym też niedawno mówiłam, że nigdy nie zaufam facetowi i z żadnym nie będę i zaczyna mi się odmieniać powoli. To potrwa jeszcze na pewno i wiadomo, że nie zapomnę, ale czas leczy rany : )

Przez takich fałszywych i dwulicowych ludzi stałam się chamska i wredna :< I uwielbiam uczucie zemsty. Właśnie obmyślam plan jednej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że jestem aspołeczna i nie mam takich sytuacji w życiu w których musiałabym na kimkolwiek polegać, więc nie mam zawodów ;).

 

A dzisiaj miałam w szkole akademię z okazji świąt i oczywiście nasza klasa robiła apel. No jakaś masakra, strasznie się bałam, ręce mi się trzęsły i brzmiałam przez mikrofon jak transwestyta :P. Nigdy więcej takich występów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.