Jump to content
Adrian

Zespół na wesoło

Recommended Posts

Nothing but two... Wet Finnish towels! Wet towels...

 

t1-1.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepiękni są. Takie dwie nimfy wodne... Może i z lekka zarośnięte i z puszką piwa, ale to tylko nieistotne szczegóły...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam tego na pierwszym leżaku;)- ktoś, coś?

 

To chyba fan, który usechł w oczekiwaniu na nowy album NW. A oni sobie na leżaczkach driny piją.. :>

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapeface has just reached a new level. Lvl - Tuomas.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe co tam Marco mu szepce do ucha. :D

 

10i71hc.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie z cyklu Dziwne zdjęcia Tuomasa. :D

 

2mq50xt.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ostatnie mnie rozwaliło :D Nie ma to jak radziecka inwersja :> A radziecka inwersja + Nightwish to już w ogóle cud, miód i orzeszki :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

maxresdefault.jpg

 

mqdefault.jpg

 

2n8n6eu.jpg

 

nightwish-pic6.jpg

Co to za spodnie Tuomas ma :D

 

Dobra, koniec spamu ode mnie na dzisiaj :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie ta fotka już tutaj była wrzucana milion razy. ;) Nie wiem, czy cokolwiek jest w stanie ją pobić. :D

 

dfg.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Przed chwilą wpadłam na to:

 

 

 

 

tumblr_nh1jq9gLZY1qcud6fo2_r1_1280.jpg

Tak bardzo pomocny Tuo, zajęty robieniem myślącej miny do zdjęcia. xD

 

Btw. na tym zdjęciu wygląda całkiem młodo, a ono przecież jest sprzed kilku dni max... To pewnie skutek braku makijażu. :>

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johanna jest bardziej ruda niż zwykle.. ;)

I faktycznie Tuo jakoś tak nawet młodo tu wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie ogarniam tej kobiety. To jest pani "Romansuhuhuja!"? Skąd się ona wzięła, to jakaś "partnerka życiowa" Tuo? Nic nie kumam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuo w jednym z wywiadów dot. Scrooga nazwał ją swoją żoną, a już od ok. 2010 mieszkają razem w Kitee (przynajmniej wg niej). A Romanssihuhuja!, bo początkowo to był taki niby-sekret, nic oficjalnego, więc pierwszy artykuł w jakimś fińskim tabloidzie ukazał się pod tym tytułem, który oznacza plotki o romansie, bo dopiero od niedawna się do siebie przyznają. To tak w skrócie. Rozwinięcie, myślę, nie w tym temacie.

 

Btw. Mynka (czyli ten pies) to w końcu obecnie ich zwierzątko? Bo trochę nie ogarnęłam. Ale wydaje mi się, że tak... Komuś się chce przeczytać artykuł na ten temat i mnie doinformować? :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, wiem, że Ciebie ich związek bardzo interesuje, ale że znasz imię ich psa... Łał :D Zadziwia mnie Twoja obszerna wiedza na ich temat :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej. To imię było na stronie, w podpisie do zdjęcia. Ale nie było napisane, że to ich pies. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem gdzieś tuomaczenie na fejsie. Podobno był to artykuł o historii psa uratowanego przez kogoś i podobno jest to ulubiona rasa Tuomasa. Może go przygarnął?

Zresztą, pal licho. Daliśmy się wciągnąć w jakąś historyjkę kolorowego fińskiego czasopisma!

 

 

Tuo w jednym z wywiadów dot. Scrooga nazwał ją swoją żoną' date=' a już od ok. 2010 mieszkają razem w Kitee (przynajmniej wg niej).[/quote']

Pewnie masz na myśli wywiad admina zaprzyjaźnionej z nami strony - NW France. Tam rzeczywiście Tuomas nazwał Johannę żoną i było to o tyle niefortunne stwierdzenie, że fińska prasa zawrzała. :D Managerka Tuomasa odkręcała ten nius jakoby nie byli małżeństwem.

W muzeum w Kitee była wyeksponowana wejściówka na backstage za czasów ery Dark Passion Play. Było tam napisane "Mrs Holopainen". Należała ona do Johanny.

 

Fani będą spekulować czy tego chcemy czy nie. Uważam, że robienie wielkiej tajemnicy raczej sprzyja paparazzi, którzy zarabiają na takich nowinkach grubą kasę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytałem gdzieś tuomaczenie na fejsie. Podobno był to artykuł o historii psa uratowanego przez kogoś i podobno jest to ulubiona rasa Tuomasa. Może go przygarnął?

Zresztą, pal licho. Daliśmy się wciągnąć w jakąś historyjkę kolorowego fińskiego czasopisma!

 

E tam. Powiem tylko, że charty są ładne i nie miałabym nic przeciwko, gdyby to był ich pies ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuo w jednym z wywiadów dot. Scrooga nazwał ją swoją żoną' date=' a już od ok. 2010 mieszkają razem w Kitee (przynajmniej wg niej).[/quote']

Pewnie masz na myśli wywiad admina zaprzyjaźnionej z nami strony - NW France. Tam rzeczywiście Tuomas nazwał Johannę żoną i było to o tyle niefortunne stwierdzenie, że fińska prasa zawrzała. :D Managerka Tuomasa odkręcała ten nius jakoby nie byli małżeństwem.

W muzeum w Kitee była wyeksponowana wejściówka na backstage za czasów ery Dark Passion Play. Było tam napisane "Mrs Holopainen". Należała ona do Johanny.

 

Fani będą spekulować czy tego chcemy czy nie. Uważam, że robienie wielkiej tajemnicy raczej sprzyja paparazzi, którzy zarabiają na takich nowinkach grubą kasę.

Nie spekulowaliby właśnie, gdyby się zdecydowali w wywiadach na jakąś jedną, spójną i logiczną wersję. :> Ale mniejsza; ważne, żeby byli szczęśliwi i nie zmarnowali własnych genialnych genów. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.