Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Teraz możesz spokojnie studiować 2 kierunki bo nie trzeba płacić za ten drugi. Mieszkanie wygląda na całkiem w porządku; nawet ściany pomalowane i grzyba nie widać. :) O rozpakowywaniu i pakowaniu, i sprzątaniu też wiem sporo. I potem gdy jeszcze trzeba z tym wszystkim wracać do domu na wakacje bo w akademiku nie można trzymać rzeczy w tym czasie. -_- Moja kuzynka musiała zabierać rzeczy z wynajmowanego mieszkania bo właściciele mają letników i nawet nie mogła przetrzymać bagaży w piwnicy więc się wyprowadziła i wynajęła inne mieszkanie. Tak to już bywa, ale dość offtopu - życzę, żeby wam się dobrze mieszkało i studiowało. Zdjęcie z gitarą zawsze dobrze wygląda - nawet nie zwróciłam uwagi na bałagan :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, masz ubrane glany czy mi się wydaję? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie wypominam kochana, po prostu zauważyłam je i napisałam. Jaja jak najbardziej OKEJ! : D A smażone na chlebie to już w ogóle, pyszności ^^

 

Nie, nie spokojnie! Z tym wypominaniem to tylko taki żarcik. Wszyscy widać bacznie obserwowali, co ciekawego jest w naszym bałaganie. ;)

 

Teraz możesz spokojnie studiować 2 kierunki bo nie trzeba płacić za ten drugi. Mieszkanie wygląda na całkiem w porządku; nawet ściany pomalowane i grzyba nie widać. :) O rozpakowywaniu i pakowaniu, i sprzątaniu też wiem sporo. I potem gdy jeszcze trzeba z tym wszystkim wracać do domu na wakacje bo w akademiku nie można trzymać rzeczy w tym czasie. -_- Moja kuzynka musiała zabierać rzeczy z wynajmowanego mieszkania bo właściciele mają letników i nawet nie mogła przetrzymać bagaży w piwnicy więc się wyprowadziła i wynajęła inne mieszkanie. Tak to już bywa, ale dość offtopu - życzę, żeby wam się dobrze mieszkało i studiowało. Zdjęcie z gitarą zawsze dobrze wygląda - nawet nie zwróciłam uwagi na bałagan :P

 

Dziękuję za życzenia - oby tak było! My mamy wynajętą kawalerkę i jest ona nawet przyzwoita... gdy już ją posprzątalismy, bo pachniała niezbyt fajnie, a w lodówce i szafkach był syf. Nowe, trudne życie na walizkach, przeprowadzkach co rok... Ech!

 

Tai, masz ubrane glany czy mi się wydaję? :D

 

Dobrze Ci się wydaje - to moje stare, wieloletnie i rozpadające się glany. W torbie za bardzo by ciążyły, toteż w podróż wybrałam się obuta w te oto wojskowe trzewiki. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było. Kuolema straszy aktualnie w Toruńskich parkach. :D Jej kolega postanowił to udokumentować. :happy:

 

CAM00401.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, ale masz śliczną sukienkę Kuo ♥

__________________________________________

 

Lucy odświeża kolorek :3

tumblr_ne0goc4qOu1sk9225o1_500.png

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuo, ja też chcę być taka szczuplutka... ._. I dołączam się do zachwytów nad Twoją kiecką :D

Maniek, na tym zdjęciu wyglądasz jakoś tak... ja wiem... doroślej (?) niż na poprzednich :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pozwoliłam sobie zrobić zdjęcie. W ogóle z tym to była cała historia... ;) Nieważne. :)

 

Oto zdjęcie:

saa9pp4586ie.jpg

 

I pytanie quiz. Kto z NW zrobił sobie prawie identyczne zdjęcie?

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pozwoliłam sobie zrobić zdjęcie. W ogóle z tym to była cała historia... ;) Nieważne. :)

 

Oto zdjęcie:

saa9pp4586ie.jpg

 

I pytanie quiz. Kto z NW zrobił sobie prawie identyczne zdjęcie?

 

Tuo :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magda, studia Ci służą ^^ Super zdjęcie! Ale i tak żadne nie pobije tego z Anneke : )

 

Nic nie pobije zdjęcia z Anneke. Jedno jedyne w swoim rodzaju, a ja nim min wyglądam jak retard. Cóż, życie.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, jakbyście mnie zobaczyli, to byście padli na zawał.

Nawet nie mam czym dobrego zdjęcia zrobić (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami spamuje swoimi zdjęciami. Taa... Dzisiaj rano miałam rude włosy. Ale tylko na moment, bo mi się nie podobały i zmieniłam na czarne. Teraz są czarne jak piekło ♥

 

10731587_297473673788410_285189169_n.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczemuu? Ładnie Ci w rudych, worze. :)

(Tylko mnie nie zlinczuj za nadużywanie praw autorskich do tego Twojego powiedzenia). :P

 

PS Czarne jak Twoje serce byłoby adekwatniejszym stwierdzeniem. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Sami na fotkach ( bo nie wiem na ile szalona jest w realu, czego się spodziewam?;) czuję równowagę i stoicki spokój, uważam że czerń we włosach tego nie zmieni:)

Pablito, nasza forumowa gwiazda;) Serio, wojuj na tej Wiejskiej o Polskę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki dziewczyny, może jeszcze kiedyś wrócę do rudego? :))

 

A Pablito, wyhodowałeś fajną brodę :) Jest dłuższa niż była, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo tak Sami od czasu jak się widzieliśmy na zlocie ,moja broda sporo urosła

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak mówiłam, obiecałam i jest :)

Jestem alternatywną wersją królewny śnieżki z Imaginaerum. :D

Tak bardzo Scaretale ♥

IMG_20141031_094713.thumb.jpg.6cf1b63762b11c74d9511a214b1f8d84.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka ślicznie wyglądasz. Tak idealnie na halloween. :) Tak w ogóle co do twojego postu pod moim ostatnim zdjęciem. Ta śliczna sukienka to spódnica, bluzka i gorset złożone ze sobą tak aby przypominały sukienkę. :)

 

Co do halloween, z powodu tego że prowadziłam dziś apel. Musiała postawić na elegancje z elementem grozy i wystąpiłam jako galowy-rozczochraniec. :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.