Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Chciałam Wam pokazać kilka zdjęć z mojego wyjazdu.

 

y7cLC8.jpg

 

Disney World na Florydzie:

VVXeFS.jpg

 

Z ulubionymi postaciami:

sxYygB.jpg

 

Znacie tego pana?

MJgmFn.jpg

 

W największym na świecie Hard Rock Caffe:

p9zRG9.jpg

 

7X3CVd.jpg

 

Park rozrywki Universal:

YGtB8k.jpg

 

W środku wszystko jest wykonane ze sztucznych materiałów, ale z zadziwiającą precyzją:

jwRMTT.jpg

 

Jak niemal wszędzie, można tam wykonać tatuaż z henny:

TIZSyw.jpg

 

Bratanek z ulubioną bohaterką:

w8Z1fT.jpg

 

Występ w Morskim Świecie:

8iocfL.jpg

 

Takie tam, w akwarium:

cTR1EM.jpg

 

W amerykańskim domu:

VlS3PX.jpg

 

W drodze do Polski:

CNh2Ae.jpg

 

Nie chcę Was przytłaczać większą ilością zdjęć. Miałam duże szczęście i zobaczyłam wiele ciekawych miejsc. Nawiązałam przyjaźnie i znajomości. Poznałam wielu życzliwych ludzi - amerykanie są zwykle uśmiechnięci i uprzejmi. Zyskałam nowe marzenie: chciałabym w przyszłości mieszkać w USA :cool:

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasznie małe te zdjęcia, a jak na nie klimat, to mi się nie chcą powiększać ;<

 

Czy to ten park rozrywki Universal, gdzie i chłopaki z NW byli?

 

Tak patrzę na Twoje zdjęcia i aż chce się powiedzieć: popkultura at its finest :) Postaci z bajek, Marvel heroes i tak dalej. Co nie znaczy, że też strasznie chciałabym do USA pojechać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strasznie małe te zdjęcia, a jak na nie klimat, to mi się nie chcą powiększać ;<

 

Nie wiem dlaczego tak się stało, jeśli chcesz któreś powiększyć, to musisz na nie kliknąć, a następnie je pobrać. Wtedy wyświetla się w normalnej rozdzielczości.

 

Czy to ten park rozrywki Universal, gdzie i chłopaki z NW byli?

 

Tak, moim zdaniem to ten sam park :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie też tak mam, że po naciśnięciu zdjęcia nic nie widać..

 

 

 

 

Czy to ten park rozrywki Universal, gdzie i chłopaki z NW byli?

 

Tak, moim zdaniem to ten sam park :)

 

Podejrzewam, że takich parków jest wiele. Nightwish był w Los Angeles, więc jeśli byłaś w Kalifornii, to raczej na pewno ten sam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

W USA jest wiele parków rozrywki, ale Universal jest jeden, na Florydzie. Nawet klaun, które jest w tle, był tam taki sam (ale mogę się mylić) ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W USA jest wiele parków rozrywki, ale Universal jest jeden, na Florydzie.

 

Może się zdziwisz, ale jest więcej :D.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Parks_%26_Resorts

 

Nightwish był dokładnie w tym :).

http://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Studios_Hollywood

 

 

p.s mała ciekawostka - Gibson Amphitheatre, gdzie dali koncert w 2012 roku, leży właśnie na terenie parku Universal, wtedy go zwiedzili :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizuję zdjęcie swojego oblicza :D

1530719_764394370293312_1382280068_n.jpg.96c4269e0f7c761253396c1f1bbe0a18.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smutek moje życia, został voldemortem. xD Zachciało mi się robić zdjęć przed wyjazdem na wesele. Ten ból kiedy robicie kurs Toruń-Ostrava, potem sobie przypominacie że jest wesele w Wrocławiu, znowu w samochód. (Dzięki za ceny bramek na autostradach. -_-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja tęsknie za moimi długimi włosami. :(

 

11qig4z.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ares Zdecydowanie podobasz mi się bardziej w długich. :)

 

 

 

Ja tęsknie za moim naturalnym pięknym ciemnym brązem, nie zniszczonym od masy farby. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIDZISZ? Było nie ścinać. Długie włosy są dobre.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Masz rację, ja mam traumę jeśli chodzi o ścinanie włosów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długie włosy to piękne włosy. Nie ważne czy chodzi o faceta, czy kobietę. :)

 

@Lucyfetka Też mam traumę co do ścinania włosów. Jeszcze pamiętam jak miałam włosy do połowy uda, potem do połowy ucha. Teraz jakieś nijakie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jeszcze pamiętam, jak mnie, jako takiego kilkuletniego smarkacza, mama zawsze obcinała na chłopaka. A jak mi trochę podrosły (sięgały gdzieś do połowy ucha, jak u Kuo), dałam się w swej dziecięcej naiwności namówić na podcięcie, bo "będzie ładnie". Jak dziś pamiętam, że rozryczałam się, spojrzawszy w lustro, i to był ostatni raz, kiedy mama ścięła mnie na krótko :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sama zdecydowałam że bardzo długie bez grzywki są do bani. Więc ścięłam do połowy ucha, i zrobiłam grzywkę na bok. Dziękuje mózgu za zniszczenie życie. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym ja ich nie obcięła w piątej klasie, pewnie teraz miałabym takie, jakie chcę... Wtedy skróciłam tak, że sięgały tak trochę powyżej podbródka. A teraz mam gdzieś do połowy pleców, może trochę dłuższe... Chciałabym takie sięgające poniżej bioder *.* Albo w ogóle do połowy ud *.* W każdym razie nie dłuższe, niż do kolan XD


Chociaż w herosie 5 tancerze ostrzy mają warkocze do ziemi i wyglądają fajnie... Ale pewnie to dosyć niewygodne :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się po prostu krótkie włosy nie podobają, w mojej rodzinie każda baba ma krótkie włosy, ja mam bardzo gęste włoski. :3 Teraz musiałam ściąć koło 5 cm bo miałam zniszczone i rozdwojone końcówki, ale nie ma tragedii. :) Kuolema stosowałaś szamponetki czy zwykłej farby do włosów? Ja zwykle używam odżywek do farbowanych. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ouu kolory tęczy gotyckiej XD Spróbuj jakoś odżywić te włosy, maseczkami, olejkami itp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIDZISZ? Było nie ścinać. Długie włosy są dobre.

 

Ale to zawsze tak jest. Wiem z doświadczenia. Przed studniówką mi odbiło, no kompletnie mi odjęło rozum i obcięłam tak do ucha. I wyglądałam nawet nieźle, ale to nie mój styl. Ostatnio oglądałam na fejsie zdjęcia ze zlotu z zeszłego roku i tak mi było żal tych moich długich do pasa włosów.. :<

 

Moim włosom zajęło pół roku, żeby urosnąć 10cm. A zawsze rosły tak szybko!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIDZISZ? Było nie ścinać. Długie włosy są dobre.

 

Ale to zawsze tak jest. Wiem z doświadczenia. Przed studniówką mi odbiło, no kompletnie mi odjęło rozum i obcięłam tak do ucha. I wyglądałam nawet nieźle, ale to nie mój styl. Ostatnio oglądałam na fejsie zdjęcia ze zlotu z zeszłego roku i tak mi było żal tych moich długich do pasa włosów.. :<

 

Moim włosom zajęło pół roku, żeby urosnąć 10cm. A zawsze rosły tak szybko!

 

Bo wiesz włosy tak mają. Jak nie mają to rosną szybko, kiedy zetniesz i chcesz żeby wróciły. Zaczynają udawać żółwia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bożee.. Jak ja Wam zazdroszczę...

Ja jestem jedną z tych osób, które NAPRAWDE nie są fotogeniczne. Wszyscy najpierw mówią, że przesadzam, ale jak zobaczą zdjęcie to jest "o ***** jestes najbardziej niefotogeniczną osobą jaką widziałem/łam ".

Więc jak będę miała jakieś wmiare normalne zdjęcie to wstawie.

A Wy wszyscy tak ładnie wychodzicie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.