Jump to content
beatag60

Tatuaże i inne ozdóbki

Recommended Posts

Metka, zabawniejszy od kodu byłby termin przydatności :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chce sobie w przyszlosci zrobic tatuaz. Nie mam wybranego wzoru, ale na pewno nie bedzie to byle gowno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 czerwca w dzień moich 18-nastych urodzin robię sobie (po raz 4) kolczyka w wardze. Tym razem idę do piercera w Kołobrzegu i wszystko będzie pięknie u czyściutko ;) Trzeba jeszcze tylko umówić się wcześniej. Co do tatuaży to jestem zdecydowanie na tak. Sam chciałbym mieć na całej ręce jakiś kolorowy motyw. Musiałbym się dobrze zastanowić co to miałoby być, bo takie tam plamy de facto nie mają żadnego sensu, a tatuaż jest na całe życie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na razie mam zrobione 2 dziurki w prawym uchu i zamierzam zrobić sobie u kosmetyczki 3, ponieważ ja jestem wielką fanką kolczyków (niekoniecznie piercingu twarzy itp.) Podobają mi się tatuaże, ale nie jakieś takie bycze, ogromne. Na 18 chciałabym sobie wytatuować napis z pierścienia z mojej ulubionej książki Władcy Pierścieni, wokół mojego nadgarstka. Może ktoś pomyślałby mnie za wariata, ale takie rzeczy mi się po prostu podobają i nie uważam, żeby to mnie oszpeciło. Na pewno też chciałabym wytatuować sobie kawałek tekstu z jednego z moich ulubionych utwór NW :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zamierzam zrobić sobie u kosmetyczki 3, ponieważ ja jestem wielką fanką kolczyków.

Nie, nie rob kosmetyczki, najelpeiej zrobic to w salonie, albo u kogos, kto wie jak przebic ucho igla z wenflonem. Pistolet, ktorego uzywa kosmetyczka uszkadza ucho mechanicznie oraz moze przenosic zakazenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze chciałem mieć tatuaż (najlepiej miecze lub topory) na łydkach lub plecach. Niestety waham się :P na razie mam tylko kolczyk w brodzie

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamierzam zrobić sobie u kosmetyczki 3, ponieważ ja jestem wielką fanką kolczyków.

Nie, nie rob kosmetyczki, najelpeiej zrobic to w salonie, albo u kogos, kto wie jak przebic ucho igla z wenflonem. Pistolet, ktorego uzywa kosmetyczka uszkadza ucho mechanicznie oraz moze przenosic zakazenia.

 

Dzięki za radę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię tatuaży, ale ten by do Ciebie pasował, córuś. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym mieć tatuaż, ale zanim się zdecyduję na jakiś wzór, zdążę się zestarzeć :D Podoba mi się też kolczyk w brwi i w wardze, ale mam ciągle wątpliwości i chyba poprzestanę na podziwianiu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szykuję się do zrobienia kolejnych dwóch dziurek w uszach.Czyli w lewym będą 3, a w prawym 2. Na razie w lewym są 2, a w prawym żebracza jedna.

 

W ogóle dowiedziałam się (dłuugo po tym, jak zrobiłam sobie drugą dziurkę w lewym uchu), że Tuo ma dokładnie tyle samo kolczyków i w dokładnie tych samych miejscach co ja. No cóż... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ogóle dowiedziałam się (dłuugo po tym, jak zrobiłam sobie drugą dziurkę w lewym uchu), że Tuo ma dokładnie tyle samo kolczyków i w dokładnie tych samych miejscach co ja. No cóż... :>

Przeznaczenie. xD

 

A myślałam, że już nie znajdujesz tych podobieństw... ;)

 

Btw. podziwiam ludzi, którym chce się codziennie zakładać (inne) kolczyki. Szczerze mówiąc, ja zawsze mam z tym problem. Mając do wyboru: spać 5 minut dłużej i dobrać odpowiednie kolczyki, stawiam na to pierwsze. Kiedy jednak zdarzy się jakiś cudowny dzień, kiedy mam na to czas, to: albo zapominam o takim czymś, że jeszcze są kolczyki w ogóle (wiecie, najniższa szuflada w komodzie - kto by tam zaglądał;)), albo nie ma żadnych pasujących - i w rezultacie nie zakładam żadnych albo jedną z dwóch par, które (jeśli mam czas i pamiętam) noszę na zmianę. ;) I nie ma znaczenia, że mam całą szeroką szufladę poukładanych i posortowanych różnych par... Po prostu. One nie są moim przeznaczeniem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula też mam małą kolekcję kolczyków ale w pierwszych dziurkach noszę 3 pary na zmianę (zależnie od kolorystyki ubrania), a pozostałych kolczyków, to nawet nie ruszam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie ruszam tego drugiego w lewym uchu, bo, chociaż zrobiłam go jakieś pół roku temu, to i tak się o niego strasznie boję.

 

Za tydzień w sobotę umówiłam się na trzeciego w lewym uchu. Już nie będzie tyle, ile ma Tuomas.. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

W salonie, czy ktoś Ci robi "po znajomości"? :D

 

W salonie. Jakby ktoś miał mi przekłuwać igła, to bym chyba tam zeszła...

 

I własnie dzisiaj dorobiłam się trzeciego kolczyka w lewym uchu. Rodzice na razie nic nie zauważyli (tata dowiedział się dopiero parę tygodni temu, że pół roku temu zrobiłam drugiego... xD), ale niekoniecznie muszą wiedzieć wszystko.. .:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 godzin od wykonania :) Jeszcze jakiś czas będzie się goić, ale wygląda ładnie :) jaram się!

JafUOG5.jpg

15yCUwg.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie i czysto zrobione, kolorystyka mi się strasznie podoba, ale tak jak Nightfall, nie wytatuowałabym sobie imienia.

 

W ogóle mam problem, żeby wytatuować cokolwiek. No bo wiecie, to zostanie i w ogóle... :D Chciałabym bardzo, nawet wiem co i gdzie, ale jakoś tak nie mogę...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam kilka pomysłów ale także boje się by wykonać pierwszy krok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już szykuję się na co najmniej dwa kolejne ;) Jeden wiem gdzie, ale jeszcze nie zdecydowałam co, a drugie wiem jak ma wyglądać, ale jeszcze nie wybrałam miejsca :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare tygodni temu przebito mi chrząstkę w uchu. Jak na razie mam tam zwykłego labreta (dla nieobeznanych w temacie - prosty kolczyk zakręcany kulczką), jednak za jakiś czas wymieniam go na kółeczko. Mam w planach już przebicie drugiego ucha z tym, że te przebicia (2) będą w tkance miękkiej, będą szły pod rząd z góry w dół do płatka ucha.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.