Jump to content
beatag60

Tatuaże i inne ozdóbki

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Planuję tatuaż w tym samym miejscu co Nightwish, ale najwcześniej za pół roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też chciałam w tym miejscu, ale później znalezienie pracy stało się ważniejsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatuaże mi się niesamowicie podobają ;) wg. mnie to swietna sprawa, dla 'odważnych' osob, które za kilka lat nie będą tego żałowały tylko z uśmiechem na ustach sobie przypomną powód dla którego na ten tatuaż się zdecydowały. Ja obecnie jestem na etapie : chce, ale do końca jeszcze nie wiem co, narazie planuję coś małego i może dla niektórych głupiego( symbol zmiennej i stalej ;D) w jakims mało widocznym miejscu - tak tylko dla mnie żeby sprawdzić jak to jest ;)

W przyszłości niemalże na pewno pojawi się gdzieś na moim ciele imię dziecka - o ile sie w ogole dziecko pojawi ;D

I nie przemawiają do mnie teksty typu " I jak to będzię wyglądać jak będziesz miała 60lat ?!?!?"

bo po pierwsze : pewnie nie dożyje do swojej 60, a po drugie : jesli nawet dożyje, to wątpie żebym jakos super pięknie wyglądała ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planuję i nawet już wiem co, mam te osiemnaście, więc mogę iść i robić, tylko odwagi brak...

 

http://www.sunnyway.com/runes/meanings.html

Runy wikingów w tej takiej 'dziurze' po wewnetrznej stronie nadgarstka ( po prawej stronie :))

Albo Ansuz albo Laguz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam 6 kolczyków w uszach, po 3 w każdym i starczy. Z pierścionkami się nie rozstaję - mogłabym nosić na każdym palcu. Kiedyś miałam ochotę zrobić tatuaż, ale zrezygnowałam... może kiedyś, jak znajdę odpowiedni wzór i miejsce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja nienawidzę pierścionków... co prawda noszę na dwóch palcach, ale przyzwyczajenie się do nich zajęło mi strasznie dużo czasu i muszę sobie jeden z nich co jakiś czas przekładać na inny palec bo mnie denerwuje :Ptak samo nie mogę przyzwyczaić się do bransoletek. z ozdobami noszonymi na szyi jest już inaczej - szybko się do nich przyzwyczajam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja bransoletki noszę ciągle. Dodatkowo okulary i wisiorek z Nightwish.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja wisiorek NW xD No i gumka do włosów jako "bransoletka".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo okularów też nie mogę się nauczyć żeby nosić... a powinnam... i nie umiem się przyzwyczaić do noszenia rozpuszczonych włosów. jak ich nie zwiążę to mi przeszkadzają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
i nie umiem się przyzwyczaić do noszenia rozpuszczonych włosów. jak ich nie zwiążę to mi przeszkadzają...

Hah, to ja mam odwrotnie, nie lubię ich trzymać na uwięzi :P

 

Raczej nie mam ozdóbek, kiedyś nosiłam rzemyki, teraz nawet tego nie mam ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Evi, nosisz soczewki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morderca - nie, nie noszę :P kiedyś nosiłam, ale przestało mi się opłacać. trzeba je było wymieniać co miesiąc chyba, a ja jestem na tyle zapominalska, że w ciągu miesiąca to może przez tydzień nosiłam :P no i przy mojej wadzie wzroku był to wtedy dość spory wydatek. nie wiem jakie ceny są teraz, ale nie zamierzam już wracać do soczewek. przynajmniej na razie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wygodne, ale kosztowne. bardziej mi się opłacało kupić okulary, ale i tak ich nie noszę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Za soczewki koleżanka płaci 30 zł za miesiąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za takie na moją wadę płaciłabym trochę więcej. o tyle dobrze, że tylko jedno oko mam tak niedorozwinięte więc widzenie drugim w zupełności mi wystarcza i nie odczuwam tego, że mam gorszy wzrok. przypominają mi o tym tylko bóle głowy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja po 10 latach wyleczyłam lewe, ale od 4 lat prawe mi się pogarsza. Okulary noszę od 15 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam lewe upośledzone xD i to tak, że tego się nie da skorygować, wada nieoperacyjna i nie do naprawienia. więc po prostu trzeba z tym żyć. cieszę się, że to tylko jedno oko :P ja bardzo lubię okulary. to znaczy jako element, w którym prawie każdy wygląda fajnie. w zasadzie to każdy jeżeli oprawki są dobrze dobrane :) ale nienawidzę ich nosić. ześlizgują mi się albo uciskają, nigdy nie miałam wygodnych. i dziwnie widzę w nich. już się za bardzo chyba przyzwyczaiłam do mojej wady :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja o swoim zezie dowiedziałam się po 12 latach od wykrycia, keiedy stał się nieuleczalny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja o swoim zezie dowiedziałam się po 12 latach od wykrycia, keiedy stał się nieuleczalny.

 

ech nie ma to jak dowiedzieć się o czymś jak już jest za późno żeby to naprawić :P w moim przypadku wada nigdy nie była do naprawienia w żaden sposób, więc mnie to jakoś nie ruszyło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Polscy lekarze. Z każdym tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiem tak: jak ci powiedzą, że można operować to na zabieg będziesz czekać tak długo, że stwierdzą, że operacja nie jest już jednak możliwa xD

 

koniec offtopa, bo nas uduszą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po jednym kółeczku w uchu, mam swój ulubiony pierścionek (zdejmuje tylko do robienia ciast i mielonych), resztę zmieniam zależnie od nastroju. Lubię bezbarwne kamienie i srebro. Bransoletki głównie latem i to dużo i różnych. Wisiorki na szyje sporadycznie, ale kolekcja jest:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jedyne co noszę to Nieśmiertelnik i nabój kal 5.56 jako wisiorek,a na jakieś wielkie wydarzenia noszę wisiorek z Ying Yang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.