Jump to content
beatag60

Tatuaże i inne ozdóbki

Recommended Posts

Ja kiedyś bym chciał podobne tatuaże jak ma Marilyn Manson. Nie mówię identyczne ale w tym samym stylu. Podoba mi się u niego czacha i łeb kozła. :D

marilynmansonarms1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuję obiektywnych opinii, czy wam się podoba taki wzór?:D

Jeśli chodzi o samo wykonanie to ptak jest fajnie narysowany moim zdaniem. Zmieniłabym tylko trochę rysy tej dziewczynki i tą jej sukienkę, żeby była bardziej zwiewna. To by dało takie lepsze wrażenie lotu. Jakoś mi się te jej stópki nie podobają i ręka, ale ogólnie ładny obrazek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam trzy tatuaże...Są to raczej bardziej graficzne wzory. Na lewym przedramieniu duże inicjały moje, meża i syna z jego datą urodzin. Na szyi i karku gwiezdny warkocz w kierunku łopatki, a na prawym ramieniu konika morskiego, którego zrobiłam już 15 lat temu.. Trochę z tymi tatuażami miałam do czynienia;) Ten Twój wzór jest bardzo ładny, ale trudny..Myślę, że z tym projektem musiałabyś udać się do dobrego wykonawcy(studia). Wydaje mi się też, że warto go powiększyć. Ma sporo drobnych linii, szczegółów i częściowo w niektórych miejscach może się to zlewać..Fajny..Mi się osobiście bardzo podoba..I raczej lepiej będzie wylądał w jednym kolorze. Tylko pamiętaj, Nightfall, tatuaż to decyzja na całe życie..Musisz być na 100% pewna, że go chcesz..Spróbuj najpierw podobny wzór namalować henną i ponoś go trochę..Wiele moich znajomych tak "dojrzewało" do tattoo..No i można wtedy zadecydować w którym miejscu będzie lepiej, robiąc hennę to tu, to tam;) Nie znam Cię aż tak bardzo, ale wyczuwam niektóre twoje cechy czytając forum i wydaje mi się, że ten motyw będzie pasował niejako do Twojej "osoby";) Jeśli o mnie chodzi to jestem na "tak":) Ale ostateczna decyzja należy do Ciebie...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka dziękuję za wskazówki :) Jeśli się zdecyduję, to pójdę go zrobić w studiu, u autorki projektu :) Na razie jestem na takim etapie, że znalazłam wzór, który przypadł mi do gustu i zastanawiam się co zrobić dalej. Od dawna chciałam mieć tatuaż, poza tym raz się żyje xD Dużo osób straszy mnie, że tatuaże są niebezpiecznie, ale ciężko mi w to wierzyć, bo mnóstwo osób je ma i nic złego się z organizmem nie dzieje :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka dziękuję za wskazówki :) Jeśli się zdecyduję, to pójdę go zrobić w studiu, u autorki projektu :) Na razie jestem na takim etapie, że znalazłam wzór, który przypadł mi do gustu i zastanawiam się co zrobić dalej. Od dawna chciałam mieć tatuaż, poza tym raz się żyje xD Dużo osób straszy mnie, że tatuaże są niebezpiecznie, ale ciężko mi w to wierzyć, bo mnóstwo osób je ma i nic złego się z organizmem nie dzieje :D

 

Absolutne nie słuchaj takich bzdur. Jeśli robi go osoba zaufana, nawet nie musi to być w studio, byle było czysto i sterylnie to jest ok. Dobrze jest zobaczyć jak wyglądają inne prace kogoś,kto tatuuje na kimś komu już robił..Wiadomo, potem trzeba o ten tatuaż dbać, smarować Alantanem albo Bepanthenem dopóki nie zejdzie warstwa uszkodzonego naskórka,nie moczyć, nie opalać itp. No ale o tym wszystkim to powiem jak już sobie zrobisz..Powodzenia! Mam cichą nadzieję, że się zdecydujesz:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam mam parę tatoo ale są to tribale. Niestety inne wzory mi się nie podobają a zwłaszcza kolorowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny tatuaż, tym razem na ramieniu, po wewnętrznej stronie. Z Nightwishowym i "Alicjowym" akcentem ;)

mStqSMb.jpg

HyhDLax.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prześliczny! Taki delikatny, ale jednocześnie symboliczny i trochę tajemniczy..Ale wielbiciele Nightwish i Alicji w Krainie Czarów wiedzą o co chodzi:) Evi, ten tatuaż wcale nie jest mały! Z tego co widzę, to sięga od pachy prawie do łokcia! Ładna czcionka, bardzo ciekawy, graficzny kapelusz, czarny tusz..to mi się podoba. Gratuluję kolejnej świetnej dziary! Niech się dobrze nosi:)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tatuaż, dobrze wybrane miejsce no i wykonanie.Od razu widać że tatuaż był przemyślany. Gratuluje!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny cytat na tatuaż. *.* Nightwishowo-alicjowe motywy zawsze super. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, super ♥ Koniecznie muszę zobaczyć na żywo, cytat uwielbiam, bo łączy w sobie dwie cudowne rzeczy - Alicję i NW ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, super ♥ Koniecznie muszę zobaczyć na żywo, cytat uwielbiam, bo łączy w sobie dwie cudowne rzeczy - Alicję i NW ♥

 

Dlatego ten wybrałam ♥ bo jeszcze NW może i mi się kiedyś znudzi, ale Alicja na pewno nie xDD

Na żywo zobaczysz, akurat do czerwca się ładnie zagoi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta dziewczyna ma cudowny tatuaż. Jak nie lubię tatuaży kwiatków, tak te różowe (czy tam czerwone, jam jest prawie jak facet, jeśli o kolory chodzi:)) kwiatki bardzo ładnie kolorystycznie współgrają z całością. Nawet nie wiem na co bym je zmieniła, gdybym miała sobie coś takiego zrobić. Bo to naprawdę genialnie wygląda.

 

Także tego, kiedy już wyjadę sobie w dal siną, dalej niż do wrocławia i moja mama będzie mnie widzieć raz na miljon lat i tylko i wyłącznie w długim rękawie, to sobie coś podobnego pomyślę :D

 

Co uważacie?

 

tumblr_nb7lhwq63D1r94044o1_540.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię tatuaży w ogóle, z zasady, takich typu tak po prostu, ale podobają mi się na kimś niektóre. Ten by do Ciebie pasował. ^^

 

Swoją drogą, doszłam do wniosku, że jak się pozbędę mojego znamienia na ramieniu (a chyba to zrobię w przyszłe wakacje, jak będę mogła się dać zoperować w Opolu, a nie jechać specjalnie do Centrum Matki i Dziecka we Wrocławiu i się męczyć z dojazdami) żeby się przez całe życie nie męczyć przez całe życie z zasłanianiem go i obserwowaniem, co nie dostanę raka skóry, to może pomyślę o zamaskowaniu ewentualnej blizny jakimś delikatnym tatuażem. Bo pewnie jakaś blizna będzie. Ale wszystko w swoim czasie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... to może pomyślę o zamaskowaniu ewentualnej blizny jakimś delikatnym tatuażem. Bo pewnie jakaś blizna będzie. Ale wszystko w swoim czasie. ;)

 

Może taki? :D

 

 

femalefronted_logos.jpg

singer-anette-olzon-nightwish-famous-arm-tattoos.jpg&w=316&h=266&zc=1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż nie podobają mi się zbytnio kolorowe tatuaże, to ten nie wygląda najgorzej. Sama góra, te plastry miodu i owad (pszczoła?) na ramieniu są ok. Kwiaty, chociaż bardzo proste, mają kolor, który nie pasuje do reszty. I te dziwne paski oddzielające te dwa motywy. Ogólnie coś mi tu nie gra. Tylko nie wiem, czy dziwny jest ten projekt, czy robił ten tatuaż niezbyt wprawny wykonawca..Gdyby go troszkę zmodyfikować, to nawet byłby niezły, ale ja i tak nie polecałabym takiego tatuażu na początek..I szczerze powiedziawszy moja droga Sami, to doradzam Ci wybór innego wzoru..Tak mi jakoś ten do Ciebie nie pasuje. Jak sobie już coś zaplanujesz to daj znać. Sama mam trzy tatuaże i pamiętam, że przed każdym wykonaniem doradzało mi kilka osób, co w efekcie utwierdziło mnie co do wyboru takich, a nie innych rysunków na ciele:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Sami, może nie zauważyłaś, ale moje znamię nie jest AŻ tak duże. xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przymierzam się do tatuażu, mam już pomysł tylko brak kogoś kto go narysuje... Nie lubię kolorowych nie podobają mi się, jedynie jakiś akcent np. błękitnego, ale tylko akcent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzór najlepiej chyba jeśli jest rysowany przez osobę, która będzie tatuaż wykonywać ;) a jaki masz pomysł, jeśli można wiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluszczem opleciona moja ręka a w nadgarstku "związana" z jednym małym symbolem którego znaczenia nie zdradzę bo mogłoby być źle odebrane.

Tatuaż ma się zacząć od połowy karku, gałązki mają być cienkie i delikatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli rozpiętość całkiem spora :) proponuję porozmawiać z kimś kto zajmuje się dziaraniem, a jak trafisz na osobę, której spodoba się pomysł, to możliwe jest nawet dostanie zniżki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio oglądałem film, jak Popek sobie wytatuował gałki oczne. Jakaś masakra, w Polsce jest może kilka osób, co coś takiego zrobiły. Około czterdzieści wbić strzykawką w gałkę, bardzo łatwo można ją uszkodzić, stracić wzrok, podrażnić. Potem przez kilka tygodni prawie nie można patrzyć, bo piecze, boli od tych wszystkich ranek.

 

popek-45685688.jpg

 

p.s gościu wyrwał sobie też wszystkie przednie zęby i wstawił złote implanty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popek to świr jakich mało, ale jak ktoś lubi aż tak drastyczne modyfikacje to okeej. Ja bym sobie czegoś takiego nie zrobiła, tak samo nie wstawiłabym sobie implantów imitujących np. rogi, ale są ludzie, którzy się tym jarają. Cóż, co kto lubi ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.