Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Mój apetyt na nowy album, rośnie coraz bardziej. :D Udane zastosowanie chwyty marketingowego z powolnym odkrywaniem tajemnic. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klip? :D

Ktoś zasugerował "ice bucket challenge" - czyżby? Wątpię by NW wzięło udział w tym pokazie dla celebrytów, ale kto wie? Lubią zaskakiwać. :)

Chociaż wróćmy, Floor by się nie stroiła tylko po to żeby oblać się wodą!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żadne tam oblewanie się wodą. Ta kobieta robiła też makijaż Anette, więc się coś poważnego szykuje :D Może coś dotyczącego trasy, bo na singiel za wcześnie jak jeszcze wokali i klawiszy nie mają, ani chóru, ani orkiestry, więc klip jako taki odpada. Ale jakiś filmik dla fanów bardziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może sesja zdjęciowa (?) ;)

 

Pisali, że 'video shoot', a to nie brzmi jak zdjęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie zmiany? Obecnie Floor nie jeździ po trasie z żadnym zespołem to czemu miałaby nie dać rady??

Partie Tuomasa juz nagrane? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Nie mogę dodać jako link typu YT :(

I znowu jedno wielkie nic :devil:, ale i tak Ich kocham, w tym odcinku najbardziej Emppu :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Nowy tourdate, jeszcze wcześniej???

Płyta też? :happy::happy::happy:

tour2015.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olo Boga, nie spodziewałam się tego :o

Może słowa Tuomasa się.spełnią? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton rozpoczął trasę zanim wydali nowy album. Także spokojnie z ekscytacją. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata też. Ale kurczę, oni nie mogą dojechać do Polski przed moją osiemnastką, bo rodzice mnie nie puszczą. xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sonata też. Ale kurczę' date=' oni nie mogą dojechać do Polski przed moją osiemnastką, bo rodzice mnie nie puszczą. xDD [/quote']

 

Brzmi jak marketingowa taktyka Nuclear Blast! Podejrzewam, że NW do tego czasu wypuści singla i będzie nim promować nowy album na żywo. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hymm juz minął dobry tydzień od ostatniego apdejtu Pipa ciekawe kiedy coś nam napisze nowego odnośnie piosenki następnej ;) Wiem,że dziś miał mieć spotkanie jakichś nowych studentów :P

https://twitter.com/piptheprod W końcu Pip dał dziś apdejta :) ósmy numer będzie zawierał harfę i łagodny głos Floor i dziecięcy chór ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Są 3 nowe info od Pipa. Niech je ktoś zamieści, bo vaari w pracy i nie ma możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie Two for Tragedy. Strzelałabym w raczej coś o szczęśliwej miłości, tak patrząc na to jak się prezentują z Joasią. Ale kto go tam wie. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaak, ja chcę coś o szczęśliwej miłości! Coś uroczego! To jest myśl ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.