Jump to content
beatag60

Pijalnia

Recommended Posts

No możliwe xD Albo wódkę miałaś niedobrą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawiązując do Pijanych misiów z poprzednich postów to ja słyszałem o Skitlesówce wódka lub spiritus + Skitlesy podzielone kolorami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też słyszałam, ale nie miałam okazji pić niestety. Może kiedyś na jakimś zlocie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki!

Powiem, że nie tania przyjemność haha.

Ale już zaczynam kminić skąd wziąść szklane butelki ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie (jak to brzmi) dodam coś od siebie. Pijam kawę codziennie rano, potem na wieczór kakałko.

 

W Chorwacji mama dała mi spróbować piwa Karlovaćko Lemon. Dobre ♥ I Heineken też dobre. Moja mama mnie demoralizuje ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W Chorwacji mama dała mi spróbować piwa Karlovaćko Lemon. Dobre ♥ I Heineken też dobre. Moja mama mnie demoralizuje ;_;

 

Mnie przyjaciółka chciała upić w jej urodziny. Jakby nie wiedziała, że ja nie piję.

Postanowienie sprzed iluś tam lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na razie nic nie pije po ostatnim weselu mam dosyć alkoholu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin przejdzie Ci za dwa dni xD

Chociaż po tegorocznych studniówkach miałam taki wstręt do wódki, że na sam zapach/widok było mi nie dobrze ._.

To obrzydzenie trzymało dobrych kilka miesięcy :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje ze mi przejdzie bo od soboty mnie żołądek boli.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dwóch tygodniach urlopu jakoś mi nie przeszła ochota na drinka, a tylko 2 dni abstynencji;)

Napiszcie proszę, jakie są Wasze ulubione drinki tzn. mixy alkoholowe? Nie przepadam za takimi opcjami ale jestem ciekawa smaków:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo lubię Lecha i Wojaka

 

Toż to nie piwo, a siki...

Piwa które warto spróbować i przekonać się jak powinno smakować piwo, bo zakładam że pijemy nie żeby się "najebaaać".

 

To piwa z AleBrowaru, Pinty, Brew Doga itd. nie jest to tani interes, cena za butelkę zaczyna się od 6/7 zł.

Przy czym mamy w tym wypadku do czynienia z piwem na kilku chmielach, bardzo dobrej jakości wodzie i aromatach które czuć.

 

Typowym przykładem piwa które potrafi zaskoczyć jest piwo z browaru Pinta - Viva la wita - pierwsze starcie z tym piwem czujemy delikatny aromat owoców (pomarańcza), potem lekka goryczkę piwną opartą na chmielach amerykańskich, a na samym końcu posmak który zostaje jest właśnie typowo owocowy.

 

Generalnie ilość rodzajów piw z tych browarów potrafi powalić, od typowych jasnych piw przez piwa "mleczne", owocowe, po bardzo mocne ciemne piwa z wysoką ilością ekstraktu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykwintne te Twoje piwka Ivan:) Większość jednak smakuje się w nazwanych przez Ciebie "sikaczach". Ja generalnie nie przepadam za piwami, czasem owocowe czy miodowe- najlepiej zimniutkie w gorące dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wykwintne coraz więcej ludzi to pija.

Przykładem jest Poznań gdzie w odległości 300 metrów mamy dwa puby w których nie zobaczysz Lechów, Żubrów itd. a tylko i wyłącznie takie piwa. I w piątki i soboty jest problem z miejscami siedzącymi tam. ;)

 

Ja wiem że do pewnych smaków się dorasta i nagle zauważa się że dobre piwo jest lepsze od piwa.

Czy że dobre wino do kolacji może naprawdę być dużą przyjemnością, pomijając fakt ceny za butelkę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za winami też nie przepadam, preferuję czystą wódkę, ewentualnie mocno ziołowe napitki- tak już mam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejciu jaki ja dziś odkryłem fajny napój gorący mleczny rozpuszczone krówki cukierki we wrzącym mleku poezja! Moze to nie alkohol ale to jest pyszne ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.