Jump to content
beatag60

Pijalnia

Recommended Posts

Muszę tego spróbować. Dzięki, Marcin ^^ Nie miałam pojęcia, że takie coś się pija :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA dziś sam to stworzyłem jadłem krówki i o tym pomyślałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbowałam tego i.... MNIAM ! :D Pyszne :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez tak powiedziałem MNIAM! na głos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pija tu ktoś może yerba mate ? Mógłby ktoś polecić jakąś dobrą, sprawdzoną najlepiej na sobie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Odkąd lekarz zakazał mi picia herbaty rooiboos, piję praktycznie tylko zieloną liściastą. Zwykłą lub z grejpfrutem. Ostatnio polubiłam zieloną z wiśnią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No co co lubicie sobie popijać? Odświeżę ten wątek. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, nawet odpowiedni wątek się znalazł... Już widzę Wielki Glan Sprawiedliwości Tai, który wykopuje naszą rozmowę o wódce z narzekalni... :)

 

Ja tam nie mam szczególnych upodobań, ale piwa nie lubię. Jeśli już, to po skandynawsku, wódka albo drink, albo w ogóle z innej strony - wino :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja powiem tak ja jestem zagorzałym wielbicielem piwa mógłbym go pic litrami szczególnie Wojaka. Bardzo lubię pić wino czerwone Carlo Rossi, wódkę Finlandię i moje ulubione whisky Jacka Danielsa. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jakie bo muszę przyznać że mnie porywa wytrawne. :)

 

Chyba jestem mało męska w tych kwestiach, bo wolę słodkie. I ewentualnie każde , pół takie, pół takie, oprócz wytrawnego... :)

 

Ale z tych męskich trunków, to lubię Guinnessa :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie wino supi, wódka supi. Whisky mniej supi, piwo fuj. :P Jak to kiedyś mówił mój ojciec alkohol ma wykręcać twarz, a nie smakować. (oczywiście jego wersja była bardziej dosadna :P i mu niestety zaczęło za bardzo smakować)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to chyba nie pasuję do tej całej dorosłości, bo kawa mi nie smakuje, alkohol mi nie smakuje (chyba, że te takie pedalskie likiery, czekoladowy czy jakiś tam inny kokosowy...) , tylko prowadzenie samochodu mnie w tej całej dorosłości się podoba xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi alkohol w ogóle nie smakuje. Ani piwo, ani wino, ani szampan... Wódki nie próbowałam. Mama twierdzi, że dorosnę, ale ja tam nie jestem taka pewna. W końcu wielu ludzi w moim wieku już, ekhm, "dorasta" do picia. A mi to po prostu nie leży i tyle :> W sumie to nawet dobrze. I tak jem dużo niezdrowych rzeczy, po co miałabym jeszcze pić niezdrowe rzeczy? Niezdrowe i niesmaczne? :D


Też nie lubię kawy. Chyba że z wieeelką ilością mleka i cukru. Wiesz, 1/5 czy 1/4 kubka to kawa, reszta to mleko. Tak zwane mleko z kawą. Słodkie :3 Lubię słodkie rzeczy :3

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd to się bierzę, że człowieka wykręca po alkoholu to i tak po niego sięga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie cierpię Alkoholu, Fu, fu i jeszcze raz fu. Nawet jak jestem na jakiejś imprezie to też nic nie piję (dobra taka impreza zdarzyła się raz w życiu-przed wakacjami). Piłam tam z kolka łyków bezalkoholowego piwa jabłkowego. (to to było dobre :3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kawa to jest super. :)

 

Bo ja wiem.. Idzie się przyzwyczaić :)

 

A jak kawa, to bez mleka i bez cukru, taka smoła, wywar ze starej skarpety dla prawdziwych twardzieli. No.

 

Dobra, żartuję, osobiście wolę odtłuszczone podwójne ciasteczkowe macchiato z karmelową pianką. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm. Może się nie zgodzę. Trochę.

Piwo jest niedobre. Kawa jest niedobra. Szampan jest niedobry. Wino słodkie jest niedobre. Likiery są... yhm, ujdą. Wódki smakowe, np. o smaku bzu albo żurawiny - ujdą. Ale czysta jest dobra. ;)

 

...Powiedział ekspert, który pije łyk na spróbowanie. xDD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Powiedział ekspert, który pije łyk na spróbowanie. xDD

 

W takim razie zapraszam do mnie na Sylwestra. W zeszłym roku było ciekawie... Oglądałyśmy z Paulą (nie Tobą, tą drugą :)) IM o piątej rano, w stanie niekoniecznie trzeźwości.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to jest ciekawe, czemu człowiek sięga po coś co mu nie smakuje. Dlatego ja raczej się alkoholu strzegę jak ognia. Jest nie dobry to go nie pije, no chyba że jakaś super okazji.

 

No właśnie okazja, Ares kiedy zaprosisz mnie na Finlandię?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda, alkohol jest niedobry. Nie smakuje, pije się go bo pije. :P

Może i człowieki piją, nawet po tym symbolicznym kieliszku, bo jest taki zwyczaj i w ogóle. Ale ja nie będę, nie smakuje mi, wolę soczek, herbatę tudzież piccolko, koniec, kropka. :>

Jedyny alkohol, jaki mi smakował, to było takie jakieś smakowe, cytrynowe piwo, w którym pewnie tego alkoholu tyle, co nic. To było niezłe. Ale i tak soczek lepszy.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie okazja' date=' Ares kiedy zaprosisz mnie na Finlandię?[/quote']

 

Spokojnie, pójdziemy jeszcze nie wiem kiedy, ale pójdziemy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.