Jump to content
NightwishAnka

Ulubiony aktor?

Recommended Posts

Ja nie lubię Gwiezdnych Wojen, dzięki. xD

Ale do Harysia Forda mam sentyment przez Indianę Jonesa. ;)

 

Kocham faceta ♥ Ale to i tak przez GW. Jak ja kocham GW *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Christopher Lee, Sean Connery, Evan McGregor i inni brytyjscy i szkoccy aktorzy :D Z polskich lubię gwiazdy filmów lat '90 i początku XXI wieku jak np. Boguś Linda, Cezary Pazura, czy Agnieszka Włodarczyk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lubiłam Robina Williamsa. Najbardziej podobały mi filmy "Jumanji" i "Pani Doubtfire, ale w każdym filmie, w którym grał nie sposób było go nie zauważyć. Każda postać dopracowana do perfekcji, wczuwał się w role i miał poczucie humoru. Miły, sympatyczny człowiek, świetny aktor. To szok, że on nie żyje. Jakaś masakra.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robin Williams był długo moim ulubionym aktorem za rolę w Stowarzyszeniu Umarłych Poetów. Jednak moim ukochany aktorem jest Samuel Vauramo. Kto ogląda fińskie filmy, wie o kogo chodzi. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Robin wyróżniał się doskonałą acz specyficzną grą aktorską. Cenię go za wybiórcze role, nie należy jednak do moich faworytów.

Przykro bardzo, że już niczego dla nas nie zagra:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś wybitna aktorka, jedna z moich niekwestionowanych faworytek kończy 66 lat- Sto lat Meryl Streep:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meryl Streep- bardzo dobra aktorka, choć wolę te z młodszego pokolenia np. Scarlet Johannson.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ulubionych aktorów: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Alan Rickman (dla młodszego pokolenia znany chyba głównie jako Snape z HP), Heath Ledger, Charles Dance.

Z aktorek: Helena Bonham-Carter, Maisie Williams (za perfekcyjnie odegraną jedną z najtrudniejszych ról żeńskich - Aryę), Maggie Smith

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ulubionych aktorów: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Alan Rickman (dla młodszego pokolenia znany chyba głównie jako Snape z HP), Heath Ledger, Charles Dance.

Z aktorek: Helena Bonham-Carter, Maisie Williams (za perfekcyjnie odegraną jedną z najtrudniejszych ról żeńskich - Aryę), Maggie Smith

 

Dostajesz plusa z Charlesa Dance'a. :happy: Nikt tak wybitnie nie tańczy w lateksowej miniówce, jak on.

 

 

tumblr_mmhe5loCge1rudny5o1_r1_250.gif

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moimi ulubionymi aktorami są Russell Crowe i Joaquin Phoenix (obaj grali w moim ulubionym filmie "Gladiator"). Nie dość że świetni aktorzy, to jeszcze niesamowicie przystojni.

Z aktorek lubię Jennifer Lawrence.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.