Jump to content
NightwishAnka

Ulubiony aktor?

Recommended Posts

Nie znam się na aktorach ani filmach i niewielu bym poznała, ale moim ulubieńcem po wsze czasy jest Johnny Depp ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sir Christopher Lee

Sir Ian Mckellen

Viggo Mortensen

Michael Sheen

Orlando Bloom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na najbardziej lubię Johnnego Deppa i jeszcze Garego Oldmana,Alana Rickmana i ogólnie wszystkich aktorów z Harry Pottera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co powiesz o Viggo Mortensenie? :)

 

Road+Press+Conference+2009+Toronto+International+qkGnmiC_jgkl.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oldman jest fajny w "Piątym Elemencie" :3 A Viggo znam tylko z LOTRa. A tam zagrał... Dobrze. Może jakby miał ciekawszą, bardziej ekscentryczną rolę, mogłabym ocenić jego umiejętności aktorskie :D Blooma widziałam w Piratach i LOTRze, jest ładny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - z Viggo poleam G.I. Jane ;) tam jest "bardziej ekscentryczny" xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że jest ładny :P, ale że w Piratach gra szlachetnego idiotę to sympatią go raczej nie darzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Johnny Depp - za wszechstronność aktorską, potrafi dopasować się do każdej roli. Moja ulubiona kreacja Deppa:

Ichabod w Jeźdźcu bez Głowy i Jack Sparrow w Piratach. Normalnie majstersztyk, uwielbiam go :) Oprócz talentu, mega przystojny ;p

2. Tom Hanks - każdy film jaki oglądałam z jego udziałem jest godny polecenia. Rola Forresta Gumpa mówi sama za siebie :)

3. Freddie Highmore - jako dziecko potrafił wzruszać :) dobra rola w August Rush i Marzycielu.

4. Heath Ledger - Joker :D... i za te jego śliczne loczki ;p

Orlando Bloom - moze do moich ulubionych aktorów nie należy, ale od momentu kiedy zobaczyłam go w roli Legolasa jest zaraz po Deppie jednym z najprzystojniejszych aktorów na mojej liście ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

1264185605864_f.jpg

 

hD957A471

 

NIe uważacie że są podobni? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaa, a Boromir i Aragorn w LOTRZE wyglądali jak bliźniacy, nie?

 

Do mojej czołówki należy na pewno Leonardo DiCaprio - to IMO jeden z najlepszych aktorów ;)

Lubię też Deppa, ale drażnią mnie jak gra "ekscentryków" - zawsze ta sama mimika, gestykulacja, sposób mówienia... Tylko charakteryzacje różne.

Anthony Hopkins - uwielbiam go, jest charyzmatyczny i to naprawdę świetny aktor ;)

Jack Nicholson - jego kreacje są zazwyczaj genialne, świetnie odgrywa wszystkie role ;)

Alan Rickman - lubię sposób w jaki mówi. I jego tajemniczość. Ogólnie bardzo podoba mi się sposób w jaki gra.

Kevin Spacey - To jeden z moich ulubieńców, większość filmów z nim widziałam, może nie wszystkie były świetna, ale zawsze patrzenie na jego grę aktorską sprawiało mi przyjemność ;)

Bruce Willis - jest jak wino :P

Clint Eastwood - świetny aktor i reżyser. Uwielbiam tego człowieka. Gdyby był trochę młodszy to powinien zagrać Rolanda z Mrocznej Wieży xD

Jm Carrie - utalentowany i bardzo dobry aktor, kojarzony głównie z rolami komediowymi, ale równie dobrze radzi sobie z każdą inną ;)

Viggo Mortensen - Czasami mnie drażni, ale uważam, ze to jeden z lepszych aktorów. Jest moim drugim typem na Rolanda xD

Leslie Nielsen - uwielbiam rodzaj humoru jaki prezentował ;)

Jack Black - nie jest wybitny, nie wiem nawet czy jest bardzo dobry, ale uwielbiam filmy z nim, wydaje się bardzo sympatyczny i zawsze lubię postacie, które gra.

 

Z polskich aktorów: Gustaw Holoubek i Jerzy Stuhr ;)

 

I to by chyba było na tyle jeśli chodzi o moich ulubionych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bardzo lubię naszego polskiego Piotra Adamczyka :-D

Zbyt wiele filmów nie oglądam, nie znam się na innych aktorach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak średnio oglądam filmy, można powiedzieć oglądam bardzo okazjonalnie, ale swoich ulubieńców mam :) Należą do nich Johnny Depp, Jim Carrey, Leslie Nielsen, Harrison Ford (kocham do głównie za Gwiezdne Wojny i Indianę Jonesa) oraz oczywiście mistrz komedii Louis de Funès.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, pamiętam młodość tego tematu. Ale robię wszystko oprócz pisania eseju na olimpiadę z historii, więc..

 

Moi ulubieni aktorzy:

a) Depp, Mortensen, Oldman - ach, chciałoby się rzec, że za wygląd, ale że ich zdolności aktorskie są tak duże... bluźniłabym. Za wszystkie uroki, które widzowi dostarczają na ekranie

b) Tom Hanks - byłam do niego dość sceptycznie nastawiona, ale kiedy obejrzałam Forresta Gumpa... nie mogłam nie pokochać jego talentu

c) Fronczewski - jego gra. ♥ Po prostu nie da się go nie podziwiać. ;)

 

To nie wszystko, aczkolwiek chwilowo nikt mi więcej nie przychodzi do głowy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie świętej pamięci Kevina Toda Smitha grał w Xenie i Herkuesie Aresa boga wojny niestety w Pekinie na planie zdjęciowym do filmu zmarł w 2002, to mój jedyny zmarły ulubiony aktor zawsze jak Xene oglądam i jest Ares bóg wojny, to zawsze mnie smutek ogarnia..

 

[video=youtube]

 

kevin-tod-smith-profile-picture.jpg

 

toffee_300x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Paula: na hasło "Oldman" od razu przed oczyma (wyobraźni :P) staje mi Ten Zły (Zorg, da?) z "Piątego elementu". Nie bardzo orientuję się w innych rolach tego pana (ja generalnie nie znam się na aktorach i filmach xD), ale jako wspomniany czarny charakter był wprost genialny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Syriusz z HP ♥ On jest tam taki śliczny...

A Piąty Element widziałam w kawałkach i prawie go nie pamiętam.. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio? XD Jak to jest możliwe? ;)

 

W ogóle, Depp w Turyście wygląda jak Oldman w HP. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio? XD Jak to jest możliwe? ;)

 

W ogóle, Depp w Turyście wygląda jak Oldman w HP. ;)

*Emi gugluje* Ano, jest pewne podobieństwo.

A z tym nieoglądaniem... Normalnie :D Niektórzy są dziwni i nie lubią Gwiezdnych Wojen, ja jestem dziwna i nie widziałam HP xD To jest, tylko kawałek Kamienia kiedyś w tv... Ale mi się znudziło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię Gwiezdnych Wojen, dzięki. xD

Ale do Harysia Forda mam sentyment przez Indianę Jonesa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie lubię Gwiezdnych Wojen, dzięki. xD

Widzisz? Ty nie lubisz SW i dla mnie to jest dziwne, nie to, że nie widziałam HP ani mnie do tego nie ciągnie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.